dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Nareszcie znalazłam lekarza, który był wystarczająco miły, zdecydowanie konkretny i kompetentny.Usuwanie nie bolało,zagoiło się w przewidzianym czasie,a wstawiona prowizorka wygląda bardzo ładnie.Przyprowadziłam jeszcze ojca,któr jest tzw."Trudnym pacjentem"-zadaje mnóstwo pytań i kwestionuje decyzje lekarza i tu cud!Chore zęby usunięte a Tata zadowolony.Polecił doktora sąsiadom:)Dziękuję Doktorze!!!

bardzo bardzo bardzo bbbbbbbbbb dobry lekarz

bardzo bardzo bardzo bbbbbbbbbb dobry lekarz

Wczoraj byłam u p.doktora z rozwaloną ósemką po wizycie u p Wróbel odradzam tą panią!!za to pan Wahab rewelacja zero bólu jedno pociągniecie zęba nie ma bylam w szoku jest super polecam na 100000 procent!!!!

Byłem u Pana Dr już dwa razy (usuwano mi zęba 7 i 8 na dole)nie znam lepszego chirurga szczękowego jak Pan Adeeb :) Bardzo miły i zna się na tym idealnie :) Nic nie boli nawet gdy trzeba więcej naszarpać się z zębem :) Bardzooo polecam wizyty u Pana Dr.

świetny chirurg bardzo sympatyczny , przystoiny ,miły i. .. .......polecam

świetny chirurg bardzo sympatyczny , przystoiny ,miły i. .. .......polecam

Po wyrwniu ósemki u tego dentysty dostałam krwotoku i w nocy wylądowałam w szpitalu. Okazało się że rana po zębie mimo zaszycia cały czas krwawiła. Do połnocy straciłam ponad 1 litr krwi. Dopiero zwykły chirurg w szpitalu założył dodatkowe szwy, które zatrzymały krwawienie. Nie zapomnę tego do końca życia...

Ja poraz drugi byłam u pana doktora i nie spotkałam lepszego specjalisty w pobliżu. Moi bliscy też gdy zachodzi taka potrzeba oddają się w jego ręcę. POLECAM WSZYSTKI CO BOJA SIĘ WYRWANIA ZĘBA!!!

wczoraj usuwałam u dr 8 dolną zrobił to tak szybko ze nie zdąrzyłam sie przestraszyć strach nie do opisania zero bólu i minuta na fotelu , godny polecenia!

profesjonalista! miałem dłutowanie myślałem że będzie długo i boleśnie a tu miłe zaskoczenie zero bólu 3 minuty i po wszystkim polecam

Ekstrakcja 7-mki, korzenia 8-mki i olbrzymiej torbieli. Wszystko trwało może ze 20 minut. Bezboleśnie i fachowo. POLECAM!!!