lekarz Agnieszka Różańska

Psychiatra

1,8
1,7

Lekarka co prawda dość uprzejma, ale niestety niekompetentna, niewiele tłumaczy (przy czym błędnie diagnozuje). Nie polecam - niestety nie zna się na tym, co robi

Nie polecam nikomu tej Pani doktor ja jestem uposledzona od urodzenia gdy byłam mała najadłam się kredek woskowych dzieci niepełnosprawne takie jak ja faszeruje psychotropami!skandal!i taki ktoś jest lekarzem

Nie jest godna polecenia, kompetencje ma sterowalne, uprzejmość nie wchodzi w grę, wyda diagnozę taką, jaka jest oczekiwana, gdy "trzeba" potwierdzi nawet, że ziemia jest płaska i podtrzymują ja dwa słonie.

swietna pani doktor, blyskotliwa wrecz, krotko i na temat do sedna, i dba pacjenta zdrowie, moze jak ktos chce cos osiaganc do rozwodu to nie daje tak hop siup ale dla mnie jes super. od 3 lat staralem sie o skierowanie a inni tylko kasy chcieli.

Według tej lekarki od 11 miesięcy powinnam pobierać ręntę bo mam stwierdzone przez nią urojenia ,ona się w ogóle nie zna na swojej robocie ,działa według zasady kopiuj wklej z innych zaświadczeń,kompromituje się pani doktor. W rozmowie z pacjentem wmawia później bezczelnie rodzinie że chory wypowiadał dane słowa. Rodzina idzie do innego specjalisty i ten robi wielkie oczy bo pacjent nie ma tego schorzenia, jeszcze rodzina potwierdza u innego lekarza i znowu brak tego schorzenia .Jak można być tak niekompetentnym i brać jeszcze pieniądze

Beznadziejny lekarz i bardzo nieżyczliwa osoba. Pacjenta z dużymi problemami psychicznymi i po próbie samobójczej nie przyjęła do szpitala z powodu zbyt wysokiego ciśnienia! Zamiast pomóc wysłała go na SOR, gdzie po 8 godzinach czekania, okazało się, że nie ma żadnych problemów neurologicznych, a ciśnienie jest ok. Lekarze z SOR byli bardzo zdziwieni takim zachowaniem lekarza psychiatry. Ta Pani traktuje Pacjenta jak natręta, a z jego rodziną w ogóle nie chce rozmawiać. Nie polecam kontaktu z tym lekarzem.