Chirurg Stomatolog Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza Chirurg stomatolog dr n. med. Wahab Adeeb

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Tydzień temu przeszedłem zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki u Pana doktora Wahaba. W moim przypadku sytuacja była o tyle skomplikowana, że ząb był zaklinowany między sąsiadującą siódemką a strukturą kostną żuchwy. Pan Wahab zrobił kawał dobrej roboty, mimo że operacja łatwa nie była ani tym bardziej szybka to po tygodniu odzyskałem niemal całkowitą sprawność szczęki. Prawdziwe mistrzostwo świata, że Pan Doktor zachował mi siódemkę w stanie nienaruszonym to jeszcze zabieg nie ...
Opinia dodana przez: Kuba Breguła
Dąbrowa Górnicza Chirurg stomatolog lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)
Opinia dodana przez: Marysia

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było.
Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore!
Gorąco Polecam!

dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Dentes

Dąbrowa Górnicza

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Michał Bąk

ZOZ Prywatna Opieka Stomatologiczna J. Koralewska-Sobczyk
Tysiąclecia 7
41-303 Dąbrowa Górnicza

Mimo ogromnego stresu zabieg wykonany szybko, sprawnie, bezboleśnie. Pan doktor wyrozumiały, opanowany i sympatyczny. Polecam z ręką na sercu
Opinia dodana przez: Julia

Jarosław Pardela

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły człowiek. Kilka lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Zawierciu, poszedłem do Niego z ojcem na leczenie dwóch "szóstek" pod rząd. Pamiętam też, jak zaśliniłem sobie cały polar w drodze powrotnej, bo znieczulenie było tak mocne, że nie czułem połowy twarzy. Ogólnie plomby mam już około 7 lat i nic mi się z nimi nie dzieje, także polecam jak najbardziej.

Jadwiga Koralewska-Sobczyk

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Dąbrowa Górnicza

była beznadziejna..wyciaga reke po kase po czym plomba wypada po tygodniu

Izabela Molicka-Zych

Chirurg stomatolog, Stomatolog