dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

W życiu nie spotkałam milszego człowieka i super specjalisty w jednej osobie. Pan doktor umie uspokoić, wyjaśnić i wykonać fachowo swoją pracę. Jest ideałem lekarza. Tydzień temu usuwałam 7 z ropą bo antybiotyk nie pomógł do końca i bałam się, że nie zadziała znieczulenie. Pan doktor usunął bezboleśnie tak szybko, że nie mogłam uwierzyć ,że już po wszystkim. Bardzo dziękuję i polecam.

Znakomity chirurg. Godny polecenia i godny zaufania. Bez ceregieli i czarowania pacjenta usuwa zęby bezboleśnie. Wracam za każdym razem gdy jest potrzeba.

Bezwzględnie Pan Doktor to najlepszy fachowiec w tej dziedzinie. Miły uprzejmy i wczuwający się w sytuację pacjenta. Doskonały lekarz.Dziękuję za zabieg i życzę dużo zdrowia.

Jestem po usunięciu pięciu zębów Pan dr Wahab A jest mistrzem w usuwaniu zębów,nic nie boli szybko bez komplikacji . Potrafi uspokoić ,wytłumaczy odpowie na każde pytanie . Lekarz uprzejmy , sympatyczny . Mimo mojego przerażenia szybko mnie uspokoił , cały czas ma kontakt z pacjentem podczas zabiegu . Polecam

Pan dr jest bardzo dobrym lekarzem . Usunięcie zębów szybko i bezboleśnie. Cały czas się pytał czy wszystko w porządku. Lekarz któremu można zaufać . Polecam Katarzyna Jadwiszczyk

Wspaniały lekarz, musiałam usunąć zatrzymaną ósemkę w ciąży. Doktor wraz ze swoją asystentką uspokajali mnie, bo z nerwów się popłakałam. Sam zabieg wykonany pod odpowiednim znieczuleniem, lekarz cały czas pytał czy coś czuje, w 10 minut pozbył się mojego problemu. Polecam z całego serca!

Kilka dni temu miałem przyjemność poddania się zabiegowi u doktora Wahaba Adeeba. Wszystko przebiegło bezboleśnie i doktor przez cały czas uprzedzał co będzie robił i sprawdzał jak się czuję. Jeśli ktoś wybiera się do chirurga stomatologa polecam doktora Wahaba Adeeba.

Byłem dwa razy wyrywać zęba zero bulu fachowe podejście sympatyczny gość szczerze polecam każdemu kto się boi dentysty

Super gościu polecam fachowiec na 100 procent gdy jeszcze kiedyś będę usuwał zęba idę tylko do niego

Super lekarz ,czapka z głowy przed nim, niemożna do niczego mieć cienia wątpliwości fachowiec w każdym calu .Trafiłem do niego przypadkiem ponieważ w innym gabinecie mimo że tam mnie leczono nie chciano mnie z bólem przyjąć ,a doktor Wahab przyjął uspokoił mnie powiedział" co do techniki usuwania to sie nie martw wszystko będzie dobrze " i po kilku minutach całkowicie bezboleśnie usunął mi górną 8 .Gorąco polecam doktora bo jest SUPER J.S