Dermatolog Toruń

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

wizyta już od 100
Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Prosta 35
87-100 Stare Miasto, Toruń

Niestety wyszlam od Pani w ogromnym szoku. Pierwszym spotkanie było przywatne za co zaplaciłam 180 zł. Jest okropnie nie miła, nie wytłumaczyła dla czego mam zmiany skórne, a po prostu powiedziała ze nie wie, po tym wszystkim przypalila mi to, czego nie potrzebno bylo przypalać i miało to 0 efektu.
Następnie byłam bardzo załamana i przyszłam do Pani doktor bez umówionej wizyty, bo miałam pytanie bardzo dla mnie wazne, którę ...
Opinia dodana przez: Na

lekarz Izabela Kowalkowska

Akson
Rakowicza 4
Rubinkowo, Toruń

Profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i sposób leczenia dostosowany do dolegliwości. Przy tym bardzo miła i symatyczna Pani z dużą wiedzą i doświadczeniem. Uśmiechnięta i źyczliwa. Wyjątkowy lekarz:)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Markowski

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Prosta 35
87-100 Stare Miasto, Toruń

Choruję na przewlekłą chorobę, której niestety nie da się wyleczyć, a jedynie zaleczyć.
W p. Markowskiego bywam regularnie - mam tu najbliżej, nie stać mnie na dojazdy do innych lekarzy setki kilometrów od domu.
Mam mieszane odczucia. Wiedzę ma, dobrze wyposażone gabinety również, jest nawet i sympatyczny. Tylko ma niestety niefajną 'tendencję', manierę czy jak to nazwać...traktowania pacjenta niezbyt poważnie. Jest wiecznie wesołkowaty, trudno zmusić go do poważnej rozmowy. Na ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Katarzyna Butkiewicz

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Moje słowa wdzięczności są nie do opisania. Na reszcie trafiłam z córeczką pod znakomite ramiona. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Z uśmiechem Pani doktor przywitała mnie i Moją córeczkę która była pacjentem.
Bardzo miła atmosfera i wyjaśnienie pod każdym najmniejszym szczegółem wszystkiego.
Jestem zachwycona.
Jeszcze raz dziękujemy Pani doktor i mam nadzieję, że wrócimy jeszcze do pani z pokazaniem rezultatów leczenia.
Polecam ! Pani doktor ...
Opinia dodana przez: E.K

lekarz Lucyna Leszniewska

Wenerolog, Dermatolog

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Super miła Pani doktor -rozwiąże każdy problem tak po ludzku. Widziałbym jako lekarza pierwszego kontaktu / rodzinny/ . Gotowa jest rozwiązywać każdy problem zdrowotny człowieka. Polecam....
Opinia dodana przez: adamus

lekarz Melania Piasecka

Wenerolog, Dermatolog

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Właściwie nie mam nic więcej do dodania do poniższych opinii - doktor Piasecka to wspaniały specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Z racji atopowego zapalenia i bardzo silnych remisji choroby, na mapie Torunia odwiedziłam niejednego dermatologa i alergologa. Pani doktor jako pierwsza podeszła do tematu bardzo poważnie i rzeczowo, czułam się zaopiekowania przez lekarza naprawdę mając wrażenie, że Pani Melania personalnie troszczy się o moje zdrowie. Dostałam mnóstwo próbek do ...

dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Polecam! Byłam u pani doktor z córką. Poświęciła nam bardzo dużo czasu podczas wizyty, bardzo dokładnie wyjaśniła nam wszystkie kwestie związane z chorobą córki, szczegółowo rozplanowała i rozpisała plan leczenia, przepisała skuteczne leki, podpowiedziała, co stosować, czego unikać Efekty są znakomite, żałuję, że nie trafiłyśmy tu wcześniej.

lekarz Agnieszka Łątkowska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

lekarz Elżbieta Skwarek

Łyskowskiego 29/35
Rubinkowo, Toruń

Półtora miesiąca 3 lekarzy leczyło mnie na grzybicę i zakażenie bakteryjne. Nic to nie dało, bo źle mnie zdiagnozowali. Zjadłem w sumie ponad 80 tabletek i wcierałem maści i kremy. Pani doktor od razu stwierdziła, że to opryszczka. Po tygodniu leczenia u Niej choroba się cofa! Dziękuję za fachowość!
Opinia dodana przez: Zbigniew

Dermatolodzy w Toruniu