lek. dent. Agnieszka Rożek-Maślanka

Szybko i niedrogo. Z pewnoscia wroce na piaskowanie jesli bedzie trzeba. polecil bym znajomym i rodzinie

Bardzo polecam panią doktor,jest kompetentna i bardzo skuteczna w leczeniu jak i w usuwaniu zębów.Przy tym jest bardzo miła i uprzejma. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Polecam serdecznie, wizyta przebiegła bezproblemowo, zabieg przeprowadzony rzetelnie, Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, udzieliła wyczerpujących informacji na temat dolegliwości, ząb już więcej NIE BOLAŁ! Polecam jeszcze raz!

Nie polecam.Pani w miarę uprzejma, jednak do leczenia zębów się nie nadaje.Szybko i byle jak to jej dewiza.Nie polecam !