lekarz Agnieszka Myszkowska-Torz

Lekarka od samego wejścia niemiła, opryskliwa, patrzyła na mnie z góry, z wielkim wyrzutem wypytywala wielokrotnie dlaczego nie poszłam do rodzinnego i że „widocznie nie jestem aż taka chora”. Kazała mi rozebrać się do bielizny tylko po to, abym podniosła stopy (niby standardowe badanie podczas gorączki). Na koniec przepisała lek na receptę za blisko 100zł, który jak się okazało jest praktycznie niedostępny w aptekach, ponieważ pojawiły się ponad rok temu odpowiedniki bez recepty za złotych 19 (można sprawdzić - przepisany lek to Isoprinosine). Jest to niedopuszczalne, aby osoba o takim braku empatii oraz elementarnej wiedzy, co zapisuje pacjentom została pediatrą. Dziecka największego wroga bym do niej nie zaprowadziła i żałuję, że pofatygowałam się 20km, aby otrzymać receptę na lek, który już biorę. Niestety „lekarka” nie zainteresowala się, co przepisała jej koleżanka 3 dni wcześniej. Abstrahuję już od faktu, że pacjentów przyjmuje w spódniczce koktajlowej i przerywa badanie, aby odebrać telefon - pełen profesjonalizm! Lekarz z krwi i kości, ale nie w tej rzeczywistości.

Lekarz z olbrzymim zaangażowaniem, empatią, wspaniałym podejściem do pacjentów, ja akurat miałam okazję spotkać Panią doktor na oddziale w szpitalu i wszystkim życzę aby trafiali na takich lekarzy.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Pani doktor jest rzeczowa, ma wiele empatii i zawsze dobre słowo i dużo uśmiechu dla małych pacjentów.

Cudowna Pani doktor z sercem. Kompetentna z dużą cierpliwością i troską o każdego pacjenta. Dzieci ja uwielbiają a to najwazniejsze.

Lekarz godny polecenia, bardzo kompetentny potrafiący świetnie wytłumaczyć dawkowanie leków i poświęcić dużo czasu oraz mający super podejście do dzieci