lekarz Agnieszka Potępa

pisze prawdę pierwsza ciąża, cała prywatnie,warunki lokalowe tragiczne gabinet i poczekalnia obszerne wdrażać się trzeba na 3,czy 4 piętro po schodach z brzuchem, każda wizyta 10zł nie mniej,brak dobrego usg właściwie jest takie ze lekarz nie potrafi nawet powiedzieć płci czy zdjęć wydrukować bo są tak słabe Pani doktor może i tłumaczy wszystko ale jest straszna gadu la niektóre panie jak wchodziły to po to aby sobie pogadać nie z wizytą u lekarza, pani doktor badała mnie na samym końcu ciąży wcześniej było to usg do pochówek i przez brzuch ...

pisze prawdę
czy polecam lekarza,jak komuś nie żal wydawać co chwile kasę na wizytę a w ciąży jest ich wiele plus szereg badan platnych,mam porównanie z innym lekarzem u którego byłam na badaniach prenatalnych i tam warunki o niebo lepsze a i lekarz nie brał za każdym razem po 100zł i kompetencje również wysokie

Chodzę do pani Agnieszki jestem w pierwszej ciąży rzeczywiście jest miła sympatyczna itp bardzo dokladnie wyjasnia i tłumaczy, nie naciąga na dodatkowe badania, wykonuje usg. Jedynym minusem jest to że rzeczywiście nie bada.. już 7 miesiąc i nic

Polecam, sympatyczna, miła, Pani doktor taka ludzka, nie wyniosła. Jestem w ciąży i przepisałam się do Pani doktor od innego lekarza, chodzę do Pani doktor na kasę chorych wizyty co 2, 3 tygodnie, raz w miesiącu USG, właściwie nie mam o co pytać tak wszystko dokładnie wyjaśnia, dla mnie w porządku lekarz. :o))

SUPER LEKARZ dzięki pani doktor jestem w ciąży- już jest prawie 7 miesiąc i z niecierpliwością czekam na mojego Synka. Pani doktor UPRZEJMA, ŻYCZLIWA, NIE NACIAGA na żadne dodatkowe koszty! SUPER ZROZUMIENIE!!!!

witam,pani doktor agnieszka potepa prowadzila moje 3 ciaze i naprawde to swietny i calkowicie kompetentny lekarz ,a przede wszystkim przemila osoba.Rewelacyjnie podchodzi do kazdego przypadku ciazy,szczegolnie tyvh zagrozonych(moje 2 ciaze takie byly).Nie wyobrazam sobie ze mogla bym prowadzic ciaze u kogos innedo i na prawde nie rozumiem tych negatywnych komentazy.Moim zdaniem jest to prawdziwy lekaz z powolaniem i pozytywnym podejciem do pacjentki co w czasie ciazy jest tak bardzo wazne,pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Będzin"?

Michał Wyciągłowski

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
40-668 Katowice
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27

Wojciech Dorczak