lekarz Katarzyna Butkiewicz

2,4
2,6
2,7
2,4

Niedawno odbylam wizyte w Matopacie. Jestem bardzo rozczarowana. Uwazalam iz w tym szpitalu uzyskam fachowa porade. Pani doktor nie wykazala duzego zainteresowania problemem. Wyszlam po ok5 minutach bez zadnej rady ani rozpoznania. Stracony czas i 100 zl. Pozostaje szukac pomocy u innego lekarza. Nie polecam.

Super!...................................................................................................

Poszedłem do tej pani z nadzieją, że prywatny lekarz zajmie się mną na poziomie. Nic z tego. Nawet nie udawała że się interesuje moimi dolegliwościami. Gdy opowiadałem co mi dolega, pani nie słuchała, musiałem powtarzać. Odnosiła się w sposób co najmniej szorstki, nie dociekała problemu ale przepisała lek, nie udzielając należytych wyjaśnień na co konkretnie jest przepisany, ani jak go stosować. Inne opisane przeze mnie dolegliwości zignorowała na zasadzie 'to nie jest problem dermatologiczny' albo że 'trzeba z tym żyć'.

Sądziłem,że idąc na odpłatną wizytę do prywatnego szpitala, to spotkam się z życzliwością, kulturą osobistą i zrozumieniem. Nic z tego! Co do fachowości nie mogę się wypowiadać, gdyż nie jestem kompetentny, żeby oceniać wiedzę i umiejętności tej pani. Wizyta była jednak jak rodem z PRL. Zastanawiałem się na złożeniem pisemnej skargi do Matopat, ale w chorobie człowiek nie ma sił na takie sprawy. Pomoc otrzymałem w końcu w państwowej placówce. Jak mnie poinformowano, ta pani jest znana w środowisku... Absolutnie nie polecam!

Na początku nie była miła,bo się wymądrzałem ponieważ dość miałem już dermatologów.Powiem tak...babka poważnie podchodzi do tematu myśle, że jest to prawdziwy dermatolog - polecam i pozdrawiam Panią. D.J

Polecam - profesjonalnie przeprowadzony zabieg laserowy z pełnym wyjaśnieniem dalszego postępowania oraz leczenia.

Dawno nie spotkałam się z tak miłym, cierpliwym i kompetentnym lekarzem. Pani doktor cierpliwie mnie wysłuchała, szczegółowo przeprowadziła wywiad, obejrzała zmiany i trafnie postawiła diagnozę.Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Skandaliczne i niezrozumiałe zachowanie. Przychodzi spóźniona. Popełniłem błąd i się odezwałem ( bo okazuje się, że mimo, że jestem pierwszy, to jest ktoś przed). Odmówiła mi przyjęcia, twierdząc, że jestem agresywny. W ten sposób straciłem czas ( ok 3h łącznie), nerwy, pieniądze i szpital, bo do Matopat nie wrócę.

Mała ilość poświęconego czasu, pomimo prywatnej wizyty. Do tego, nie dowiedziałam się niczego nowego. Pani doktor może i jest osobą kompetentną, ale mnie nie przekonała.

Totalne dno!!! Na szczęście są inni lekarze, którzy nie wmawiają pacjentowi że nie dba o higiene. Pani Dr. nie obchodziło co miałem do powiedzenia. Leczenie - " z tym się żyje". Totalny brak szacunku dla pacjenta jego pieniedzy i czasu. Szczerze nie polecam....

Totalne dno!!! Na szczęście są inni lekarze, którzy nie wmawiają