dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych dolegliwości a rana goi się w mgnieniu oka. Nie zamieniłabym tego chirurga na żadnego innego ! :) English also : ...

English also :
I highly recommend this surgeon! He is a master in his profession! Tooth extraction takes no more than the song from the radio, which is about 4 minutes! I have heard many horror stories about removing the teeth, it took over half an hour, the doctor could not break a tooth and so on. Here there is no such situation! I'm after surgery to remove the second eight already. I have no complaints and wound healing very quickly. I would not trade him for any other surgeon! :)

Świetny fachowiec! Tydzień temu miałam usuniętą dolną ósemkę. Ząb był zatrzymany, rósł ukośnie, posiadał pięć korzeni i powodował szczękościsk. Pan doktor powiedział, że ząb jest trudny, ale sobie poradzimy :) Rzeczywiście, zabieg nie należał do najprostszych, ale dr Wahab wykazał się wspaniałymi umiejętnościami i pełnym profesjonalizmem. Zarówno on, jak i Pani asystentka, często pytali, czy wszystko w porządku. Zabieg zakończył się szyciem (szwy rozpuszczalne) oraz założeniem specjalnej gąbki kolagenowej. Po tygodniu opuchlizny już nie widać. Serdecznie polecam!

To prawda - Mistrz. Wyrwałam u Pana Doktora drugiego zęba i za każdym razem przezwyciężą mój strach i wprowadza bardzo miłą atmosferę, tak że po wyrwaniu zęba wychodzę z uśmiechniętą miną :) Nie wyobrażam sobie jak ludzie idą do chirurgów u których męczą się po pół godziny albo dłużej – Doktor jest niezwykle precyzyjny i skuteczny – wyrwanie trwa minutę lub dwie. Nie ma opuchlizny, nie ma powikłań! Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Moge z czystym sumieniem potwierdzic wszystkie znajdujace sie ponizej opinie. Balam sie straszliwie przed wyrwaniem zniszczonej 8semki, przed samym wejsciem do gabinetu malo nie zemdlalam ze strachu. Do wyrwania mam jeszcze druga dolna 8semke i mimo ze zabieg nie nalezal do przyjemnych juz sie nie boje :) doktor byl wyrozumialy cierpliwy, podczas zabiegu caly czas do mnie mowil - uspokajal. Calosc bez znieczulenia trwala moze 10min... z calego serca POLECAM!

Rewelacyjny specjalista :) Pożegnałam u doktora Wahab Adeeb dwie ósemki. Przy pierwszym podejściu panikowałam jak mało kto, teraz sama nie wiem dlaczego. Cały proces usunięcia zęba trwał 5 min. Sprawnie , szybko i co najważniejsze bezboleśnie. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany , w pewnym momęcie lekarz zażartował , czy wyrywamy , odparłam mu , że już trudno , tak. W tej chwili zaczął się śmiać i pokazał mi , już wyrwanego zęba. Za drugim razem było tak samo , tylko już bez paniki. Lekarz , który odpowie na każde pytanie , doradzi , zawsze sympatyczny , uśmiechnięty , do pożartowania :) Profesjonany , precyzyjny. Polecam każdemu :).

Bardzo polecam dr Wahaba! :) Mój jedyny lęk to właśnie lęk przed dentystą. Dzisiaj jestem pierwszy raz w życiu po usunięciu zęba, bardzo dobre znieczulenie! tak jak sam mówił, usuwanie korzeni nie będzie boleć i tak było nic nie bolało kompletnie!;) można mieć do niego pełne zaufanie jeśli chodzi o usuwanie zębów, będę go polecać każdej osobie z przyjemnością ;) troszkę ten lęk przed dentystą się schował. Na prawdę godny polecenia lekarz :)

Na prawdę godny polecenia lekarz :)

Wspaniały fachowiec. Mistrz w swoim zawodzie. Konkretny i kompetentny lekarz. Całkowicie panuje nad tym, co robi, dzięki temu lęk mija i człowiek czuje się bezpiecznie. W moim przypadku usunięcie korzenia zęba (dolna siódemka) trwało ok. 10 sekund, nawet się nie zorientowałam, że już jest po wszystkim. Zabieg wykonany był profesjonalnie i bezboleśnie. Dziąsło zagoiło się szybko i bez problemu. Pana Wahaba polecili mi znajomi, a także lekarze stomatolodzy (okazało się, że w Dąbrowie jest znany i ceniony). Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego ...

Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Serdecznie polecam Pana doktora! W styczniu 2018 wyrywał mi 7. Zabieg jest błyskawiczny, bezbolesny. Możliwość wyboru znieczulenia dla kobiet karmiących piersią. Następnego dnia zero bólu, po kilku dniach całkowicie można zapomnieć o wyrwanym zębie. Bardzo sympatyczny, chętnie odpowiada na pytania, udziela informacji n/t dbania o miejsce wyrwanego zęba. Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta. Polecam!

Serdecznie polecam Pana doktora!
Polecam!

Trafiłam do Pana Doktora w sytuacji kryzysowej z ropniem zęba. Wcześniej byłam u trzech lekarzy. Jednak dr Adeeb przywrócił mnie z powrotem do zdrowia fizycznego i psychicznego rownież. Tak, jak Pan Doktor obiecał, już po jednym dniu od wizyty nastąpiła poprawa i ulga w bólu, a po dwóch dniach było już dużo lepiej. Przesympatyczny, miły i profesjonalny człowiek. No właśnie, nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek, a to rzadko idzie w parze. Nie mogłam trafić lepiej. Mam niestety do usunięcia dwa zęby. Czekam na kolejną wizytę i mam nadzieję, że znów Pan Doktor dotrzyma obietnicy i nie będzie komplikacji, a co najważniejsze-nie będzie bolało. Dam znać. Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora, a ja BARDZO DZIĘKUJĘ!

Świetny fachowiec! Bardzo uprzejmy lekarz, pełna kultura,profesjonalne podejście do pacjenta,zero bólu podczas leczenia. Zabieg usunięcia ząbka odbył się w Elmadent w Dąbrowie Górniczej. Jednym zdaniem lekarz godny polecenia !!!