dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Usuwałam u niego dwie siódemki - całkowicie bezboleśnie. Lekarz działa błyskawicznie, zanim zdążyłam się przestraszyć już było po wszystkim. Po zabiegach nie było żadnych komplikacji.

Polecam dr Wahaba w kwestiach usuwania zębów zatrzymanych. To są zdecydowanie poważne zabiei, a dr Wahab robi je delikatnie i ostrożnie, tłumaczy to co trzeba i bardzo uprzejmie traktuje pacjenta.

Zdecydowanie polecam, bez zastanowienia, bylam dzis wyrwac 8 Najlepszy chirurg jaki moze byc

Zdecydowanie polecam, bez zastanowienia, bylam dzis wyrwac 8
Najlepszy chirurg jaki moze byc

POlecam. Bardziej bolało mnie znieczulenie niż samo wyrywanie zęba. Samo przygotowanie do zabiegu też trwało dłużej niż sam zabieg. POleceam

NAPRAWDĘ SUPERR BARDZO SIE BAŁAM, ale bylo tak błyskawicznie mimo chyba cięcia lub dłutowania bo miałam zrośnięte korzenie, ze jak wyszłam to mąż myślał, ze się rozmyśliłam, dostaje sie wskazówki na piśmie i błyskawicznie do domu,:)))

Miałem przyjemność być na fotelu u doktora kilka razy zabiegi przeprowadzone szybko i bezboleśnie fachowiec jakich mało w tej dziedzinie polecam wszystkim.

Polecam... Bardzo sprawny i kompetentny... Jestem bardzo zadowolony

Polecam... Bardzo sprawny i kompetentny... Jestem bardzo zadowolony

Wszystkim Polecam Pana dr miałam wykonywany bardzo skomplikowany zabieg, wszystko przebiegło doskonale i bez boleśnie. Dokładnie wie co zrobić i jak to wykonać!! Zero bóli zero powikłań w trudnych przypadkach pokazuje dopiero swoja wysoka fachowość jedyny minus jeżeli tak to można wo-gule nazwać to dosyć wysoka cena ale to też zależne od wykonywanego zabiegu

Dokładnie wie co zrobić i jak to wykonać!!
Zero bóli zero powikłań
w trudnych przypadkach pokazuje dopiero swoja wysoka fachowość

nie polecam absolutnie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam absolutnie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam tego lekarza wszystkim, a i każdą osobę z rodziny czy bliskich znajomych wysyłam do doktora Wahaba Adeeba. Zabiegi usuwania zębów przeprowadza bezboleśnie,szybko i bez straszenia.Ma wprawną rękę o czym przekonałam się dwa razy.