dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Dziś byłem u Pana Doktora bo mnie już ból złamał, byłem przerażony ,okazało się że mam 3 zęby do wyrwania dostałem znieczulenie czekam ,czekam masakra w końcu mnie zawołali iii to co sie stało to szok nic ale zupełnie nic nie czułem , super kilka minut i po zębach. Ja unikam dentystów jak ognia ale do Pana Doktora W ciemno. Polecam wszystkim którzy się boją, Super Doktor Super podejście Super kontakt przed i po zabiegu .Bardzo dziękuje Panu. Zdecydowanie polecam

Liczba gwiazdek mówi sama za siebie. Zabieg przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Najpierw ocena sytuacji, potem diagnoza, opis działań jakie zostaną podjęte i podanie całkowitej ceny. Po zabiegu informacja ustna i pisemna, co można robić, a czego wykonywać nie wolno.

Wszystko załatwione perfekcyjnie. Bardzo mi pomógł. Wie co robi zna się bardzo dobrze na rzeczy, potrafi bardzo dobrze ocenić sytuację. Perfekcyjnie wykonana robota jestem bardzo zadowolony. Bardzo dziękuję polecam i będę chodził już tylko do niego.

Miałam problem z zanikiem kości przy jedynkach i dwojkach górnej szczęki Pan doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu wyrwanie czterech zębów, oczyszczenie i wlanie materiały kosciotworczego w znieczuleniu miejscowym potem założenie natychmiastowej protezy normalnie cud a wszystko okolo 30 minut. Naprawdę godny polecenia i do tego dobrze zorganizowany i kulturalny taka złota rączka. Polecam fachowiec jakich teraz mało.

Pan Doktor jest rewelacyjny, wyrwanie zęba ze stanem zapalnym zero bólu, błyskawiczne nie będzie przesada jak powiem że trwało to od 10-15 sekund, bez stresu. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka kultura powoduje że do innego dentysty już nie pójdę , tylko do Pana Doktora. Bałam się chodzić do dentysty, do pana Doktora mogę chodzić codziennie. Polecam wszystkim!!!

Byłam u doktora w dąbrowie górnicze na nfz wyrywać 8 trwało może 15sekund i po kłopocie , a w wcześniejszym przypadku miałam rwaną 8 u innego dentysty ponad 2h więc mam porównanie . O bólu nie ma mowy , najlepszy dentysta- chirurg z jakim miała do czynienia miły , sympatyczny , próbuje załagodzić strach z całym sercem mogę polecić każdemu wraz z bardzo miłą asystentką ;) jeszcze raz dziękuję za bezstresową i błyskawiczną wizytę

Profesjonalista, bardzo miły i sympatyczny. Usunął zęba dosłownie w 10 sekund. I tak jak obiecał - w ogóle nie bolało. Nawet taki panikarz jak ja bez problemu przeżył ten zabieg. Z całego serca polecam!!!

Nigdy bym nie pomyslala, ze wyrwanie zeba moze nie bolec. Do dr Wahaba przyszlam przerazona, obiecal, ze nie bedzie bolec i nie bolalo. Dr Wahab nawet znieczulenie podał tak umiejętnie, ze prawie nic nie poczułam. Naprawde zlota ręka. Rowniez musze pochwalic Pania do pomocy, przesympatyczna Pani ktora skutecznie rozluznila moj strach :) Polecam !!!!

Najlepszy lekarz na świecie☺Wiem co mówię☺Bezboleśnie usuwa to co inni schrzanili(korzenie w dziąśle przyrośnięte do szczęki)☺to było wiele lat temu i do teraz jestem pacjentką ostatno 14.08.2028☺☺☺Pan dr i żaden inny.Dziękuję

Bezbolesne i szybkie usunięcie zęba. Wydawało mi się, że będzie to traumatyczne przeżycie. Skończyło się na tym, że nawet nie zauważyłem kiedy Pan doktor usunął mi zęba. Polecam.