lekarz Agnieszka Krzemień-Gabriel

2,1
2,2
2,1
1,8

Jestem bardzo rozczarowana i zła. Przyszliśmy na konsultacje ze względu na nawracające choroby dziecka. To czego się dowiedziałam, to to, że krzywdzę swoje dziecko bo karmie je piersią i przez to jego układ odpornościowy nie pracuje i przez to moje dziecko choruje oraz to że jestem okropną matką, bo nie mam możliwości wycofania dziecka ze żłobka i generalnie mam wybierać albo żłobek albo zdrowie mojego dziecka. Pani doktor nie zaproponowała żadnego leczenia poza wycofaniem dziecka ze żłobka. Atmosfera podczas wizyty jest fatalna, atakowanie rodzica, obwinianie go i wpędzanie w poczucie winy. Poszliśmy z dzieckiem na konsultacje do innego lekarza laryngologa i okazało się, że dziecko ma przeosniety trzeci migdał który zatyka mu wejście do trąbki słuchowej w której zgromadził się płyn. Pani doktor tego nie zauważyła, a miała na to kilka wizyt. Jesteśmy źli, że straciliśmy cenny czas na pomoc naszemu dziecku, teraz czeka nas walka o słuch. Nie polecam. Bardzo mocno nie polecam.

Troszkę jestem w szoku po przeczytaniu tych opinii i może dobrze,że nie przeczytałam ich przed wizytą-bo nie wiem czy bym się zdecydowała :-( A ja mam zupełnie inne doświadczenie z wizytą u Pani doktor :-) Wizyta naprawdę była długa -córka zbadana kompleksowo-choć nie chciała za bardzo współpracować,Pani doktor przemiła,bardzo sympatyczna,dokładnie wszystko wytłumaczyła pięciolatce -zanim cokolwiek zrobiła,była nawet bardziej odporna na "fochy" niz ja.Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczyła,przepisała leki i dokładnie wytłumaczyła jak je zażywać-nawet dwa razy ;-) Córka dostała zestaw naklejek i tym się pocieszyła-po wiadomo dość nieprzyjemnym badaniu migdałka ...

A ja mam zupełnie inne doświadczenie z wizytą u Pani doktor :-)
Wizyta naprawdę była długa -córka zbadana kompleksowo-choć nie chciała za bardzo współpracować,Pani doktor przemiła,bardzo sympatyczna,dokładnie wszystko wytłumaczyła pięciolatce -zanim cokolwiek zrobiła,była nawet bardziej odporna na "fochy" niz ja.Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczyła,przepisała leki i dokładnie wytłumaczyła jak je zażywać-nawet dwa razy ;-) Córka dostała zestaw naklejek i tym się pocieszyła-po wiadomo dość nieprzyjemnym badaniu migdałka ;-) Polecam z całego serca :-)

NIE POLECAM . Pani doktor chamska ,nie miła. Nie da się z nią rozmawiać, cały czas atakuje rodzica . Nie potrafi prowadzić dobrze dziecka pod względem leczenia . Ta Pani powiną dawno przejść na emeryturę. Ludzie omijajcie ja6szerik łukiem!

Umówiliśmy sie przez portal znanylekarz skuszona pozytywnymi opiniami. Koszmar. Przyszłam z córką na badanie- byłam w ciąży od razu upomnienie ,,że jak chce dziecko trzymać na kolanach do badania będąc w ciąży" - no jakby nie pierwszy raz córka była na kolanach kiedy ja miałam brzuch. Badanie córki bolesne obarczone dodatkowymi nieprzyjemnymi komentarzami typu ,,może już więcej rodzice nie będą fundowali ci takich atrakcji". Lekarz uporczywie twierdzący ze jezyk podczas snu powinien znajdować się na dnie jamy ustnej !!! twierdząc, że język przy wałku dziąsłowym trzymają tylko niepełnosprawne dzieci - podstawa wiedzy laryngologa. Portfel opustoszał o 200 zł - diagnozy jakiejkolwiek brak, na moje pytanie o przerośnięty 3 migdał - ,,może, może nie widzę może się pojawi" nie polecam !!!

Standardowe badanie dziecka, zlecenie niezbędnych badań. Aroganckie zachowanie, brak komunikacji z dzieckiem, brak cierpliwości, protekcjonalny stosunek do mnie jako rodzica, ostatecznie p doktor podniosła głos na moje dziecko; Odradzam wszystkim wizytę u tego lekarza.

Po tym co dziś zobaczyłam i usłyszałam można stracić szacunek do każdego lekarza. Pani doktor chamska do granic możliwości , do tego opryskliwa! Kompletnie bez podejścia do dziecka o rodzicu już nie wspominając. Absolutnie nie tylko nie polecam wręcz stanowczo odradzam!!! Najwyższy czas udać się na emeryturę..

Pani doktor chamska do granic możliwości , do tego opryskliwa!
Kompletnie bez podejścia do dziecka o rodzicu już nie wspominając.
Absolutnie nie tylko nie polecam wręcz stanowczo odradzam!!!
Najwyższy czas udać się na emeryturę..

Dzięki Pani Doktor po przejściach w Chorzowskiej prywatnej Klinice na Mościckiego moje dziecko zostało zdiagnozowane i wyleczone..

Tragedia. Ta osoba nie powinna miec kontaktu z pacjentami. Oschla, nieuprzejma. Przed umowionych na konkretna godzine pacjentow wpycha pacjentów z oddzialu. Po mojej prosbie, ze jestem z niepelnosprawnym niemowlakiem i ze juz dlugo czekamy a dziecko jest bardzo chore popatrzyla tylko i przyjela sobie pacjenta z oddzialu. Na wizycie nie byla kompletnie zainteresowana dzieckiem ani tym, co do niej sie mowi. Wywiad bardzo skapy, mimo bardzo bogatej historii chorób dziecka. Badanie wykonane pobieżnie, malo wnikliwie. Pacjenta traktuje jak "" zlo konieczne". Proby dopytania sie o mozliwe przyczyny i sposoby leczenia zostaja bez odpowiedzi lub sa zbywane opryskliwymi polslowkami. Czlowiek ma ochote wyjsc z gabinetu w czasie wizyty. Nigdy do niej nie wroce i nie polecam. Strata czasu. Balabym sie powierzyc moje dziecko takiemu "specjaliscie". Jakby mozna bylo dac 0, to ta Pani taka ocene otrzymalaby ode mnie.

Jesteśmy tydzień po zabiegu przebytym u Pani Doktor i żadnych zastrzeżeń nie mam. Wszystko w porządku. Pani Doktor jak najbardziej wie co robi :)

ja jestem bardzo zadowolona i wydaje mi sie ze te mniej pozytywne opinie wynikaja z tego ze disiaj rodzice wiedza wszystko nalepiej a od lekarza wymagaja przede wszystkim nadskakiwania sobie a nie leczenia