dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Tak, jak pisałam wcześniej, miałam usunąć dwa zęby, ale na szczęście okazało się, że piątkę można uratować. W związku z tym kolejna wizyta u dr Adeeba. Ekstrakcja górnej czwórki przebiegła szybko i naprawdę bezboleśnie, chociaż bałam się wręcz panicznie. Doktor okazał się znów wspaniałym fachowcem. Tak, jak obiecał, ani przez moment nie czułam bólu, a rana zagoiła się błyskawiczne. Każdemu, kto niestety musi usunąć zęby, uczciwie polecam dr Adeeba!

Wspaniały specjalista konkretny i bardzo sympatyczny ..polecam z własnego doświadczenia ..fachowiec w minutę ocenił stan faktyczny ..krótko profesjonalnie i miło ..takich specjalistów potrzeba nam pacjentom .wyrozumiały i konkretyny ..Opinia moja bardzo pozytywna ..Polecam wdzięczna źe miałam możliwość trafić na pana doktora ..pozdrawiam p. Wahab Adeeb =D

Bardzo dobry chirurg szczękowy. Super profesjonalista zarówno w leczeniu jak i podejściu do pacjenta.Polecam osobom,które boją się wyrywania zębów,robi to w ciągu kilku sekund bezboleśnie.Wielki szacunek.Pacjentka.

BARDZO POLECAM!! Pan dr Wahab usunal mi lewa dolna ósemke chirurgicznie. Zab byl duzy i mocno ukorzeniony wiec balem sie wyrwania, jednak niepotrzebnie bo dr Wahab wykonal zabieg w 100%bezbolesnie i szybko.. Po kilku dniach mialem wykonywany rowniez zabieg resekcji wierzcholka korzenia. Bardzo balem sie tego zabiegu bo znajomy mnie nastraszyl, w koncu nie chodzi o zwykle wyleczenie zeba, ale o rozciecie dziasla i usuniecia fragmentu korzenia; balam sie szwów, opuchlizny, bólu... Tymczasem pan doktor wykonal zabieg mistrzowsko i dzisiaj wszystko jest w porzadku. Jestem bardzo zadowolony, to najwyzszej klasy ...

Jestem bardzo zadowolony, to najwyzszej klasy specjalista, bardzo mily, sympatyczny pan. Cenie Jego doswiadczenie oraz profesjonalizm. Dzieki niemu mam juz spokój... Szczerze polecam!

Moja mama usuwała dzisiaj u Pana Doktora zęba. Nie może wyjść z podziwu, co za człowiek duszą. Tak jak ona boi się bólu, to chyba nikt. A u Pana Doktora nic się nie czuje. Usuwa żeby bezboleśnie i jest przesympatyczny. Mama gorąco dziękuje i poleca każdemu

Bardzo miły i sympatyczny! Widać, że zna się na rzeczy. Wyrywanie przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie, polecam serdecznie, szczególnie osobom, którzy panicznie boją się wyrywania :)

Przez strach przed dentysta bardzo zaniedbałam swoje zęby. Okazało się, że mam kilka do usunięcia, nie wiedziałam jak to przeżyje. Nie wyobrażałam sobie, że usuwanie zęba może naprawdę nie boleć! Serdecznie polecam Pana Doktora Wahaba, kompleksowa opieka, zero bólu, jak wyrywanie to tylko u tego Doktora.

Fantastyczny lekarz. Swoim profesjonalizmem, spokojem, którym emanuje potrafi wyciszyć zestresowanego pacjenta. A efekty Jego pracy? - jestem pod wrażeniem. Godny polecenia każdemu kto w potrzebie.

Super chirurg. Panicznie bałam się wyrwania z cierpliwością i uprzejmoscia uspokoił mnie. Bezboleśnie i szybko. I z pewnością tam wrócę w razie potrzeby. Joanna

Moja 80-letnia Mama prosiła, żebym koniecznie napisała, że Pan Doktor wyrywa szybko i bezbolesnie. Nawet nie bylo potrzeby po powrocie do domu zażywać tabletki przeciwbólowej. Oprócz tego Pan Doktor jest bardzo mily. Nie ma co się bać. Zdecydowanie najlepszy chirurg stomatologiczny