dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

wyrwal mi 8 bezbolesnie, szybciej niz zdarzylam dzien dobry powiedziec! :) polecam jest rewelacyjny!

Moge szczerze polić doktora Adeeb Wahab. Wczoraj usuwałam 8, nic nieczułam, zrobił to normalnie w kilka sekund i ząbek miałam już w ręce:)A do tego nic mnie nie boli po wyrwaniu rewelacja.. :)

Warto iść do tego doktora na zabiegi zatrzymane zęby. Robi idealne zabiegi i bez bolesne. Cudowny doktor, wachowiec 1 klasa jako chirurg stamatologi. Próbujcie i zobaczycie, że naprwade mam racje i napewno mnie podziękujecie . Szczęśwlia pacjentka po zabiegiem u pana doktora Wahaba Adeeba .

Jestem pod wrażeniem po wizycie u Pana Doktora.Zdecydowanie zgadzam się w 100% z poprzedzającymi komentarzami. Jest to wysokiej klasy fachowiec w swojej dziedzinie, którego można z czystym sumieniem polecić innym osobom.

Profesjonalizm.Po wizycie u kilku stomatologow ktorzy nie podjeli sie zrobienia zabiegu doktor zrobil go szybko i bezbolesnie.POLECAM

szybko i sprawnie; swoją fachowość pokazuje dopiero w razie problemów, ale tego nikomu nie życzę;

szybko i sprawnie;
swoją fachowość pokazuje dopiero w razie problemów, ale tego nikomu nie życzę;

Miałam zabieg, którego nikt nie chciał się podjąć w innych placówkach, a doktor Wahab Adeeb wykonał ten zabieg w kilka minut i bezboleśnie. Bardzo dobry fachowiec. Ze skomplikowanymi zabiegami tylko do tego lekarza. Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam tego lekarza bo pozbawił mnie masakrycznego ząbka w parę sekund.Zdecydowanie polecam go do wyrywania.

Jak najbardziej mogę polecić tego specjalistę. Usuwałam górną ósemkę, tak naprawdę nie wiem kiedy to się stało a zęba miałam juz w ręce ;-) Chirurg stomatolog z powołania z niesamowitym podejściem, uspakaja samą swoją osobowością. Naprawdę warto, szczerze polecam. REWELACJA!!!