dr n. med. Agnieszka Michalska

bardzo dobry doktor-polecam szczerze wszystkim kobietom.Na swoim przykladzie gdzie bylam w lodzi i warszawie wydalam co swoije a mialam tak blisko a szukalam daleko.Pomoc wlasnie dostalam od p.doktor. Kompetencja godna podziwu,profesjonalizm i dobrze zrobiona operacja doprowadzila mnie do zdrowia..Nie ma slow ktore wyrazilyby moje podziekowania..doktor najwyzszej klasy.Pani doktor z calego serca dziekuje.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Przede wszystkim jest kompleksowa, poświęca czas każdej pacjentce, nie działa rutynowo. Niestety pani Doktor kobiety ciężarne przyjmuje tylko w swoim prywatnym gabinecie. Jest to nieuczciwe zagranie w stosunku do pacjentek, które starają się o dziecko i leczą się w innym gabinecie niż prywatny Pani doktor. Ja nie miałam o tym pojęcia i strasznie się zdziwiłam kiedy przyszłam potwierdzić ciążę do doktor Michalskiej. Byłam zmuszona na szybko szukać innego lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Nie mogłam sobie pozwolić na wizyty w prywatnym gabinecie w Katowicach. Nie po to opłacam ubezpieczenie medyczne, żeby jeszcze dodatkowo każdego miesiąca płacić za wizytę u doktor Michalskiej. Czy to w ogóle jest zgodne z prawem, żeby odmawiać przyjmowania pacjentek w ciąży?

BARDZO DOBRY GINEKOLOG, UPRZEJMA, MIŁA, SKUTECZNA, DOBRA RĘKA, BARDZO SPRAWNA MANUALNIE, BADANIE BARDZO DELIKATNE. POBYT NA WIZYCIE TO NAPRAWDĘ PRZYJEMNOŚĆ. WIEM, ŻE PRZYJMUJE W KATOWICACH I RADOMSKU. BARDZO POLECAM, BO NAPRAWDĘ WARTO SKORZYSTAĆ!!! OSOBIŚCIE BYŁAM W RADOMSKU. PS. GABINET TEŻ PRZYJEMNY, CZYSTO, SCHLUDNIE, PACHNĄCO. OGÓLNIE BARDZO MIŁO.

SUPER GINEKOLOG!!! BYŁAM W KATOWICACH- PRZYJMUJE W CENTRUM, WIĘC BARDZO DOGODNIE, BLISKO DWORCA, DOJAZD BEZ PROBLEMU. TELEFON NA SZYLDZIE BEZPOŚREDNI , CO RÓWNIEŻ JEST BARDZO MI NA RĘKĘ, ŻE NIE TRZEBA UMAWIAĆ SIĘ W REJESTRACJI, MOŻNA OD RAZU POWIEDZIEĆ Z JAKIM PROBLEMEM I USTALIĆ DOGODNY TERMIN PRZYJĘCIA, BO PANI DOKTOR JEST BARDZO ELASTYCZNA. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI. ŚWIETNE KOMPETENCJE ORAZ BARDZO MIŁA APARYCJA. POLECAM GORĄCO!!!

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY U P. DR MICHALSKIEJ. DUŻO RZECZY WYTŁUMACZY, JEST MOŻLIWOŚĆ SZEROKIEJ DIAGNOSTYKI I DOKŁADNEJ DIAGNOZY. BARDZO POLECAM!!!

BARDZO DOBRY GINEKOLOG! POLECAM! NAPRAWDĘ KONKRETNA, SKUTECZNA I PRZY TYM BARDZO MIŁA. BYŁAM PIERWSZY RAZ, ALE NA PEWNO ZNÓW PÓJDĘ. PODEJŚCIE DO PACJENTA SUPER!!!!!

Bardzo dobry ginekolog!!! Wszystkim polecam!!! wkurzają mnie głupie komentarze, przecież przymusu nie ma..... Ps. chodzę w Katowicach od kilku lat i nie chcę gdzie indziej!!!

Ps. chodzę w Katowicach od kilku lat i nie chcę gdzie indziej!!!

PRZYBYŁAM NA UMÓWIONĄ GODZINĘ I WESZŁAM PUNKTUALNIE. MIAŁAM DUŻO PYTAŃ I PROBLEMÓW, KTÓRE PANI DOKTOR CHĘTNIE I BEZ ŻADNEGO KŁOPOTU MI WYJAŚNIŁA. SPĘDZIŁAM OK. GODZINY W GABINECIE, ALE POTRZEBOWAŁAM TEGO-WRESZCIE ZOSTAŁAM RZETELNIE POINFORMOWANA. ZAPEWNE PRZEDŁUŻYŁO TO CZAS OCZEKIWANIA INNYCH PACJENTEK, ALE NIE KAŻDY PRZYCHODZI NA RUTYNOWĄ WIZYTĘ. DZIĘKUJĘ, ŻE PANI DOKTOR POŚWIĘCIŁA MI TYLE CZASU.

GORĄCO POLECAM! BARDZO SKUTECZNA, DELIKATNA I MIŁA. JESZCZE NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAK DOKŁADNEGO I DOCIEKLIWEGO LEKARZA. NIE MOŻNA TEGO NIE DOCENIĆ. TO DUŻA ZALETA.