lekarz Katarzyna Butkiewicz

2,4
2,6
2,7
2,4

Moje słowa wdzięczności są nie do opisania. Na reszcie trafiłam z córeczką pod znakomite ramiona. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Z uśmiechem Pani doktor przywitała mnie i Moją córeczkę która była pacjentem. Bardzo miła atmosfera i wyjaśnienie pod każdym najmniejszym szczegółem wszystkiego. Jestem zachwycona. Jeszcze raz dziękujemy Pani doktor i mam nadzieję, że wrócimy jeszcze do pani z pokazaniem rezultatów leczenia. Polecam ! Pani doktor na 6+ ! Oby więcej takich lekarzy i świat staje się piękniejszy !

Jestem zachwycona.
Polecam ! Pani doktor na 6+ !
Oby więcej takich lekarzy i świat staje się piękniejszy !

Była to moja pierwsza wizyta u lekarza dermatologa w życiu. Mam bardzo miłe wspomnienia. Pani doktor jest osoba w pełni kompetentna. Pierwszy raz sie spotkałam z takim lekarzem. Byłam u Pani doktor z dość wstydliwym dla mnie problemem. Miałam wlokniaka w miejscu intymnym. Pani doktor zdecydowała sie na zabieg usunięcia go metoda koagulacji. Wszystko dokladnie mi wytłumaczyła, jak będzie wyglądał taki zabieg. Jednak na zabieg zdecydowałam sie po kilku dniach, głownie to był strach przed zastrzykiem znieczulajacym :). Za dwie wizyty, łącznie z usunięciem wlokniaka zaplacilam 150 zł. Dla mnie to kwota niewielka za pozbycie sie problemu, który mi spędzał sen z powiek :). Oprócz tego, "przy okazji" opowiedzialam Pani doktor o kilku innych moich problemach skornych, na które przepisala mi kilka preparatów. Lekarstwa nie były tanie, to fakt, zreszta poinformowała mnie o tym Pani doktor, ale okazały sie skuteczne. Bardzo podobało mi sie podejście Pani doktor, to jak każdy mój problem trafnie zdiagnozowala, powiedziała mi jakie są przyczyny jego powstawania, itp. Z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza.

problem z trądzikiem mam od kilkunastu lat. dermatologów przeszłam juz kilku i każdy zalecał te same środki masci itd- wszystkie wizyty były prywatne.Po kuracji antybiotykiem, ktorego efekty byly bardzo krotkie jako jedyna wypytała mnie czy bralam i jakie leki masci mialam juz stosowane,nie faszerowała mnie kolejnymi antybiotykami tylko zaproponowała skuteczne leczenie, dokladnie je omówiła. Przedstawiła skutki uboczne z nim zwiazane zaleciła specyfiki ktore ewentualnie mogłyby pomoc zminimlaizowac skutki uboczne, dała broszury zawierajace informacje o leku i jego + i - . Poinformowała mnie o swojej praktyce w stosowaniu leku u innych pacjentow, jakie zglaszali uwagi podczas leczenia i o ilosci nawrotów tradziku u swoich pacjentow. Wizyta przebiegala bardzo profesjonalnie rzeczowo i uzyskalam wszystkie informacje ktore mnie nurtowaly. Jesli chodzi o drogie leki ktore podobno przepisuje dr Butkiewicz to mi akurat wskazala apteki w ktorych dostane najtaniej leki- spradziłam i roznica na opakowaniu to nawet 35 zł w innych aptekach. Z czystym sumieniem polecam tego dermatologa.

Zdecydowanie polecam!! Rzetelna i kompetentna porada, po wizycie pozostaje wrażenie, że pani doktor była w jej trakcie w 100% zaangażowana. Do problemu podeszła z cierpliwością i kompleksowo przeanalizowała mój problem skórny (dieta, tryb życia itp). A co jeszcze ważne - nie wymusza następnych wizyt, tzw kontrolnych. Polecam !!

Niestety Pani Butkiewicz to kiepski dermatolog. W kontakcie z pacjentem wyniosła, nie słucha, wizyta u tej Pani to strata czasu nerwów oraz pieniędzy. Wypisuje zazwyczaj bardzo drogie leki ( ciekawe dlaczego? skoro inny dermatolog był tym zaskoczony) Tak więc niepotrzebnie wydałam bardzo dużo pieniędzy na leki. Paradoksalnie przy mojej dolegliwości bardziej pomogła mi kosmetyczka niż lekarz. Pani Doktor to" prawie " ( prawie robi duzą różnicę ) lekarz akademicki.... rozkłada książki i wygłasza piękne eseje cytując autorytety... szkoda, że niestety jej diagnozy i leczenie są jak kulą w płot... Kiedy ...

Kiedy zwróciłam uwagę Pani Butkiewicz, że przez dwa miesiące nie jest mi w stanie pomóc...poczuła chyba się urażona i zakazała rejestracji w jej gabinecie i tu uwaga...wysyłając na mój prywatny adres korespondencje:) iż odmawia dalszego leczenia przy braku współpracy z pacjentem ( powiedziałam jedynie Pani dr iż jej drogie leki można generalnie w te książki włożyć )...uważam ze to hańba dla Matopatu w którym przyjmuje. A teraz już finalnie pragnę dodać, że na moje szczęście w tej samej placówce zarejestrowałam się do innego dermatologa, który podczas jednej wizyty był w stanie zdiagnozować prawidłowo i wręcz babcinym sposobem pomóc przy moich dolegliwościach.

ŻENADA. Stwierdziła, że ona jest lekarzem a nie ja, z takimi chorobami jak moja "trzeba nauczyć się żyć", traktuje pacjentów jakby byli chłopami pańszczyźnianymi, nic nowego się od niej nie dowiedziałem, kompletny brak choćby najmniejszych chęci pomocy nie mówiąc już o podejściu do pacjenta. Nie polecam nikomu, chyba, że nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy.

Super lekarka! Kompetentna, odważna, poradziła sobie z problemem mojej skóry, z którym inni lekarze bezskutecznie borykali się latami! Polecam!!!

Byłem pierwszy raz u dermatologa i mam nadzieję, że takie wizyty nie są normą. Zero zainteresowania, raczej poczucie zlekceważenia, poświęcony czas Pani doktor ok. 7-8 min., żadnego wywiadu, przypisanie leków (chociaż wytłumaczyła i opisała stosowanie i leczenie). Never again. Przebieg wizyty wpływa również na moją ocenę całego szpitala. Cena/jakość : 1/5

Nie sądziłem, że w szpitalu, który cieszy się dobrą opinią spotkam takiego lekarza. Opowiedziałem jej o dotychczasowym przebiegu choroby, stosowanych lekach i opinii innych lekarzy, po czym Pani zgrabnie to wszystko przeformułowała, nieco skróciła i wyszedłem z tymi samymi informacjami bez 100 złotych w portfelu, receptami za łącznie około 150 zł oraz kilkoma próbkami kosmetyków od zaprzyjaźnionych firm. Żadnych dodatkowych informacji, chociażby o tym jak na co powinienem uważać, na co zwracać uwagę, czego unikać żeby nie zaostrzyć stanu z którym się do Pani doktór zwróciłem. Najdroższe 8 minut w moim życiu.

Gdybym w mojej pracy zachowywal sie tak arogancko i lekcewazaco to juz dawno by mnie zwolnili. Zero zainteresowania pacjentem, wrecz przeciwnie podczas wizyty czulem sie jak intruz, ktory zabiera cenny czas wybitnej 'lekarce' . Lekarce w duzym cudzyslowiu, gdyz ja sam przy pomocy google dowiedzialem sie wiecej niz szanowna pani po ilus tam latach studiow medycyny! Byly za to cytaty z ksiazek medycznych tak jakby chciala sie pani doktor popisac swoja 'wiedza'. Zastanawiam sie nad wniesieniem skargi do Matopatu. Sadze ze lekarka ta pani jest za zaslugi rodziny nie zas za wiedze. Zdecydlwanie nie polecam, odpuscie sobie wizyte u niej jesli nie chcecie byc wysmiani, ponizeni i lekcewazeni. No i oczywiscie zapomnialem dodac ze podczas mojej wizyty pani doktor trzy razy rozmawiala przez telefon w sprawach bynajmniej nie zawodowych. Porazka!