dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Tydzień temu przeszedłem zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki u Pana doktora Wahaba. W moim przypadku sytuacja była o tyle skomplikowana, że ząb był zaklinowany między sąsiadującą siódemką a strukturą kostną żuchwy. Pan Wahab zrobił kawał dobrej roboty, mimo że operacja łatwa nie była ani tym bardziej szybka to po tygodniu odzyskałem niemal całkowitą sprawność szczęki. Prawdziwe mistrzostwo świata, że Pan Doktor zachował mi siódemkę w stanie nienaruszonym to jeszcze zabieg nie przyniósł żadnych powikłań. Zabieg przeprowadzany został w miłej atmosferze, bezboleśnie. Za każdym sukcesem stoi również kobieta i tutaj nieoceniona była pomoc pani pielęgniarki której imienia nie zapamiętałem - przykro mi. Polecam z całego serca.

Najlepszy specjalista w Radomsku!!! poszłam na wyrwanie ósemki, która była nie lada wyzwaniem (miała poskręcane korzenie sięgające do zatok) przez to zabieg trwał prawie godzinę. Pan doktor bardzo starannie i prawie bezboleśnie przeprowadził zabieg ekstrakcji, zrobił kontrolne zdjęcie RTG ósemki, a następnie dokładnie wytłumaczył jak mam postępować dalej by zadbać o prawidłowe gojenie się rany. Serdecznie polecam 😊

Najlepszy specjalista w Radomsku!!!
Serdecznie polecam 😊

Super lekarz ,czapka z głowy przed nim, niemożna do niczego mieć cienia wątpliwości fachowiec w każdym calu .Trafiłem do niego przypadkiem ponieważ w innym gabinecie mimo że tam mnie leczono nie chciano mnie z bólem przyjąć ,a doktor Wahab przyjął uspokoił mnie powiedział" co do techniki usuwania to sie nie martw wszystko będzie dobrze " i po kilku minutach całkowicie bezboleśnie usunął mi górną 8 .Gorąco polecam doktora bo jest SUPER J.S

W życiu nie spotkałam milszego człowieka i super specjalisty w jednej osobie. Pan doktor umie uspokoić, wyjaśnić i wykonać fachowo swoją pracę. Jest ideałem lekarza. Tydzień temu usuwałam 7 z ropą bo antybiotyk nie pomógł do końca i bałam się, że nie zadziała znieczulenie. Pan doktor usunął bezboleśnie tak szybko, że nie mogłam uwierzyć ,że już po wszystkim. Bardzo dziękuję i polecam.

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych dolegliwości a rana goi się w mgnieniu oka. Nie zamieniłabym tego chirurga na żadnego innego ! :) English also : ...

English also :
I highly recommend this surgeon! He is a master in his profession! Tooth extraction takes no more than the song from the radio, which is about 4 minutes! I have heard many horror stories about removing the teeth, it took over half an hour, the doctor could not break a tooth and so on. Here there is no such situation! I'm after surgery to remove the second eight already. I have no complaints and wound healing very quickly. I would not trade him for any other surgeon! :)

Świetny fachowiec! Tydzień temu miałam usuniętą dolną ósemkę. Ząb był zatrzymany, rósł ukośnie, posiadał pięć korzeni i powodował szczękościsk. Pan doktor powiedział, że ząb jest trudny, ale sobie poradzimy :) Rzeczywiście, zabieg nie należał do najprostszych, ale dr Wahab wykazał się wspaniałymi umiejętnościami i pełnym profesjonalizmem. Zarówno on, jak i Pani asystentka, często pytali, czy wszystko w porządku. Zabieg zakończył się szyciem (szwy rozpuszczalne) oraz założeniem specjalnej gąbki kolagenowej. Po tygodniu opuchlizny już nie widać. Serdecznie polecam!

Wczoraj usuwałam siódemkę korzenie zatrzymane jak zawsze doktor Wahab Adeeb super precyzja nic nie bolało szybko i sprawnie. Asystentka też bardzo miła kobietka, uspakajała mnie mimo, że u doktora czuje się w dobrych rękach. Polecam gorąco lekarza, ponieważ jest najlepszy z najlepszych. DZIĘKUJE DOKTORZE :)

To prawda - Mistrz. Wyrwałam u Pana Doktora drugiego zęba i za każdym razem przezwyciężą mój strach i wprowadza bardzo miłą atmosferę, tak że po wyrwaniu zęba wychodzę z uśmiechniętą miną :) Nie wyobrażam sobie jak ludzie idą do chirurgów u których męczą się po pół godziny albo dłużej – Doktor jest niezwykle precyzyjny i skuteczny – wyrwanie trwa minutę lub dwie. Nie ma opuchlizny, nie ma powikłań! Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Jestem po usunięciu pięciu zębów Pan dr Wahab A jest mistrzem w usuwaniu zębów,nic nie boli szybko bez komplikacji . Potrafi uspokoić ,wytłumaczy odpowie na każde pytanie . Lekarz uprzejmy , sympatyczny . Mimo mojego przerażenia szybko mnie uspokoił , cały czas ma kontakt z pacjentem podczas zabiegu . Polecam

Moge z czystym sumieniem potwierdzic wszystkie znajdujace sie ponizej opinie. Balam sie straszliwie przed wyrwaniem zniszczonej 8semki, przed samym wejsciem do gabinetu malo nie zemdlalam ze strachu. Do wyrwania mam jeszcze druga dolna 8semke i mimo ze zabieg nie nalezal do przyjemnych juz sie nie boje :) doktor byl wyrozumialy cierpliwy, podczas zabiegu caly czas do mnie mowil - uspokajal. Calosc bez znieczulenia trwala moze 10min... z calego serca POLECAM!