dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Miałam zabieg, którego nikt nie chciał się podjąć w innych placówkach, a doktor Wahab Adeeb wykonał ten zabieg w kilka minut i bezboleśnie. Bardzo dobry fachowiec. Ze skomplikowanymi zabiegami tylko do tego lekarza. Pozdrawiam

Jestem pod wrażeniem po wizycie u Pana Doktora.Zdecydowanie zgadzam się w 100% z poprzedzającymi komentarzami. Jest to wysokiej klasy fachowiec w swojej dziedzinie, którego można z czystym sumieniem polecić innym osobom.

Polecam... Bardzo sprawny i kompetentny... Jestem bardzo zadowolony

Polecam... Bardzo sprawny i kompetentny... Jestem bardzo zadowolony

Ekstrakcja 7-mki, korzenia 8-mki i olbrzymiej torbieli. Wszystko trwało może ze 20 minut. Bezboleśnie i fachowo. POLECAM!!!

Jak najbardziej mogę polecić tego specjalistę. Usuwałam górną ósemkę, tak naprawdę nie wiem kiedy to się stało a zęba miałam juz w ręce ;-) Chirurg stomatolog z powołania z niesamowitym podejściem, uspakaja samą swoją osobowością. Naprawdę warto, szczerze polecam. REWELACJA!!!

Nie polecam tego lekarza nie nadaje się na lekarza i jest bardzo drogi . O wiele taniej usunęłam zęba w nowej klinice na 3-maja.

Profesjonalizm.Po wizycie u kilku stomatologow ktorzy nie podjeli sie zrobienia zabiegu doktor zrobil go szybko i bezbolesnie.POLECAM

szybko i sprawnie; swoją fachowość pokazuje dopiero w razie problemów, ale tego nikomu nie życzę;

szybko i sprawnie;
swoją fachowość pokazuje dopiero w razie problemów, ale tego nikomu nie życzę;

Zdecydowanie polecam tego lekarza bo pozbawił mnie masakrycznego ząbka w parę sekund.Zdecydowanie polecam go do wyrywania.

nie polecam absolutnie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam absolutnie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!