dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Pan Doktor wykazał się wyjątkową empatią. Wizyta umówiona z powodu bólu odbyła się bardzo szybko. Bardzo polecam.

Polecam każdemu kto boi się dentystów, dr. Wahab obiecał że nie będzie bolało na 100 % i też tak było, usunięcie 8 trwało chwilke. Podejście do pacjenta preferencje. Lekarz z sercem, wie co robi :) polecam ♥️

Profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjazna atmosfera. Usunięcie ósemek bez żadnego bólu, sprawnie. Polecam z całego serca

Polecam, wyrywanie zęba bezboleśnie - poczułam tylko znieczulenie. Wyrywałam 8 i 7. Bardzo dobry lekarz - pierwsze co, robi zdjęcie i zastanawia się czy zęba można uratować.

Rewelacja! Nawet nie poczułem, kiedy ząb został usunięty! Bardzo miła obsługa od samego początku. Wszyscy sympatyczni i pomocni! Polecam serdecznie i dziękuję!

Najlepszy specjalista w Radomsku!!! poszłam na wyrwanie ósemki, która była nie lada wyzwaniem (miała poskręcane korzenie sięgające do zatok) przez to zabieg trwał prawie godzinę. Pan doktor bardzo starannie i prawie bezboleśnie przeprowadził zabieg ekstrakcji, zrobił kontrolne zdjęcie RTG ósemki, a następnie dokładnie wytłumaczył jak mam postępować dalej by zadbać o prawidłowe gojenie się rany. Serdecznie polecam 😊

Najlepszy specjalista w Radomsku!!!
Serdecznie polecam 😊

Co mogę powiedzieć szykowałam się na najgorsze A już było po. Zostały jeszcze dwie ósemki. Wiadomo że znowu do Doktora Wahaba pójdę.

Wybitny specjalista. Błyskawicznie usunął moją dolną szóstkę z zakrzywionym korzeniem. Bardzo dobry i ciepły człowiek, tylko polecać :-)

Bardzo dobry i ciepły człowiek, tylko polecać :-)

Wczoraj usuwałam siódemkę korzenie zatrzymane jak zawsze doktor Wahab Adeeb super precyzja nic nie bolało szybko i sprawnie. Asystentka też bardzo miła kobietka, uspakajała mnie mimo, że u doktora czuje się w dobrych rękach. Polecam gorąco lekarza, ponieważ jest najlepszy z najlepszych. DZIĘKUJE DOKTORZE :)

nie chce byc anonimowa tylko nie pamietam swojego email-Dabrowa Gornicza -tu pan doktor przyjmuje w czwartki-kazdy czeka na te czwartki -zaufanie do pana doktora Wahaba-ja mam na cale zycie-jak bedzie trzeba to pojade do Radomska