Stomatolog Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza Chirurg stomatolog dr n. med. Wahab Adeeb

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Tydzień temu przeszedłem zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki u Pana doktora Wahaba. W moim przypadku sytuacja była o tyle skomplikowana, że ząb był zaklinowany między sąsiadującą siódemką a strukturą kostną żuchwy. Pan Wahab zrobił kawał dobrej roboty, mimo że operacja łatwa nie była ani tym bardziej szybka to po tygodniu odzyskałem niemal całkowitą sprawność szczęki. Prawdziwe mistrzostwo świata, że Pan Doktor zachował mi siódemkę w stanie nienaruszonym to jeszcze zabieg nie ...
Opinia dodana przez: Kuba Breguła
Dąbrowa Górnicza Stomatolog lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)
Opinia dodana przez: Marysia

Ewa Maruszewska

Stomatolog, Ortodonta

Kraszewskiego 37
Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolona z leczenia ząbki ładnie równo ustawione. Polecam. Negatywne opinie to chyba nieuczciwa konkurencja pisze bo moja cala rodzina leczy się ortodontycznie u pani Doktor. Przenieśliśmy sie z innego gabinetu ortodontycznego i nie żałujemy. Ceny ok pani bardzo mila i kompetentna do tego.

Robert Fidyk

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Trafiłam wczoraj do lekarza z polecenia. 8-mka źle się wyrżnęła, obdzwoniłam ok 20 lekarzy ponieważ z bólu wyłam 3 dni, TAK WYŁAM, żaden prywatny, ani na NFZ dentysta nie chciał mnie przyjąć, bo terminy, nie dość że terminy, to ceny z kosmosu. Byłam na skraju załamania, bezsilności i nagle bliska mi osoba wysłała numer kontaktowy do Pana Roberta. Wyjaśniłam doktorowi przez telefon, że nie wytrzymam z bólu dłużej , że ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Alicja Mol

Stomatolog, Medycyna estetyczna

codzienna stomatologia
Mysłowice, ul. Mikołowska 28/1a
41-400 Dąbrowa Górnicza

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Karolina Żmuda

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Złamałam zęba silny ból zostałam przyjęta dodatkowo za co dziękuje ból ustąpił i mogłam funkcjonować w pracy Zostałam zapisana na kolejne wizyty leczenia z informacją co będzię robione i mam pięknego zęba znieczulenie super nic nie boli GORĄCO POLECAM Miła atmosfera zapisałam też dziecko
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Radosław Maj

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dr Maj jest bardzo profesjonalny i uprzejmy. Wykonal swietna prace i z pewnoscia znowu skorzystam z jego uslug. Dr Maj posiada ogromna wiedze i w szybkim czasie przeprowadzil zabieg. Rowniez wytlumaczyl wszystkie aspekty krok po kroku oraz okreslil pilnosc leczenia poszczegolnych zebow. Polece Dr Maja kazdej z osob szukajacego dentysty!
Opinia dodana przez: Magdalena

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było.
Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore!
Gorąco Polecam!

dr Agnieszka Stępień

Medica Stomatologia
1-go maja 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Panią Doktor znam od lat. Jest według mnie najbardziej kompetentną i profesjonalną dentystką, na jaką trafiłam. Profesjonalna, dokładna, z ogromną wiedzą, skuteczna i świetna w tym, co robi. Przy tym cierpliwa, wyrozumiała, zawsze z uśmiechem stara się pacjentowi pomóc rozładować stres. Polecam każdemu, leczy kilka osób z mojej rodziny i każdy jest bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Przemysław Rosak

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
Piłsudskiego 13
41-300 Centrum, Dąbrowa Górnicza

Mieszkam w centralnej Polsce i do Dąbrowy Górniczej mam przeszło 140 km. Jeżdżę jednak z córkami regularnie co pół roku do Pana Doktora na wizyty kontrolne i leczenie. Moje dziewczyny do nikogo innego nie chcą iść. Starsza córka, która bardzo boi się leczenia daje się obejrzeć tylko Panu Przemkowi. Jego podejście do dzieci spokojne, cierpliwe a jednocześnie konkretne jest w moim przypadku na wagę złota. Dzieci to wyjątkowi pacjenci - ...
Opinia dodana przez: Ewa O.

Stomatolodzy w Dąbrowie Górniczej