dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Wybitny specjalista. Tydzień temu miałam usuwaną dolną ósemka, która podczas wyrywania sprawiła trochę problemów, ale zabieg przeszedł BEZBOLEŚNIE, sprawnie i szybko. Pan Doktor dba o pacjenta, pyta czy nie boli, czy wszystko w porządku, dokładnie tłumaczy jak należy zachować się po zabiegu. Dodatkowo pani pielęgniarka również bardzo miła i uprzejma. Serdecznie polecam Pana Doktora Wahaba.

To jest Mistrz i ma wspaniałe podejscie do pacjenta. Wyrywanie zębow to u niego przyjemnosc!! Miałem ekstrakcje piątki gornej 26tego listopada, a dzisiaj czyli 2 dni po juz wszystko dobrze. Nie dość że nie boli to jeszcze znieczulenie takie zrobił, że spało mi sie bardzo przyjemnie. Dr.Wahab jest super :D

Tydzień temu przeszedłem zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki u Pana doktora Wahaba. W moim przypadku sytuacja była o tyle skomplikowana, że ząb był zaklinowany między sąsiadującą siódemką a strukturą kostną żuchwy. Pan Wahab zrobił kawał dobrej roboty, mimo że operacja łatwa nie była ani tym bardziej szybka to po tygodniu odzyskałem niemal całkowitą sprawność szczęki. Prawdziwe mistrzostwo świata, że Pan Doktor zachował mi siódemkę w stanie nienaruszonym to jeszcze zabieg nie przyniósł żadnych powikłań. Zabieg przeprowadzany został w miłej atmosferze, bezboleśnie. Za każdym sukcesem stoi również kobieta i tutaj nieoceniona była pomoc pani pielęgniarki której imienia nie zapamiętałem - przykro mi. Polecam z całego serca.

200% profesjonalizmu, uprzejmości i fachowości. Takich specjalistów ze świecą szukać. Pierwsza wizyta u Pana doktora, ale jeśli będę miał mieć jeszcze jakąś ekstrakcję nie zawaham się nawet sekundy by skierować się do Pana doktora.

Świetny fachowiec! Bardzo uprzejmy lekarz, pełna kultura,profesjonalne podejście do pacjenta,zero bólu podczas leczenia. Zabieg usunięcia ząbka odbył się w Elmadent w Dąbrowie Górniczej. Jednym zdaniem lekarz godny polecenia !!!

Świetny fachowiec! Tydzień temu miałam usuniętą dolną ósemkę. Ząb był zatrzymany, rósł ukośnie, posiadał pięć korzeni i powodował szczękościsk. Pan doktor powiedział, że ząb jest trudny, ale sobie poradzimy :) Rzeczywiście, zabieg nie należał do najprostszych, ale dr Wahab wykazał się wspaniałymi umiejętnościami i pełnym profesjonalizmem. Zarówno on, jak i Pani asystentka, często pytali, czy wszystko w porządku. Zabieg zakończył się szyciem (szwy rozpuszczalne) oraz założeniem specjalnej gąbki kolagenowej. Po tygodniu opuchlizny już nie widać. Serdecznie polecam!

Bardzo kompetentny,fachowy lekarz. Miły i przyjazny pacjentowi. Polecam jak fachowca i człowieka. Wie jak uspokoić pacjenta. Doradzi ,wyjaśni w sprawie choroby. Super i bezboleśnie usuwa nawet "trudne" zęby.

Moge z czystym sumieniem potwierdzic wszystkie znajdujace sie ponizej opinie. Balam sie straszliwie przed wyrwaniem zniszczonej 8semki, przed samym wejsciem do gabinetu malo nie zemdlalam ze strachu. Do wyrwania mam jeszcze druga dolna 8semke i mimo ze zabieg nie nalezal do przyjemnych juz sie nie boje :) doktor byl wyrozumialy cierpliwy, podczas zabiegu caly czas do mnie mowil - uspokajal. Calosc bez znieczulenia trwala moze 10min... z calego serca POLECAM!

To prawda - Mistrz. Wyrwałam u Pana Doktora drugiego zęba i za każdym razem przezwyciężą mój strach i wprowadza bardzo miłą atmosferę, tak że po wyrwaniu zęba wychodzę z uśmiechniętą miną :) Nie wyobrażam sobie jak ludzie idą do chirurgów u których męczą się po pół godziny albo dłużej – Doktor jest niezwykle precyzyjny i skuteczny – wyrwanie trwa minutę lub dwie. Nie ma opuchlizny, nie ma powikłań! Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Usunięcie korzeni torbieli I założenie szwów bardzo szybko i bez bólu niepotrzebnie się tak stresowałam fantastyczny lekarz polecam