dr n. med. Przemysław Rosak

Nie wiem jak lekarz ale Pani w recepcji nie mila dzwonilam z bólem połowy szczęki jestem na drugim antybiotyku i zaproponowała wizytę za tydzień bo stwierdziła co mi poradzi bo czy ma odwołać jakieś pacjenta żebym mogła przyjść taki dobry lekarz czytając opinie i z bólem trzeba czekać tydzień gdzie nie da się jeść pić a co dopiero pracować brawo tak się traktuje ludzi prywatnie za co się placi nie małe pieniądze a Pani chyba nie wie co to ból zębów totalna znieczulica

Mowił,że mam do leczenia ponad 12 zębów... U innego dentysty okazało się,że było ich tylko parę :) Nie polecam.

Mieszkam w centralnej Polsce i do Dąbrowy Górniczej mam przeszło 140 km. Jeżdżę jednak z córkami regularnie co pół roku do Pana Doktora na wizyty kontrolne i leczenie. Moje dziewczyny do nikogo innego nie chcą iść. Starsza córka, która bardzo boi się leczenia daje się obejrzeć tylko Panu Przemkowi. Jego podejście do dzieci spokojne, cierpliwe a jednocześnie konkretne jest w moim przypadku na wagę złota. Dzieci to wyjątkowi pacjenci - bardzo trudni jednocześnie. Dlatego polecam tego lekarza każdemu, kto ma podobne problemy z dziećmi. Warto poświęcić czas i drogę na dojazd w zamian za profesjonalne wyleczenie zębów.

Dr Przemysław Rosak to fantastyczny człowiek i profesjonalny stomatolog. Jest miły, uprzejmy i mądry. To lekarz z powołania. Wstawia bezboleśnie bielutkie ząbki jak perełeczki. Jest znakomity! Ma też świetne podejście do dzieci! Gorąco go polecam każdemu!!!!!!!!!!

Świetny stomatolog pod każdym względem. umie fantastycznie wytłumaczyć, uspokoić i rozluźnić jakże napiętą atmosferę podczas borowania! Widać, że to lekarz z powołania, wykonuje swój zawód z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Jest znakomitym lekarzem godnym polecenia każdemu. Gorąco POLECAM.

Super lekarz, pasjonat, fachowiec jakich mało, jego profesjonalizm, wiedza i umiejętności są nieprzeciętne!!! Gorąco polecam!!! Ewa F.

Ewa F.

Lekarz z powołania....delikatny, pełen empatii, daje poczucie bezpieczeństwa. Dokładnie tłumaczy pacjentowi przebieg leczenia. Bardzo bałam się dentystów dopóki nie trafiłam do doktora Rosaka. PS. Gratuluję zdanej na wyróżnienie specjalizacji :))) POLECAM!!!!

POLECAM!!!!

Świetny specjalista. Poradził sobie z problematycznym zabiegiem dentystycznym bez najmniejszego problemu i co najważniejsze zupełnie bezboleśnie, nawet z taką histeryczką jak ja. Polecam każdemu kto ma złe wspomnienia z dentystami!!! Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Dr pracuje na nowoczesnych urządzeniach, których nie powstydziłby się Zachód. Kompleksowa obsługa za adekwatną cenę. Gorąco polecam.

Dentysta nie wyleczył mojego zęba. Po zabiegu zapewniał, że przyczyna bólu został usunięta, jadnak ból nigdy nie ustąpił. Na dodatek dentysta stwierdził, że ząb nadaje się do wyrwania.