Dermatolog Toruń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

Citomed

87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor Kocińskiej leczyłam się u co najmniej 6 dermatologów zarówno prywatnie jak i na NFZ. Tylko Pani doktor Kocińska zatrzymała mnie na długo. Dziękuję i życzę wszystkim pacjentom spotkania takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Teresa

Ducha Św. 14 /STOMED /
Toruń

Bardzo żałuję, że go nie ma. Bardzo życzliwy, pogodny człowiek i super lekarz, celna diagnoza i leczenie. Niech odpoczywa w Panu Bogu.

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Przesympatyczna pani doktor .Naprawdę wysokiej klasy specjalista dermatolog ,a kultura osobista wzorcowa .

Opinia dodana przez: Pacjent

87-100 Toruń

Pani doktor godna polecenia,wysłucha pacjenta,nie przepisuje drogich leków.Bardzo kulturalna co jest rzadkością wsród lekarzy,

Opinia dodana przez: Aleksandra

87-100 Toruń

najlepszy dermatolog ! odbywałem u p.doktor kurację na trądzik i była w 100% skuteczna, czyli idealnie dopasowana do pacjenta.

Akson
Rakowicza 4
Rubinkowo, Toruń

Profesjonalizm, wiedza medyczna, dokładny wywiad lekarski i idealnie dobrane leczenie. Takich lekarzy jak Pani doktor należy szukać i tylko do takich chodzić na wizyty. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Renata

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

To nie tylko lekarz, ale i świetny psycholog. Tłumaczy wszystko cierpliwie, dobiera trafnie terapię. Nie mogli mi pomóc inni dermatolodzy w mieście, ona uporała się z problemem w parę tygodni. Zdecydowanie polecam!

87-100 Toruń

Pacjent nie ma stresu, lekarka wzbudza zauanie .Widać że leczenie to chyba jej powołanie. Bardzo przykłada się do tego co robi. Nic nie jest jej za ciężko. Jest osobą miłą i bardzo grzeczną. Z czystym sumieniem polecam, jest kompetentna,szuka diagnozy i cierpliwie tłumaczy.

Dermed
Raczkowicza 4
87-100 Toruń

Po kilkunastu latach znów trafiłem do gabinetu pana doktora - i nic się nie zmienił! Kompetentny, profesjonalny i skuteczny. I bardzo obrazowo wyjaśnia problem, z którym przychodzi pacjent - z tego już słynie :) Myślę, że kolejki na wizytę potwierdzają tylko skuteczność, jaką przez wieeeele lat wyrobił sobie pan doktor. Polecam zdecydowanie!

Opinia dodana przez: