lekarz Agnieszka Łątkowska

Dermatolog

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

Pacjent nie ma stresu, lekarka wzbudza zauanie .Widać że leczenie to chyba jej powołanie. Bardzo przykłada się do tego co robi. Nic nie jest jej za ciężko. Jest osobą miłą i bardzo grzeczną. Z czystym sumieniem polecam, jest kompetentna,szuka diagnozy i cierpliwie tłumaczy.

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i życzliwą osobą. Wizyta przebiega bez stresu i skrępowania. Podchodzi bardzo poważnie do swojego zadania i udziela wszystkich niezbędnych informacji. Pacjent czuje się u Pani Doktor bezpiecznie i wie, że jest w dobrych rękach. Bardzo dziękuję za pomoc:)

Szczerze polecam wszystkim Panią Agnieszkę! Z lepszym lekarzem ( a było ich trochę w ciągu 8 lat trwania mojej dolegliwości )nie miałam do czynienia. Podczas wizyty uważnie słucha, zadaje dużo pytań związanych z chorobą,przedstawia przyczynę choroby, szczegółowo opisuje metodę i czas leczenia. W końcu trafiłam na takiego dermatologa, jakiego chciałam.

Przyszłam z kilkoma problemami, licząc na kompleksowe wyjaśnienia i diagnozę, jednak jest to absolutnie niemożliwe, kiedy na jednego pacjenta poświęca się 15 minut! Gdy "mój czas" mijał, pani doktor nerwowo spoglądała na zegar. Opisała mi dzienną pielęgnację, przepisując różne maści. Nie wspomniała jednak słowem diecie, która - jak się później dowiedziałam - ma kluczowe znaczenie w przypadku mojej dolegliwości. Nie polecam! Płacisz 100zł za 15 minut wizyty!

Panią Doktor będę wychwalał pod niebiosa, bo tylko Ona poradziła sobie z moim trudnym rodzajem łuszczycy. Nikt nigdy nie powiedział mi tak wiele o tej chorobie, a leczę się od wielu lat. U Pani Doktor Łątkowskiej pacjent czuje, że jest traktowany indywidualnie i że poświęca mu się tyle czasu ile wymaga dany przypadek. Szczerze polecam, a Pani Doktor zdrowia życzę!

Wspólnie poradziliśmy sobie z moim problemem bardzo zaawansowanego HPV. 3 tygodnie na brodawki rozsiane po wszystkich palcach, to prawie cud :) Dzięki Pani Agnieszce nie tylko udało mi się pozbyć brzydkich zmian na skórze, ale również poprawić cerę i włosy.

Mimo umówionej prywatnej wizyty na konkretną godzinę musiałam czekać około 40 minut zanim weszłam do gabinetu. Pani doktor owszem, jest miła, ale na pierwszej wizycie oczekiwałam, że zbada moje całe ciało (zobaczy czy nie ma jakiś dodatkowych, niepokojących zmian na skórze, np. znamion). Pani doktor jednak od razu postawiła pytanie co mi dolega i przypisała lek (muszę przyznać,że skuteczny). Odniosłam jednak wrażenie, że bardzo się spieszy i nie bardzo zależy jej na pacjencie. Także na pewno kolejny raz się do niej nie wybiorę ;)

Także na pewno kolejny raz się do niej nie wybiorę ;)

Pani doktor i owszem... bardzo sympatyczna i uprzejma, wzbudzajaca zaufanie, ale jej metody leczenia - w moim przypadku- nieprzyniosly zadnych pozytywnych rezultatow, wrecz przeciwnie, namasci wydalam 200zl i po tygodniu stosowania bardzo pogorszyly moj stan. Jezeli masz tradzik, nie polecam w/w doktor.

Pani doktor bardzo spokojna, wzbudzająca zaufanie, ale niestety gdy po kilku wizytach nie mogła poradzić sobie, z jak się okazało potem błahostką, zaczęła wymyślać coraz to bardziej dziwne choroby i jej przyczyny. Raczej nie polecam i mam nadzieję, że nie będę musiała więcej spotykać się z tym lekarzem.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4