lekarz Agnieszka Krzemień-Gabriel

2,1
2,2
2,1
1,8

Gdybym mogła, wystawiłabym Pani Doktor ołtarz i modliła się do niej, bo Ona na to po prostu ZASŁUGUJE. Zajmuje się moim synem od noworodka, czyli 15 lat, problemów laryngologicznych mieliśmy całą masę, mało tego, miałam je ja, dorosła. O każdej porze dnia i nocy byliśmy leczeni. Podczas złożonego zabiegu u syna, przy okazji usunęła szpecącego buźkę kaszaka - musiała? nawet blizny nie ma. Moje uszy dzięki niej pozbyły się pałeczki ropy błękitnej. Fachowiec i człowiek!! Nie pozwolę na nią powiedzieć złego słowa. A tak na marginesie do tych anonimowo odważnych. Skąd te kolejki u niej pod gabinetem prywatnym? Tak, tak powiecie, że za pieniądze....ale na szczęście ani ten cudowny Lekarz ani jej pacjenci się tym nie przejmą. 100 lat Pani Doktor Życzę:)

Tragedia. Ta osoba nie powinna miec kontaktu z pacjentami. Oschla, nieuprzejma. Przed umowionych na konkretna godzine pacjentow wpycha pacjentów z oddzialu. Po mojej prosbie, ze jestem z niepelnosprawnym niemowlakiem i ze juz dlugo czekamy a dziecko jest bardzo chore popatrzyla tylko i przyjela sobie pacjenta z oddzialu. Na wizycie nie byla kompletnie zainteresowana dzieckiem ani tym, co do niej sie mowi. Wywiad bardzo skapy, mimo bardzo bogatej historii chorób dziecka. Badanie wykonane pobieżnie, malo wnikliwie. Pacjenta traktuje jak "" zlo konieczne". Proby dopytania sie o mozliwe przyczyny i sposoby leczenia zostaja bez odpowiedzi lub sa zbywane opryskliwymi polslowkami. Czlowiek ma ochote wyjsc z gabinetu w czasie wizyty. Nigdy do niej nie wroce i nie polecam. Strata czasu. Balabym sie powierzyc moje dziecko takiemu "specjaliscie". Jakby mozna bylo dac 0, to ta Pani taka ocene otrzymalaby ode mnie.

Po tym co dziś zobaczyłam i usłyszałam można stracić szacunek do każdego lekarza. Pani doktor chamska do granic możliwości , do tego opryskliwa! Kompletnie bez podejścia do dziecka o rodzicu już nie wspominając. Absolutnie nie tylko nie polecam wręcz stanowczo odradzam!!! Najwyższy czas udać się na emeryturę..

Pani doktor chamska do granic możliwości , do tego opryskliwa!
Kompletnie bez podejścia do dziecka o rodzicu już nie wspominając.
Absolutnie nie tylko nie polecam wręcz stanowczo odradzam!!!
Najwyższy czas udać się na emeryturę..

Dzięki Pani Doktor po przejściach w Chorzowskiej prywatnej Klinice na Mościckiego moje dziecko zostało zdiagnozowane i wyleczone..

Absolutnie nie zgadzam się z opiniami Państwa, wypowiadających się wcześniej. Cieszę się , że tymi opiniami( choć czytałam je przed wizytą i miałam spore wątpliwości) nie kierowałam się i zdecydowałam się na wizytę, czego nie żałuję i jeśli mogę zasugerować coś rodzicom zastanawiającym się , to idżcie i sami oceńcie a miło się zaskoczycie.

Podzielam opinię co traktowania Rodzica , czy opiekuna. Jest arogancka- gdyby chciała się zmienić to by była ok. Mogę podziękować P. Doktor , że zleciła badania synkowi i po tych badaniach skierowała go na oddział w Ligocie .Niestety Pan Ordynator Bielecki kazał go wypisać inaczej nie przyjął go na Oddział . Pewnie gdybym do niego poszedł ponownie prywatnie to by przyjął. Zapewne nie polecę nikomu P. Krzemień. Był taki przypadek że kazała się zgłosić na kolejną wizytę za miesiąc ja poprosiałem o karteczkę żeby go zarejestrowano bo bez karteczki nie ...

Zapewne nie polecę nikomu P. Krzemień. Był taki przypadek że kazała się zgłosić na kolejną wizytę za miesiąc ja poprosiałem o karteczkę żeby go zarejestrowano bo bez karteczki nie chcą zapiasć . Pani odparła że miejsce musi być dla niego. Kiedy przyszedłem za miesiąc stwierdziła że nie jesteśmy zapisani i nas nie przyjmnie. . Wtedy ją bardzo ochrzniłem i powiedziałem ,że nie życzę sobie takiego traktowania ale cóż kilometry zaliczone i czas stracony. W/g mnie P. Dr. Wolan jest bardzo fajna i dzięki niej synek doszedł do formy. Pozdrawiam Franek

Proszę Państwa! Gdybym uwierzyła w tyle negatywnych opinii na temat Pani Doktor Agnieszki Krzemień - Gabriel nigdy bym Pani Doktor nie zaufała na tyle, żeby leczyć u Niej swoje dziecko. Tymczasem leczę u Pani Doktor Syna od maja zeszłego roku, właśnie jesteśmy po operacji wykonanej przez Panią Doktor i uważam, że te wszystkie negatywne komentarze to stek bzdur! Pani Doktor Krzemień jest profesjonalistką w sowim fachu. Zdecydowanie wie, co robi...jest konkretna. Lata doświadczenia robią swoje. Takich lekarzy brakuje......dlatego, jak czytam w komentarzu że ktoś sugeruje Pani Doktor odejście na emeryturę, ...

Proszę Państwa!
Takich lekarzy brakuje......dlatego, jak czytam w komentarzu że ktoś sugeruje Pani Doktor odejście na emeryturę, to jestem po prostu w szoku.
Ludzie! Opamiętajcie się z tym wypisywaniem głupstw! Przez takie bzdury nie jedna matka zrezygnuje z wiedzy, kompetencji i pomocy Pani Doktor.
Pacjenci Pani Doktor z Mysłowic

Jesteśmy tydzień po zabiegu przebytym u Pani Doktor i żadnych zastrzeżeń nie mam. Wszystko w porządku. Pani Doktor jak najbardziej wie co robi :)

ja jestem bardzo zadowolona i wydaje mi sie ze te mniej pozytywne opinie wynikaja z tego ze disiaj rodzice wiedza wszystko nalepiej a od lekarza wymagaja przede wszystkim nadskakiwania sobie a nie leczenia

Myslalam, ze ta kobieta miala jakies Skoki hormonalne I dlatego nas potraktowala jak intruzow, ale nie, powyzsze opinie dobitnie pokazuja, ze ta kobiete nalezy omijac szerokim Lukiem. Bardzo niemila lekarka, ktora widzac, ze zamierzam usiasc na krzesle, bez pardonu zakomunikowala mi, ze prosze nawet nie siadac. Ledwo co wysluchala mnie nie spogladajac na mnie, za to bez przerwy wymieniala dziwne spojrzenia ze swoja kolezanka siedzaca na przeciwko. Na dziecko nawet nie spojrzala. 10 lat mieszkalam w uk I za takie traktowania pacjentow wylecialaby na zbity pysk, ale coz tu Polska- ...

10 lat mieszkalam w uk I za takie traktowania pacjentow wylecialaby na zbity pysk, ale coz tu Polska- lekarz to polbog I wszyscy go traktuja jak jakas swieta krowe.!!!!!