lekarz Cezary Lewandowski

Chirurg ogólny

3,7
3,4

Lekarz bardzo uprzejmy i na tym koniec. Pan doktor usunął mężowi kaszaka na plecach. Mąż gorączkował i źle się czuł, ale zgodnie z zaleceniem Pana doktora przedłużył zażywanie antybiotyku. Przy ściągnięciu szwów Pan doktor stwierdził, że jest stan zapalny i rozchylił bliznę i zaczął przyciskać ranę aby usnąć ropę. Cierpienie męża i nieprzespana noc sprawiły , że nie poszliśmy na kolejną rzecz jasna płatną wizytę. Pojechaliśmy do innego chirurga, który potwierdził stan zapalny, stwierdził ,że kaszak został źle usunięty tzn. nie w całości , ale żaden lekarz się do tego nie przyzna,stwierdził , że na chwilę obecną trzeba wyleczyć stan zapalny, więc mąż dostał kolejny antybiotyk. Lekarz zaznaczył , że leczenie może zająć parę tygodni. Mąż zamiast jechać na wakacje bez śladu po kaszaku,pojechał z otwartą raną i stanem zapalnym i kolejnym antybiotykiem. Od chwili feralnej wizyty u pana doktora minęły już ponad 3 miesiące, a mój mąż dalej ma otwartą ranę na plecach z której wycieka płyn, teraz idziemy na kolejną wizytę u lekarza w Katowicach.Nie polecam Pana doktora Lewandowskiego.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uczynny, a zarazem słowny, skromny i uprzejmy. Miałam wykonywane 2 zabiegi przez Pana doktora, w obu przypadkach fachowo wykonane. Polecam

Pan Doktor mnie operował i jestem bardzo zadowolona. W każdym momencie mogłam uzyskać potrzebne informacje. Przed operacją guzka miałam robione USG i w efekcie cięcie było małe.

Bardzo dobry lekarz:) Zna się na rzeczy ...

Bardzo dobry lekarz:) Zna się na rzeczy ...

Lekarz miły, konkretny i widać , że zna swój fach dokładnie,Polecam go.

Lekarz miły, konkretny i widać , że zna swój fach dokładnie,Polecam go.

Kompetentny, życzliwy, rozmawia z pacjentem, kulturalny, co nie jest bez znaczenia.

Niby fajnie, profesjonalnie..a mimo tego niedosyt. Nie wiem może oczekiwania były za duże, ale nasłuchałam sie tyle o panu doktorze, że...a było jak zwykle i bez rewelacji. Mariola