lekarz Katarzyna Butkiewicz

2,7
2,7
2,5
2,5

Witam, niestety zawiodłam się na Pani doktor. Miałam nadzieję, że potraktuje poważnie moje problemy. Nie dowiedziałam się nic, oprócz tego, że nie ma dla mnie skutecznego, a nawet jakiegokolwiek leczenia.

Pani doktor nie wysłuchała mojego problemu, a chciałem opisać go dokładnie. Na moje próby opisania problemu usłyszałem, że "nie mam być mądrzejszy od lekarza". Miałem wrażenie, że marnuje jej cenny czas. Przepisała leki, które absolutnie nie pomogły, a do tego była bardzo nieuprzejma. Zbywała moje pytania o dolegliwość. Nie polecam nikomu.

Nie polecam Pani doktor nikomu. Nie potrafiła powiedzieć nic nowego o chorobie nie podeszła nawet do pacjenta bo w karcie miała opinię innego lekarza. Polecała leki sponsorowane. Wydaję mi się że kto jak kto ale dermatolog powinien mieć zadbaną skórę twarzy a tak nie jest. Wyprosiła Nas z gabinetu przed upływem czasu!!!

Mała ilość poświęconego czasu, pomimo prywatnej wizyty. Do tego, nie dowiedziałam się niczego nowego. Pani doktor może i jest osobą kompetentną, ale mnie nie przekonała.

Pani miła, doświadczona,kompetentna. Ale za taką kwotę wymagałabym chociaż dokładnego określenia dolegliwości... A chyba o to nam chodzi. Mimo wszystko polecam ponieważ to , że mi Pani nie pomogła to myślę że zna sie na zawodzie. Pozdrawiam.

Polecam - profesjonalnie przeprowadzony zabieg laserowy z pełnym wyjaśnieniem dalszego postępowania oraz leczenia.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! NAJGORSZY JAKI MOZE BYC. ludzie czekaja na wizyte, a lekarz w ogole nie przychodzi do pracy. a nikt pacjentom nie daje znac, ze lekarz nie ma zamiaru przyjsc.

Na początku nie była miła,bo się wymądrzałem ponieważ dość miałem już dermatologów.Powiem tak...babka poważnie podchodzi do tematu myśle, że jest to prawdziwy dermatolog - polecam i pozdrawiam Panią. D.J

Dawno nie spotkałam się z tak miłym, cierpliwym i kompetentnym lekarzem. Pani doktor cierpliwie mnie wysłuchała, szczegółowo przeprowadziła wywiad, obejrzała zmiany i trafnie postawiła diagnozę.Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

czekałam na wizytę dwa miesiące ,a pani doktor poświęciła mi dosłownie cztery minuty ,prawie się nie odzywając .napisała receptę i na drugiej kartce jak stosować leki i nie tłumacząc niczego powiedziała że tu mam napisane jak stosować.nie wiem czy to dlatego że byłam w przychodni a nie prywatnie .nie polecam.