lekarz Katarzyna Butkiewicz

2,4
2,6
2,7
2,4

Nie polecam Pani doktor nikomu. Nie potrafiła powiedzieć nic nowego o chorobie nie podeszła nawet do pacjenta bo w karcie miała opinię innego lekarza. Polecała leki sponsorowane. Wydaję mi się że kto jak kto ale dermatolog powinien mieć zadbaną skórę twarzy a tak nie jest. Wyprosiła Nas z gabinetu przed upływem czasu!!!

Pani miła, doświadczona,kompetentna. Ale za taką kwotę wymagałabym chociaż dokładnego określenia dolegliwości... A chyba o to nam chodzi. Mimo wszystko polecam ponieważ to , że mi Pani nie pomogła to myślę że zna sie na zawodzie. Pozdrawiam.

Pani doktor nie wysłuchała mojego problemu, a chciałem opisać go dokładnie. Na moje próby opisania problemu usłyszałem, że "nie mam być mądrzejszy od lekarza". Miałem wrażenie, że marnuje jej cenny czas. Przepisała leki, które absolutnie nie pomogły, a do tego była bardzo nieuprzejma. Zbywała moje pytania o dolegliwość. Nie polecam nikomu.

Niestety potwierdzam poprzednią wypowiedź. Dodać można jeszcze iż jednyną formą leczenie są uwagi w stylu - z tym można żyć i niektórzy tak mają. Odradzam zdecydowanie

Witam, niestety zawiodłam się na Pani doktor. Miałam nadzieję, że potraktuje poważnie moje problemy. Nie dowiedziałam się nic, oprócz tego, że nie ma dla mnie skutecznego, a nawet jakiegokolwiek leczenia.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! NAJGORSZY JAKI MOZE BYC. ludzie czekaja na wizyte, a lekarz w ogole nie przychodzi do pracy. a nikt pacjentom nie daje znac, ze lekarz nie ma zamiaru przyjsc.

czekałam na wizytę dwa miesiące ,a pani doktor poświęciła mi dosłownie cztery minuty ,prawie się nie odzywając .napisała receptę i na drugiej kartce jak stosować leki i nie tłumacząc niczego powiedziała że tu mam napisane jak stosować.nie wiem czy to dlatego że byłam w przychodni a nie prywatnie .nie polecam.

Miła sympatyczna ale nie uleczyła.. a nie o to chodzi prawda?

Miła sympatyczna ale nie uleczyła.. a nie o to chodzi prawda?