Stomatolog Dąbrowa Górnicza

codzienna stomatologia
Mysłowice, ul. Mikołowska 28/1a
41-400 Dąbrowa Górnicza

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)

Opinia dodana przez: Kinga

Korczaka 3/4
41-300 Dąbrowa Górnicza

Świetny, ambitny i naprawdę ładnie rzeźbi w zębach :) jak ja jestem elektronikiem i nie odwalam swojej roboty tylko za kasę "bo tak", tylko kładę na jakość, tak mogę powiedzieć, że Michał robi tak samo - BARDZO polecam :)

Opinia dodana przez: Dominik

Chemiczna 4a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Szczerze polecam. Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka, tylko u niej miła i fachowa obsługa oraz niewygórowane ceny. Sama poprawiałam u niej niedoróbstwo innych dentystów. Jak zrobi zęba, to się trzyma.

Opinia dodana przez: Dorota

"UNIMED" Sp. z o. o. Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.

Opinia dodana przez: Marcin

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Małgorzata Laskowska i zresztą cały Elmadent to bardzo dobrzy lekarze.Profesjonaliści w każdym calu.Widzę jako stały klient że firma się cały czas rozwija...i to jest bardzo dobre.Jestem bardzo zadowolony z wizyt .Stomatolodzy mili, uprzejmi no i ...fachowcy:)

NZOZ DENT-LUX
ulica 3-go Maja 33/14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dr. Bożena Całka najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Ma super podejście do pacjenta , wszystko tłumaczy , przy Pani Doktor nie takie straszne wyrywanie zębów.

Ewelina Mazur

Ewelina Mazur

Opinia dodana przez: Ewelina

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.

Opinia dodana przez: J.

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam tego stomatologa. Nie znam niezadowolonych z jego leczenia, a leczy całą moją rodzinę i wielu znajomych.

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dokładny i staranny, chodziłam do niego w dg ale teraz się gdzieś przeniósł. Ceny bardzo przystępne ale nie o pieniądze chodzi, ale o jakość usługi. Pierwszy raz dentysta poświęcił tyle czasu na omówienie leczenia i konsultacje. Naprawdę lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Laura

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma, rzeczowa Pani doktor. Nigdy nie mam odczucia, że próbuje się mnie już pozbyć z gabinetu ponieważ czas ją goni. Spokojnie, dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i sprawia wrażenie mocno zainteresowanej zdrowiem pacjenta.

Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)

Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)

Opinia dodana przez: Marcin

Stomatolodzy w mieście Dąbrowa Górnicza