lek. dent. Agnieszka Nachyła

Najlepszy stomatolog w Radomiu. Chodzę do P. Agnieszki od 5 lat i zawsze wszytko było robione dobrze i starannie. Polecam !!!

Tak jak Pani z 1 pozycji wyżej , lekarz leczy ,tak by pacjent wracał z kasą. Zęby leczone nie dopracowane ,byle jak byle szybciej. Bardzo niestarania Stomatolog.

NIE POLECAM! P. Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą, niestety nie jest dobrym lekarzem. Leczyłam się u niej ok 3-4 lat, chodziłam na wizyty co najmniej 3 razy do roku. Za każdym razem miałam leczone 2-3 zęby, jednak zawsze, kiedy bym nie poszła było coś do zrobienia, poza tym zawsze mnie coś bolało. W końcu poszłam do innego lekarza, który rozpoczął od zdjęcia pantomograficznego i okazało się, że mam ok 5 zębów do leczenia kanałowego... Wychodzi więc na to, że P. Agnieszka lepiła dziury po wierzchu, a w środku zęby były ...

NIE POLECAM!

P. Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą, niestety nie jest dobrym lekarzem. Leczyłam się u niej ok 3-4 lat, chodziłam na wizyty co najmniej 3 razy do roku. Za każdym razem miałam leczone 2-3 zęby, jednak zawsze, kiedy bym nie poszła było coś do zrobienia, poza tym zawsze mnie coś bolało. W końcu poszłam do innego lekarza, który rozpoczął od zdjęcia pantomograficznego i okazało się, że mam ok 5 zębów do leczenia kanałowego... Wychodzi więc na to, że P. Agnieszka lepiła dziury po wierzchu, a w środku zęby były zepsute. Bardzo mi przykro, że straciłam tyle czasu i pieniędzy na leczenie u tego dentysty.

Dla mnie najlepszy stomatolog. Od 15-stu lat leczy moje zęby. Precyzyjna, dokładna i doświadczona stomatolog. Dodam że nigdy nie miałam bólu zęba co świadczy o dobrym leczeniu zębów