lekarz Agnieszka Myszkowska-Torz

Dla mnie lekarz godny polecenia. Zawsze dostępna. Nigdy nie zostawia w potrzebie. Bardzo dobre podejście do dzieci - moja córka nie chciała współpracować z żadnym innym lekarzem, tylko z Panią Doktor. Zawsze uśmiechnięta. Zdziwiony jestem niepozytywnymi opiniami. Szkoda, że Pani Doktor nie leczy również dorosłych, bo chętnie wybrałbym ją na lekarza rodzinnego.

Brak profesjonalizmu dyskusję brak zainteresowania dzieckiem 2 miesięcznym z problemem. Brak empatii bardzo nie polecam tego lekarza. Widocznie za.pieniadze pani doktor potrafi leczyć

Brak empatii bardzo nie polecam tego lekarza.
Widocznie za.pieniadze pani doktor potrafi leczyć

Lakonicznie odpowiadała na pytania.Pani doktor była wręcz nieprzyjemna.Szczególnie nie polecam takiej lekarki dla dzieci!

Opinie o pani doktor sa bardzo pozytywne wiec bylam zadowolona ze w mojej przychodni bedzie pani doktor kiedy urodzilam pierwszego synka. Na wizycie patronazowej, dla mnie cos zupelnie nowego, pani doktor na wstepie mowila ze jest bardzo zmeczona i mialam wrazenie ze chciala jak najszybciej nas zbyc, a mnie młodą, przejęta wszystkim mamę tez jakos nie potraktowala z wieksza wyrozumialoscia np z pytaniem o sposob karmienia maluszka. Później kiedy dzwonilam z teleporadami zawsze jakas uszczypliwa uwaga a nie takie wsparcie pediatry jakiego oczekiwalam. Dlatego dla mnie opinie mocno przesadzone.

Po urodzeniu pierwszego dziecka Pani doktor okazała się dla nas zbawieniem, zawsze służy pomocą, doradzi i odpowie na wszystkie zadane pytania. Przy okazji przy każdej wizycie jest uśmiechnięta i uprzejma. Polecam szystkim

Polecam szystkim

Pierwsza opinia napisana przez Pamelę jest bzdurą.Jak można takie kłamstwa pisać.Osoba która to napisała nigdy nie była u Pani doktor . Kto zna panią doktor wie że Ona zawsze jest miła i kompetentna. Nie miewa humorów.Troszczy się o pacjenta nawet po jego wyjściu( dzwoni i pyta o postępy leczenia) .Podaje swój prywatny numer do kontaktu i zawsze oddzwania. Cudowny lekarz.

Lekarka od samego wejścia niemiła, opryskliwa, patrzyła na mnie z góry, z wielkim wyrzutem wypytywala wielokrotnie dlaczego nie poszłam do rodzinnego i że „widocznie nie jestem aż taka chora”. Kazała mi rozebrać się do bielizny tylko po to, abym podniosła stopy (niby standardowe badanie podczas gorączki). Na koniec przepisała lek na receptę za blisko 100zł, który jak się okazało jest praktycznie niedostępny w aptekach, ponieważ pojawiły się ponad rok temu odpowiedniki bez recepty za złotych 19 (można sprawdzić - przepisany lek to Isoprinosine). Jest to niedopuszczalne, aby osoba o takim braku empatii oraz elementarnej wiedzy, co zapisuje pacjentom została pediatrą. Dziecka największego wroga bym do niej nie zaprowadziła i żałuję, że pofatygowałam się 20km, aby otrzymać receptę na lek, który już biorę. Niestety „lekarka” nie zainteresowala się, co przepisała jej koleżanka 3 dni wcześniej. Abstrahuję już od faktu, że pacjentów przyjmuje w spódniczce koktajlowej i przerywa badanie, aby odebrać telefon - pełen profesjonalizm! Lekarz z krwi i kości, ale nie w tej rzeczywistości.

Cudowna Pani doktor z sercem. Kompetentna z dużą cierpliwością i troską o każdego pacjenta. Dzieci ja uwielbiają a to najwazniejsze.

Lekarz z olbrzymim zaangażowaniem, empatią, wspaniałym podejściem do pacjentów, ja akurat miałam okazję spotkać Panią doktor na oddziale w szpitalu i wszystkim życzę aby trafiali na takich lekarzy.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Pani doktor jest rzeczowa, ma wiele empatii i zawsze dobre słowo i dużo uśmiechu dla małych pacjentów.