dr Agnieszka Stępień

Bardzo dobry stomatolog. Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość, solidność. Polecam Panią dr w 100%

Właśnie wróciłam od Pani Doktor, u której znalazłam się przez zupełny przypadek poszukując dobrego stomatologa na terenie Dąbrowy Górniczej. Nie wiedziałam nic, żadnych znajomych, którzy byli u Pani Doktor wcześniej- teraz wiem i śmiało mogę polecić (zaznaczam, że należę raczej do "upierdliwych" pacjentów:-). Moja opinia: profesjonalnie: ząb nr 1 wygląda perfekcyjnie, wszystko wyjaśnione- każdy szczegół, a przede wszystkim przyjemnie, miło, bez pośpiechu i oczywiście dobra cena (koszt wizyty 130zł, ponieważ miałam dodatkowo znieczulenie) pozdrawiam Katarzyna Ogórkiewicz

pozdrawiam
Katarzyna Ogórkiewicz

Pani dr jest w pełni osobą kompetentną, znającą się w problematyce zębów, delikatną w pracy , a jednocześnie skuteczną. Polecam!

Pani doktor jest po prostu doskonała, pod każdym względem. Profesjonalizm, świetny kontakt z pacjentem, intuicja zawodowa, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. To dentysta, na którego trafia się raz na milion. Polecam każdemu Panią doktor, a okaże się, że leczenie zębów choć może nie jest przyjemnością, ale znacznie łatwiejsze i prostsze.

Pani Agnieszka jest bardzo uprzejma , zęby po leczeniu wyglądają jakby nigdy nie nie były chore, zdecydowanie polecam. Monika

Monika

Rewelacyjna Pani dr niezwykle uprzejma wprost nie do uwierzenia. Zabieg wykonuje bardzo dokładnie jest solidna. Naprawdę z czystym sumieniem polecam.

Rewelacyjna Pani dr niezwykle uprzejma wprost nie do uwierzenia.

ZA SZYBKO PRACUJE.JEST W MIARĘ UPRZEJMA

ZA SZYBKO PRACUJE.JEST W MIARĘ UPRZEJMA

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Dąbrowa Górnicza"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza