dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Kilka dni temu miałem przyjemność poddania się zabiegowi u doktora Wahaba Adeeba. Wszystko przebiegło bezboleśnie i doktor przez cały czas uprzedzał co będzie robił i sprawdzał jak się czuję. Jeśli ktoś wybiera się do chirurga stomatologa polecam doktora Wahaba Adeeba.

Wybitny specjalista. Tydzień temu miałam usuwaną dolną ósemka, która podczas wyrywania sprawiła trochę problemów, ale zabieg przeszedł BEZBOLEŚNIE, sprawnie i szybko. Pan Doktor dba o pacjenta, pyta czy nie boli, czy wszystko w porządku, dokładnie tłumaczy jak należy zachować się po zabiegu. Dodatkowo pani pielęgniarka również bardzo miła i uprzejma. Serdecznie polecam Pana Doktora Wahaba.

Bardzo polecam dr Wahaba! :) Mój jedyny lęk to właśnie lęk przed dentystą. Dzisiaj jestem pierwszy raz w życiu po usunięciu zęba, bardzo dobre znieczulenie! tak jak sam mówił, usuwanie korzeni nie będzie boleć i tak było nic nie bolało kompletnie!;) można mieć do niego pełne zaufanie jeśli chodzi o usuwanie zębów, będę go polecać każdej osobie z przyjemnością ;) troszkę ten lęk przed dentystą się schował. Na prawdę godny polecenia lekarz :)

Na prawdę godny polecenia lekarz :)

To jest Mistrz i ma wspaniałe podejscie do pacjenta. Wyrywanie zębow to u niego przyjemnosc!! Miałem ekstrakcje piątki gornej 26tego listopada, a dzisiaj czyli 2 dni po juz wszystko dobrze. Nie dość że nie boli to jeszcze znieczulenie takie zrobił, że spało mi sie bardzo przyjemnie. Dr.Wahab jest super :D

Wspaniały fachowiec. Mistrz w swoim zawodzie. Konkretny i kompetentny lekarz. Całkowicie panuje nad tym, co robi, dzięki temu lęk mija i człowiek czuje się bezpiecznie. W moim przypadku usunięcie korzenia zęba (dolna siódemka) trwało ok. 10 sekund, nawet się nie zorientowałam, że już jest po wszystkim. Zabieg wykonany był profesjonalnie i bezboleśnie. Dziąsło zagoiło się szybko i bez problemu. Pana Wahaba polecili mi znajomi, a także lekarze stomatolodzy (okazało się, że w Dąbrowie jest znany i ceniony). Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego ...

Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Pan dr jest bardzo dobrym lekarzem . Usunięcie zębów szybko i bezboleśnie. Cały czas się pytał czy wszystko w porządku. Lekarz któremu można zaufać . Polecam Katarzyna Jadwiszczyk

nie chce byc anonimowa tylko nie pamietam swojego email-Dabrowa Gornicza -tu pan doktor przyjmuje w czwartki-kazdy czeka na te czwartki -zaufanie do pana doktora Wahaba-ja mam na cale zycie-jak bedzie trzeba to pojade do Radomska

Bezwzględnie Pan Doktor to najlepszy fachowiec w tej dziedzinie. Miły uprzejmy i wczuwający się w sytuację pacjenta. Doskonały lekarz.Dziękuję za zabieg i życzę dużo zdrowia.

Znakomity chirurg. Godny polecenia i godny zaufania. Bez ceregieli i czarowania pacjenta usuwa zęby bezboleśnie. Wracam za każdym razem gdy jest potrzeba.

Byłem dwa razy wyrywać zęba zero bulu fachowe podejście sympatyczny gość szczerze polecam każdemu kto się boi dentysty