dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Polecam doktora! Po usunięciu ósemki zastanawiałam się czy ząb został w ogóle usunięty:) Żadnego bólu , żadnych problemów.

Żadnego bólu , żadnych problemów.

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał 15 minut. Dostałam od lekarza szczegółową listę zaleceń i przeciwwskazań co robić lub czego unikać. Z gabinetu wyszłam uśmiechnięta (przynajmniej próbowałam, ciężko się uśmiecha po znieczuleniu haha) 🙂 kiedy znieczulenie zeszło zaczęłam panikować że boli i dzwoniłam do lekarza, on oddzwonił do mnie i powiedział że tak będzie, mam się nie martwić. Ale przejdzie, tylko żebym trzymała się do zaleceń od niego 🙂 miał rację. Jest nie tylko świetnym chirurgiem ale też opiekunem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i że to właśnie jego wybrałam do tego zabiegu 🙂 mam nadzieję nie mieć już problemów z zębami, ale gdyby takowe przyszły, nie będę się ani chwili zastanawiać i napewno udam się do niego. Dziękuję doktorze za pomoc ❤️

Bardzo Profesjonalnie, szybko i bezboleśnie. Ząbek 8 usunięty . Jestem bardzo zadowolona . Polecam.

Pan Doktor podczas ekstrakcji zęba postępował bardzo szybko i energicznie, aby zminimalizować czas, jaki był potrzebny na ten zabieg. Wszystko trwało maksymalnie 2 minuty. Odczuwalne ukłucie podczas podawania znieczulenia, następnie brak jakiegokolwiek bólu przez ok. 5 godzin. Później tylko lekka opuchlizna aż do momentu pójścia spać. Następnego dnia jakby nic się nie stało. Jeśli na ekstrakcje to tylko do Pana Doktora 👌🏻

Polecam usługi stomatologiczne w NZOZ Happy Dent. Moja wizyta w przychodni przebiegła w sposób profesjonalny,zostałam dokładnie poinformowana o leczeniu .Pan doktor usunął mi zęba bezboleśnie, sprawnie i bez powikłań w miłej i przyjaznej atmosferze .Pacjenci przyjmowani są na bieżąco, bez kolejek i bez wygórowanych cen. Przychodnia ma podpisany kontrakt z NFZ.Polecam.

Pan doktor jest prawdziwym specjalista od ekstrakcji zębów. Boję się śmiertelnie usuwania zębów u Pana doktora trwa to chwilkę znieczulenie chwilę pogadamy pan doktor coś sprawdzi tylko w Ząbkach a tu już po wszystkiemu MISTRZ ŚWIATA,MASTER OF ALL DENTIST.

Polecam doktora w 100 procentach. Zabieg usuwania 8 przebiegł bezboleśnie. Doktor jest sympatyczny i wspiera pacjenta, pomaga w opanowaniu stresu. Doktora wybrałem na podstawie również opinii i sam teraz do tych opinii się dołączam. Lekarz jest godny polecenia. Pozdrawiam, Faisal

Miałam ekstracje 8. Panicznie się bałam ale doktor dosłownie podszedł do mnie jak do dziecka.. Profesjonalne usunął 8 bez bólu. Cały zabieg dbla o mnie pytał się czy wszystko w porządku.. Naprawdę polecam doktora Waga a.

Pierwszy raz byłam z z sobą i córką w tej przychodni ,już na wejsciu miła Pani z recepcji ,super Pan doktor i wszystkie Panie .Polecam jak najbardziej ,ząb wyrwany nie wiadomo kiedy.Pozdrawiamy.

Serdecznie polecam wyrywanie 5 na znieczuleniu przebiegło komfortowo i bezboleśnie. Lekarz przemiły i wizyta 10/10.😄😄