dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Serdecznie polecam Pana doktora! W styczniu 2018 wyrywał mi 7. Zabieg jest błyskawiczny, bezbolesny. Możliwość wyboru znieczulenia dla kobiet karmiących piersią. Następnego dnia zero bólu, po kilku dniach całkowicie można zapomnieć o wyrwanym zębie. Bardzo sympatyczny, chętnie odpowiada na pytania, udziela informacji n/t dbania o miejsce wyrwanego zęba. Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta. Polecam!

Serdecznie polecam Pana doktora!
Polecam!

Trafiłam do Pana Doktora w sytuacji kryzysowej z ropniem zęba. Wcześniej byłam u trzech lekarzy. Jednak dr Adeeb przywrócił mnie z powrotem do zdrowia fizycznego i psychicznego rownież. Tak, jak Pan Doktor obiecał, już po jednym dniu od wizyty nastąpiła poprawa i ulga w bólu, a po dwóch dniach było już dużo lepiej. Przesympatyczny, miły i profesjonalny człowiek. No właśnie, nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek, a to rzadko idzie w parze. Nie mogłam trafić lepiej. Mam niestety do usunięcia dwa zęby. Czekam na kolejną wizytę i mam nadzieję, że znów Pan Doktor dotrzyma obietnicy i nie będzie komplikacji, a co najważniejsze-nie będzie bolało. Dam znać. Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora, a ja BARDZO DZIĘKUJĘ!

Super gościu polecam fachowiec na 100 procent gdy jeszcze kiedyś będę usuwał zęba idę tylko do niego

200% profesjonalizmu, uprzejmości i fachowości. Takich specjalistów ze świecą szukać. Pierwsza wizyta u Pana doktora, ale jeśli będę miał mieć jeszcze jakąś ekstrakcję nie zawaham się nawet sekundy by skierować się do Pana doktora.

Świetny fachowiec! Bardzo uprzejmy lekarz, pełna kultura,profesjonalne podejście do pacjenta,zero bólu podczas leczenia. Zabieg usunięcia ząbka odbył się w Elmadent w Dąbrowie Górniczej. Jednym zdaniem lekarz godny polecenia !!!

Czarodziej - nie lekarz :) wyrwanie 8-ki trwało bardzo krótko i bezboleśnie. Lekarz przesympatyczny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem dzień po zabiegu i wszystko ok.

Bardzo kompetentny,fachowy lekarz. Miły i przyjazny pacjentowi. Polecam jak fachowca i człowieka. Wie jak uspokoić pacjenta. Doradzi ,wyjaśni w sprawie choroby. Super i bezboleśnie usuwa nawet "trudne" zęby.

Moja wizyta była podyktowana krzywo rosnącymi ósemkami. Ogólnie bardzo się bałem i już wiem, że nie ma czego. Lekarz uspokajał mnie, a także dopytywał czy nic nie boli. Nawet się nie zorientowałem jak już było po fakcie! Polecam w 1000000% Świetny specjalista!

Dziś jestem po wizycie u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona obiecał że będzie bez bólu i tak było. Polecam każdemu kto czuje strach przed usunięciem zęba.

Doktor Wahab Adeeb jest mistrzem w swoim fachu. Usunięcie zęba bezbolesne i szybko, fachowa opieka lekarza jak i jego asystentki... Gorąco polecam!!!