dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Serdecznie polecam wyrywanie 5 na znieczuleniu przebiegło komfortowo i bezboleśnie. Lekarz przemiły i wizyta 10/10.😄😄

Pan Doktor wykazał się wyjątkową empatią. Wizyta umówiona z powodu bólu odbyła się bardzo szybko. Bardzo polecam.

Polecam każdemu kto boi się dentystów, dr. Wahab obiecał że nie będzie bolało na 100 % i też tak było, usunięcie 8 trwało chwilke. Podejście do pacjenta preferencje. Lekarz z sercem, wie co robi :) polecam ♥️

Profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjazna atmosfera. Usunięcie ósemek bez żadnego bólu, sprawnie. Polecam z całego serca

Polecam, wyrywanie zęba bezboleśnie - poczułam tylko znieczulenie. Wyrywałam 8 i 7. Bardzo dobry lekarz - pierwsze co, robi zdjęcie i zastanawia się czy zęba można uratować.

Rewelacja! Nawet nie poczułem, kiedy ząb został usunięty! Bardzo miła obsługa od samego początku. Wszyscy sympatyczni i pomocni! Polecam serdecznie i dziękuję!

Najlepszy specjalista w Radomsku!!! poszłam na wyrwanie ósemki, która była nie lada wyzwaniem (miała poskręcane korzenie sięgające do zatok) przez to zabieg trwał prawie godzinę. Pan doktor bardzo starannie i prawie bezboleśnie przeprowadził zabieg ekstrakcji, zrobił kontrolne zdjęcie RTG ósemki, a następnie dokładnie wytłumaczył jak mam postępować dalej by zadbać o prawidłowe gojenie się rany. Serdecznie polecam 😊

Najlepszy specjalista w Radomsku!!!
Serdecznie polecam 😊

Co mogę powiedzieć szykowałam się na najgorsze A już było po. Zostały jeszcze dwie ósemki. Wiadomo że znowu do Doktora Wahaba pójdę.

Wybitny specjalista. Błyskawicznie usunął moją dolną szóstkę z zakrzywionym korzeniem. Bardzo dobry i ciepły człowiek, tylko polecać :-)

Bardzo dobry i ciepły człowiek, tylko polecać :-)

Wczoraj usuwałam siódemkę korzenie zatrzymane jak zawsze doktor Wahab Adeeb super precyzja nic nie bolało szybko i sprawnie. Asystentka też bardzo miła kobietka, uspakajała mnie mimo, że u doktora czuje się w dobrych rękach. Polecam gorąco lekarza, ponieważ jest najlepszy z najlepszych. DZIĘKUJE DOKTORZE :)