lekarz Agnieszka Podleś

Lekarz rodzinny

3,9
3,7

Zawsze z sercem. Ogromne doświadczenie i wiedza. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem, z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Polecam !!!

Nie można się zarejestrować jeśli nie jest się stałym pacjentem. Kazała jechać na pogotowie z rzeczą która może się zająć rodzinny

To chyba najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Moje szczęście że leczę się u Pani doktor od kiedy zaczęła pracę na Nagórkach, nie mogę się doczekać kiedy moje dzieci podrosną i będą mogły korzystać z porad tak wspaniałego człowieka jak Pani Podleś. Pani doktor zawsze wysłucha, wybada, mam wrażenie że nie ma dziedziny medycyn na której by się nie znała, to na prawdę godna polecenia lekarka, a że ciężko się dostać to fakt, ale przynajmniej po długim oczekiwaniu możemy liczyć na godne traktowanie i leczenie które skutkuje :)

Pani doktor jest miła i na tym się kończy. Przez 2 lata jak do niej chodze nie zbadala mnie ANI RAZU, jak przychodze po recepte to jest to zrozumiale, ale przy kaszlu/goraczce/zawrotach glowy itp?? jestem zażenowana jej brakiem kompetencji, w zasadzie za kazdym razem usmiecha sie niesmialo mowiac 'no nie wiem od czego to moze byc', ok, to niech zrobi cos zeby sie dowiedziec, a jej sie nie chce. Przepisalam sie do niej czytajac te dobre opinie, i pozalowalam juz po pierwszej wizycie. Pani doktor to jeszcze pol biedy, ale jej wspolpracownicy...moglaby troche pomyslec przy ich wyborze. Mam tu na mysli panią Badziąg, ktorej zachowanie i stosunek do pacjenta jest skandaliczny, mam wrazenie ze ona jest kosmitka i ze w ogole nie rozumie co sie do niej mowi. Ta przychodnia to jedna wielka pomylka, jesli ktos ma powazne problemy ze zdrowiem to tutaj nikt mu nie pomoze.

Pani doktor nie repektuje Europejskich Kart EHIC ktore potwierdzaja zatrudnienie i ubezpieczenie w jednym z krajow Unii. Osobiscie odmowila mi pomocy gdy przyjechalam na tydzien i akurat powaznie sie rozchorowalam, poniewaz jak stwierdzila "nie obslugujemy takich kart". Tymczasem NFZ wyraznie stwierdza ze posiadacz takiej karty jest ma prawo byc traktowany jak kazdy inny ubezpieczony w tym kraju, a juz szcegolnie gdy pilnie potrzebuje lekarza!!!Bardzo sie zawiodlam. To straszne gdy lekarz odmawia pomocy, a jeszce gorzej gdy nie przestrzega zasad ktore obowiazuja w jego panstwie.

Dlaczego doktor Podleś nie ma jeszcze opinii?? Dobrej opinii? Jest naprawdę "lekarzem z sercem" i serce od nas też się jej należy. Jedyny mankament to to, że trudno się do niej dostać, takie są kolejki. Jest kompetentna, ale też każdego dobrze pamięta i każdego wysłucha, a tego przecież potrzebują chorzy ludzie (nie tylko ci starsi).

Serdecznie polecam! Lekarz z pasja i odpowiednim podejściem do pacjenta. Zawsze uprzejma i gotowa do pomocy.

Najbardziej przyjazny lekarz dla osoby chorej. Świetny specjalista

Najbardziej przyjazny lekarz dla osoby chorej. Świetny specjalista

Jest to lekarka godna polecenia, zawsze miła, serdeczna, uśmiechnięta, pamięta pacjentów. Jestem bardzo zadowolona, że się do niej przepisałam i że udało mi się do niej dostać.