dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Co do poprzedniej wypowiedzi to bzdury!!! Jestem pacjentką od kilku lat i nigdy nie spotkałam lepszego dentysty. Jest profesjonalistą i wszyscy moi znajomi chwalą tego doktora i nawet inni lekarze zlecają zabiegi chirurgiczne u dr Wahaba. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo miły. Ta zła opinia to tylko złośliwość i szukanie za darmo.

Nie polecam tego lekarza nie nadaje się na lekarza i jest bardzo drogi . O wiele taniej usunęłam zęba w nowej klinice na 3-maja.

dr wahab to swietny specjalista swietnie leczy zeby i bezbolesnie usuwa naprawde polecam jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tak dobrym dentysta naprawde polercam wszystkim wspanialy fachowiec

Bardzo gorąco polecam usuwałam 7 szybko bezboleśnie, pełen profesjonalizm pan dr.rewelacyjnie podszedł do zabiegu przywrócił mi wiarę w stomatologów już mam swojego dentystę bez strachu będę teraz chodzić leczyć zęby. Naprawdę jeśli nie wiecie gdzie się udać, albo jeśli boicie się tak jak ja polecam pana dr. Wahab Adeeb zadowolona pacjentka Agnieszka.

Usunięcie 8 z bardzo krzywymi korzeniami. Usunięcie bardzo fachowe i bezbolesne ,tak jak obiecał Pan Doktor. Polecam.

Usunięcie chirurgiczne ósemki... Broniłam się przed tym nogami i rękami, ale w końcu musiałam się zdecydować. Po poczytaniu trochę na forum wybrałam dr Wahaba i nie żałuję! Mogę go polecić każdemu, kto tak jak ja panicznie się boi. Chciałam usuwać zęba pod narkozą u innego stomatologa- z racji na moja panikę ;) Odradzano mi narkoze, wiec pomyslalam Raz kozie śmierć. Lekarz kompetentny, potrafi rozbawić, co chwilę pyta czy wszystko w porządku. Zero bólu, siedząc na fotelu już nawet nie czułam strachu. POLECAM!

Witajcie kochani Ci z bólem i bez.Leczę zęby u p.doktora już od około 9 lat.Teraz wizyta moja spowodowana była dość długim i uporczywym bólem ósemki.Ekstrakcja przeprowadzona przez doktora błyskawicznie i bezboleśnie.Osobom dbającym o swój uśmiech szczerze polecam.Duży plus dla doktora za zniewalający uśmiech !!! itd..

Raczej nie polecam . Pan Dr za dużo mówi i chyba niekiedy jest niedokładny .

Raczej nie polecam . Pan Dr za dużo mówi i chyba niekiedy jest niedokładny .

Polecam,szczególnie w trudnych przypadkach.Rewelacja.

Polecam,szczególnie w trudnych przypadkach.Rewelacja.

Bardzo miły lekarz :) zero stresu , wręcz śmiałam sie na fotelu :) polecam ! nie ma to jak arabska krew :)