lekarz Agnieszka Krysztofińska

2,5
2,5

Pani Krysztofińska nie potrafiła usunąć wkładki.Próbowała to zrobić ale nie dała rady.Ostatecznie powiedziała żebym poszła do innego lekarza najlepiej tego co mi ją zakładał.Inny lekarz który mnie w życiu na oczy nie widział najpierw wykonał USG dzięki czemu wiedział co to za wkładka i jakich narzędzi użyć do jej usunięcia.Wszystko trwało 30 min i nie było tak kosztowne,bolesne i stersujące jak u pani Krysztofińskiej.Pani Kryszofińska kombinowała na wszystkie mozliwe sposoby i nie dała rady.Ostatecznie uznała że to ja jestem wszystkiemu winna bo nie wiem jaką wkładkę w sobie noszę. Nikomu nie polecam tej pani i bólu oraz stresu jaki przez nią przeżyłam. Totalny brak profesjonalizmu.Oczywiście wchodząc do gabinetu pieniążki płacimy z góry,a
coś takiego jak reklamacja nie istnieje.Zawsze winny jest pacjent.

Świetna lekarka! kompetentna, uprzejma i godna polecenia w 100% :) wyciągnęła mnie z choroby z czego jestem jej bardzo wdzięczna :)