Lekarze Chirurg stomatolog Dąbrowa Górnicza

Chirurg stomatolog

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Stomatolog
                                       lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Andrzej Baran

Uthkego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pod żadnym pozorem nie polecam usług Szpitala i P. doktora. Oświadczam że od chwili wejścia na oddział aż do wyjścia nie czułam że jestem pod opieką szpitala. Zapomniano mi dać obiadu, oczywiście kolacja wykluczona bo operacja przepukliny była następnego dnia po 16. Znieczulenie w kręgosłup zrobił mi konował Ukraiński (koszmar) jeszcze takie bólu nie miałam. Niestety operacja do poprawki po 4 m-cach. Zaznaczam że za operację zapłaciłam 5500pln. Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Profdent
Dąbrowa Górnicza

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zawsze pełen profesjonalizm, polecam. Pierwszy dentysta do którego nie boje się chodzić. Ceny tez są bardzo przyjemne.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Katarzyna Herman

NZOZ Zakład Diagnostyki Medycznej
Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niesamowita Pani doktor!!! Leczymy zęby u niej ja i mój mąż ( ciężkie przypadki a strach jeszcze większy). Pani doktor sprawiła , że stres przed wizytą nagle wyparował! Każdemu kto ma traumatyczne wspomnienia po stomatologu polecam Panią doktor.

lek. dent. Jerzy Doskocz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia "DOSLUX"
Rapackiego 15
42-520 Dąbrowa Górnicza

Najlepszy Lekarz Stomatolog jakiego można sobie wymarzyć. Niektóre plomby mają pow.30 l. Uprzejmy ,dokładny , WSPANIAŁY.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lek. dent. Martyna Malus

"UNIMED" Sp. z o. o. Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Joanna Chrobak

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Wyśmienita pani doktor godna zaufania.

lekarz Karol Warwas

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Jakub Kołodziej

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pan dr.Jakub Kołodziej to prawdziwy profesjonalista z dużą kulturą osobistą,rzeczowo przedstawia pacjentowi ocenę problemu wraz z przebiegiem leczenia.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia uzębienia,lekarz godny polecenia -naprawdę warto powierzyć leczenie zębów Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Zbyszek M.

lek. dent. Katarzyna Wojcieszyn

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

lek. dent. Paweł Stadnicki

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dokładny i staranny, chodziłam do niego w dg ale teraz się gdzieś przeniósł. Ceny bardzo przystępne ale nie o pieniądze chodzi, ale o jakość usługi. Pierwszy raz dentysta poświęcił tyle czasu na omówienie leczenia i konsultacje. Naprawdę lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Laura

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lek. dent. Joanna Kłosińska

ulica Turystyczna 3B
42-524 Dąbrowa Górnicza

Lekarz godny polecenia! Niezwykle delikatne podejście do pacjenta szczególnie do dzieci. Pełna fachowość i znajomość najnowszych trendów w stomatologii.
Opinia dodana przez: LM

lek. dent. Maria Stawiarska

Art Dental Clinic
Sobieskiego 7B

Jestem pod stałą opieką od 2009r i bardzo sobie chwalę

lek. dent. Małgorzata Fabian-Laskowska

41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Małgorzata Laskowska i zresztą cały Elmadent to bardzo dobrzy lekarze.Profesjonaliści w każdym calu.Widzę jako stały klient że firma się cały czas rozwija...i to jest bardzo dobre.Jestem bardzo zadowolony z wizyt .Stomatolodzy mili, uprzejmi no i ...fachowcy:)

lek. dent. Paweł Piaskowski

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam tego stomatologa. Nie znam niezadowolonych z jego leczenia, a leczy całą moją rodzinę i wielu znajomych.