lekarz Elżbieta Skwarek

Dermatolog

3,9

Półtora miesiąca 3 lekarzy leczyło mnie na grzybicę i zakażenie bakteryjne. Nic to nie dało, bo źle mnie zdiagnozowali. Zjadłem w sumie ponad 80 tabletek i wcierałem maści i kremy. Pani doktor od razu stwierdziła, że to opryszczka. Po tygodniu leczenia u Niej choroba się cofa! Dziękuję za fachowość!

Pani dr swietny diagnostyk wspanialy czlowiek bardzo mi pomogla inni lekarze zawiedli trafilam do niej za co jestem wdzieczna bo moge smialo powiedziec ze uratowala mi zycie polecam

Chodziłam do Pani doktor przez rok z ciężkim trądzikiem. Żaden lek w zasadzie mi nie pomagał,aż w końcu Pani doktor wypisała mi skierowanie do szpitala. Próbowała do samego końca,za co bardzo Jej dziękuję. Nie zostawiła mnie bez pomocy,tylko odesłała do innego specjalisty. Niestety,nie udało się mi pomóc,ale doceniam chęci i starania. Polecam.

Doktor Skwarek bardzo mi pomogla. Dala mi skierowanie do szpitala. Bardzo sie balam, ale nie mialam czego. Swietna opieka. Polecam.

Pani była opryskliwa i nieuprzejma. Odmówiła badań, które zlecił inny lekarz, twierdząc, że są "bez sensu". Skoro tej Pani nie chce się już leczyć niczego poza trądzikiem, proponuję przejść na emeryturę. Jestem zszokowana podejściem do pacjenta tej pani.

Jestem zszokowana podejściem do pacjenta tej pani.

Pani Doktor pomogła mi, gdy inni jakoś nie mogli, a poza tym życzliwa kobieta, choć trochę zdystansowana, zdecydowanie polecam!!!!

Dwukrotnie byłam u pani dr i za każdym razem, mimo różniącego się problemu, otrzymałam ten sam lek. Za pierwszym razem pomógł, za drugim (w innym problemie) pogorszył sprawę. Problem mam dalej, szukam zatem dalej dermatologa który oprócz leczenia objawu (choć w tym przypadku to też zawiodło) poszuka też przyczyny, tak abym mogła chodzić z czystą skórą bez stosowania leków.

Pani Skwarek traktuje pacjenta z jednakową wysoką troską oraz otacza opieką, niezależnie, czy jest to wizyta prywatna, czy publiczna. Proponuje rozwiązania prowadzące do wyeliminowania konkretnego schorzenia, wykazując zainteresowanie ogólnym zdrowiem pacjenta. Znajduje skuteczne środki leczenia poza kuracją antybiotykową. Jest ciepła wobec pacjenta i wzbudza zaufanie.To profesjonalistka w każdym calu. Ewa Podlewska

Ewa Podlewska

dr Skwarek bardzo mi pomogła, gdy inni dermatolodzy rozkładali ręce!!! Monika

dr Skwarek bardzo mi pomogła, gdy inni dermatolodzy rozkładali ręce!!!
Monika

może byćdobrze podchodzi do problemu ale opieprzyc tez potrafi