Stomatolog Dąbrowa Górnicza

Stomatolog, Implantolog

wizyta już od 100

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)
Opinia dodana przez: Marysia
Chirurg stomatolog Dąbrowa Górnicza dr n. med. Wahab Adeeb

Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

codzienna stomatologia
Mysłowice, ul. Mikołowska 28/1a
41-400 Dąbrowa Górnicza

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)
Opinia dodana przez: Kinga

Korczaka 3/4
41-300 Dąbrowa Górnicza

Świetny, ambitny i naprawdę ładnie rzeźbi w zębach :) jak ja jestem elektronikiem i nie odwalam swojej roboty tylko za kasę "bo tak", tylko kładę na jakość, tak mogę powiedzieć, że Michał robi tak samo - BARDZO polecam :)
Opinia dodana przez: Dominik

Chemiczna 4a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Szczerze polecam. Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka, tylko u niej miła i fachowa obsługa oraz niewygórowane ceny. Sama poprawiałam u niej niedoróbstwo innych dentystów. Jak zrobi zęba, to się trzyma.
Opinia dodana przez: Dorota

"UNIMED" Sp. z o. o. Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.
Opinia dodana przez: Marcin

NZOZ DENT-LUX
ulica 3-go Maja 33/14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dr. Bożena Całka najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Ma super podejście do pacjenta , wszystko tłumaczy , przy Pani Doktor nie takie straszne wyrywanie zębów.

Ewelina Mazur
Opinia dodana przez: Ewelina

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Małgorzata Laskowska i zresztą cały Elmadent to bardzo dobrzy lekarze.Profesjonaliści w każdym calu.Widzę jako stały klient że firma się cały czas rozwija...i to jest bardzo dobre.Jestem bardzo zadowolony z wizyt .Stomatolodzy mili, uprzejmi no i ...fachowcy:)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma, rzeczowa Pani doktor. Nigdy nie mam odczucia, że próbuje się mnie już pozbyć z gabinetu ponieważ czas ją goni. Spokojnie, dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i sprawia wrażenie mocno zainteresowanej zdrowiem pacjenta.

Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)
Opinia dodana przez: Marcin

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

Stomatolodzy w Dąbrowie Górniczej