Lekarze Stomatolog Dąbrowa Górnicza

Jarosław Pardela

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły człowiek. Kilka lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Zawierciu, poszedłem do Niego z ojcem na leczenie dwóch "szóstek" pod rząd. Pamiętam też, jak zaśliniłem sobie cały polar w drodze powrotnej, bo znieczulenie było tak mocne, że nie czułem połowy twarzy. Ogólnie plomby mam już około 7 lat i nic mi się z nimi nie dzieje, także polecam jak najbardziej.

dr Anna Berezoswka

San Vita
Dąbrowa Górnicza

Super babka :) ale nie ma cennika !!! mimo wszystko polecam :)

dr Agnieszka Stępień

Medica Stomatologia
1-go maja 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Agnieszka jest profesjonalistką w swojej dziedzinie dbającą o komfort pacjenta. Dodatkowym atutem Pani Doktor jest jej życzliwość i pogoda ducha, które działają kojąco i są bardzo pomocne przy różnych zabiegach. Dzięki temu zabieg scalingu i piaskowania odbył się niemal bezboleśnie. Poza tym umiejętność podejścia również do młodszych pacjentów pozwala na leczenie ubytków u córki. To sprawia, że Pani Agnieszka jest godna polecenia jako stomatolog dla całej rodziny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Joanna Wołoszyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią doktor. Nareszcie znalazłam stomatologa, który w pełni mi odpowiada. Mam za sobą zwykłe leczenia, leczenie kanałowe oraz ekstrakcję zęba w tym gabinecie. Wszystko w najlepszym porządku.
Opinia dodana przez: Marta

Robert Fidyk

41-303 Dąbrowa Górnicza

Trafiłam wczoraj do lekarza z polecenia. 8-mka źle się wyrżnęła, obdzwoniłam ok 20 lekarzy ponieważ z bólu wyłam 3 dni, TAK WYŁAM, żaden prywatny, ani na NFZ dentysta nie chciał mnie przyjąć, bo terminy, nie dość że terminy, to ceny z kosmosu. Byłam na skraju załamania, bezsilności i nagle bliska mi osoba wysłała numer kontaktowy do Pana Roberta. Wyjaśniłam doktorowi przez telefon, że nie wytrzymam z bólu dłużej , że ...
Opinia dodana przez: Daria

Ewa Maruszewska

Stomatolog, Ortodonta

Kraszewskiego 37
Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolona z leczenia ząbki ładnie równo ustawione. Polecam. Negatywne opinie to chyba nieuczciwa konkurencja pisze bo moja cala rodzina leczy się ortodontycznie u pani Doktor. Przenieśliśmy sie z innego gabinetu ortodontycznego i nie żałujemy. Ceny ok pani bardzo mila i kompetentna do tego.

Izabella Deńca-Kuziemko

Dąbrowa Górnicza

super bezboleśnie mila kobietka wie co robi i jak strasznie sie bałam ale niepotrzebnie .

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Od lat jestem pacjentem doktora Marcina Brannego. Z każdej wizyty kontrolnej jestem bardzo zadowolony. Jeśli jest wymagane leczenie to wcześniej doktor dokładnie wszystko tłumaczy, a leczenie jest skuteczne. Zawsze znajdzie się miejsce dla pacjentów z bólem o czym przekonałem się ostatnio. Doktor z poczuciem humoru, otwartym podejściem, miły, rzetelny, troszczy się o pacjenta. W 100% polecam.
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Przemysław Rosak

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
Piłsudskiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wszystko tak jak powinno być podczas wizyty u lekarza. Leczenie odbywa się bezboleśnie z troską o zadowolenie pacjenta. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Karolina Żmuda

41-303 Dąbrowa Górnicza

Do pani dr trafiłam z synem w wieku przedszkolnym, jak mi się wydawało "trudnym przypadkiem", u Pani doktor nie było żadnego problemu z zaleczeniem zębów a plomby robione w zębach mlecznych trzymają się do dziś (jest w 5 klasie) i nic się nie działo po drodze. Do tego każda wizyta była wyczekiwana a syn zasiadając w fotelu mówił, że dziś to nawet dwa ząbki Pani doktor da zrobić. Najwyższa ocena ...
Opinia dodana przez: Kasia M.

lek. dent. Karolina Dębska

41-303 Dąbrowa Górnicza

Kompetentna, uprzejma, potrafi doradzic jak tez odpowiedziec na wszelkie watpliwosci. Wizyty sa przyjemne i chetnie sie powraca z usmiechem na twarzy.

lekarz Patrycja Basa-Wojdyła

Prywatny Gabinet Lekarski
Reymonta 14/4 A
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Cała moja rodzina leczy ząbki u niej nawet mój 4 letni syn, który uwielbia do niej chodzić, chętnie siada na fotel i zawsze dostaje na koniec jakąś nagrodę !. Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i zarazem bardzo szybko i dokładnie wykonuje swoją pracę. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Chirurg stomatolog

Dentes
Dąbrowa Górnicza

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich
Opinia dodana przez: Marcin
Nie polecam tej Pani. Po pierwsze nie każdy zarabia tyle co Pani po drugie nie pytając Pani się pacjenta wciska Pani swoje propozycje. Powinna Pani najpierw wysłuchać pacjenta czy wg go stać na te propozycje leczenia. Na koniec była gburowata Pani. Już do Pani nigdy nie wrócę.
Opinia dodana przez: Gość 88

Beata Bartman-Tybura

Ludowa 1
41-310 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam zdecydowanie!!!! Leczenie zęba w piętnaście minut. Pani doktor idzie na ilość a nie na jakość usługi. Szkoda czasu i pieniędzy.

lek. dent. Bartosz Naparty

Topolowa 50/5
41-303 Dąbrowa Górnicza

Plomby wytrzymują do roku czasu, natomiast protetyka, to prawdziwa porażka! Sztucznie miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Jolanta

Jadwiga Koralewska-Sobczyk

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Dąbrowa Górnicza

była beznadziejna..wyciaga reke po kase po czym plomba wypada po tygodniu

lek. dent. Danuta Grabiszewska

lekarz Henryk Berenika