Dermatolog Toruń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Prosta 35
87-100 Stare Miasto, Toruń

NAJLEPSZA!!! Moja Pani doktor od lat i na zawsze. Pani doktor jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie w naszym regionie. Przyjeżdżamy do niej z Bydgoszczy, ja i moja rodzina. Ma ogromne doświadczenie. Pomagała także mojemu dziecku podczas zaostrzeń w alergii. Fantastycznie poprowadziła mi leczenie trądziku. Opowiedziała o chorobie, zwróciła uwagę na konsekwencję i cierpliwość podczas terapii, zrozumiale przedstawiła schemat leczenia. Zastosowana terapia nie była krótka, miałam regularne kontrole. Widziałam postępy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Kowalkowska

Akson
Rakowicza 4
Rubinkowo, Toruń

Pani Doktor przesympatyczna wesola osoba o duzej kulturze osobistej.Wizyta byla dla mnie przyjemnoscia.Diagnoza trafna, leki perfekcyjnie dobrane.Relacja pacjent -lekarz przyjacielska.Polecam
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Artur Markowski

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Prosta 35
87-100 Stare Miasto, Toruń

Choruję na przewlekłą chorobę, której niestety nie da się wyleczyć, a jedynie zaleczyć.
W p. Markowskiego bywam regularnie - mam tu najbliżej, nie stać mnie na dojazdy do innych lekarzy setki kilometrów od domu.
Mam mieszane odczucia. Wiedzę ma, dobrze wyposażone gabinety również, jest nawet i sympatyczny. Tylko ma niestety niefajną 'tendencję', manierę czy jak to nazwać...traktowania pacjenta niezbyt poważnie. Jest wiecznie wesołkowaty, trudno zmusić go do poważnej rozmowy. Na ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Katarzyna Butkiewicz

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Moje słowa wdzięczności są nie do opisania. Na reszcie trafiłam z córeczką pod znakomite ramiona. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Z uśmiechem Pani doktor przywitała mnie i Moją córeczkę która była pacjentem.
Bardzo miła atmosfera i wyjaśnienie pod każdym najmniejszym szczegółem wszystkiego.
Jestem zachwycona.
Jeszcze raz dziękujemy Pani doktor i mam nadzieję, że wrócimy jeszcze do pani z pokazaniem rezultatów leczenia.
Polecam ! Pani doktor ...
Opinia dodana przez: E.K

lekarz Lucyna Leszniewska

87-100 Toruń

Super miła Pani doktor -rozwiąże każdy problem tak po ludzku. Widziałbym jako lekarza pierwszego kontaktu / rodzinny/ . Gotowa jest rozwiązywać każdy problem zdrowotny człowieka. Polecam....
Opinia dodana przez: adamus

lekarz Melania Piasecka

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Właściwie nie mam nic więcej do dodania do poniższych opinii - doktor Piasecka to wspaniały specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Z racji atopowego zapalenia i bardzo silnych remisji choroby, na mapie Torunia odwiedziłam niejednego dermatologa i alergologa. Pani doktor jako pierwsza podeszła do tematu bardzo poważnie i rzeczowo, czułam się zaopiekowania przez lekarza naprawdę mając wrażenie, że Pani Melania personalnie troszczy się o moje zdrowie. Dostałam mnóstwo próbek do ...

dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem z jakim dotychczas się spotkałam. Podejście do pacjenta profesjonalne, potrafi idealnie dobrać leczenie które z miesiąca na miesiąc przynosi coraz lepsze efekty. Wierzę, że dzięki Pani doktor wyleczę trądzik do końca <3
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Agnieszka Łątkowska

87-100 Toruń

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

lekarz Małgorzata Płocka

87-100 Toruń

Chodzę do Pani Doktor już dłuższy czas, dla mnie jest to najlepszy dermatolog w Toruniu. Byłam u innej Pani Doktor, to nie ma porównania. Dr. Płocka bardzo cierpliwa, kulturalna i przede wszystkim pomocna. W każdej chwili można liczyć na pomoc. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

Dermatolodzy w Toruniu