Agnieszka Slusarczyk

3,7
3,6
3,6
3,5

Bylam dzis! Syn 7lat sie popłakał a pani Doktor darla sie na niego! Ze mam sie nie dziwic ze nie lubi przyjmowac dzieci bo musi sie uzerac a jeszcze bardziej nie lubi ich rodzicow i glopich pytań! Po histerii syna wypisala mu pierwsze okulary a ponoc wada jest znikoma 0,75I jeszcze durne cztery op kropli bo niby ma zaczerwienione oczko alergiczne zapalenie spojówek w jednym oku to z alergi na psa! Baba tak nieprzyjemna nagafala mi od nieukow ze nie szanuje innych bo zapytalam czy zawsze bedzie nosil okularki. Moja noga tam nie powstanie szkoda nerwów! Tylko po cholere rejstruje dzieci by sie wyżyć bo ma zly dzień ze na koncu z nerwow i ja w domu plakalam! Czy te szkla sa wiafygodne jak maly byl tak zryczany? Ze tacy lekarze jeszcze leczą! Nigdy nie bylam potraktowana w tak beszczelny sposób!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia i diagnoz ponieważ jest mila, ciepła, wysłucha do końca pacjenta i dokładnie leczy. Nie znam drugiego takiego dobrego specjalisty po prostu jest super.Polecam bo nie wyobrażam sobie innego specjalisty.

Nie miła kobieta. Arogancka nie uprzejma więcej moja noga tam nie powstanie nigdy do niej nie pójde. Niektorzy dobre wystawiaja opinie. Bo chyba nie wtrafili na jej zły dzień Na moją córke 5 letnia krzyczała ze ona cyfeek nie potrafi wsyd i hańba. Żegnam

Na moją córke 5 letnia krzyczała ze ona cyfeek nie potrafi wsyd i hańba. Żegnam

Super kompetentna , swietnie wyksztalcona lekarka Rzeczowe podejscie do pacjenta. Po latach leczenia sie u innej lekarki , wreszxie mam postawiona wlasciwa diagnoze Trudno sie dostac do tej lekarki , kolejki dlugie ale warto czekac

Super kompetentna , swietnie wyksztalcona lekarka
Rzeczowe podejscie do pacjenta.
Trudno sie dostac do tej lekarki , kolejki dlugie ale warto czekac

Bardzo nie miła kobieta jest arogancka krzyczy nie mówi co dolega. Nie polecam Ale sprzęt ma najlepszy w legnicy

Bardzo nie miła kobieta jest arogancka krzyczy nie mówi co dolega. Nie polecam
Ale sprzęt ma najlepszy w legnicy

Bardzo dobry specjalista, kobieta szeroko rozumiejąca zdrowie, kompetentna, przenikliwa, sympatyczna, wytrwała ciepła, taktowna. Wyjątkowo inteligentna. Leczę u niej córkę. Myśle, że to nie tylko moja opinia, bo pacjentów jej nie brakuje.

jest super okulistką,zawsze uprzejmnaleczę sie u nie 8 lat jezeli czegoś nie wie wysyła do wrocka lub katowic chodzilam przez ponad 20 lat do roznych okulistow w legnicy i prywatnie nikt nie potrafil rozpoznać choroby.udalam się do pani slusarczyk po 2 wizytach rozpoznala chorobe,stara sie jak moze uratować mi jedno oko ktore mi pozostalo.

Byłem u Pani doktor parę dni i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest jednym z NAJMILSZYCH lekarzy u jakich kolwiek kiedyś byłem. Widać, że zna się na rzeczy i moją drobną wadę dokładnie mi opisała co mam z nią dalej poczynić. Chętnie udzieliła mi odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Bardzo ale to bardzo polecam wszystkim Panią doktor bo jest naprawde wysokim specjalistą w sprawach wzrokowych.

Super Pani doktor ma podejście do małych dzieci jak i do starszych"drągali ":)

Super Pani doktor ma podejście do małych dzieci jak i do starszych"drągali ":)

Lekarka wyjątkowo nieuprzejma, nie informuje pacjenta o podstawowych sprawach, zdecydowanie NIE POLECAM.