Chirurg Ogólny Dąbrowa Górnicza

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Witam, mojej rodzinie pomógł. Trafnie rozpoznał u mojego ojca zawał, gdy inny "specjalista" twierdził ,że to nerwobóle.
Rozpoznanie doktora uratowało mi ojca. Dla mnie b. kompetentny i staranny!!
Opinia dodana przez: atropos2

dr n. med. Krzysztof Jędrosz

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

Beznadziejny chirurg proktolog. Skierowal na niepotrzebny zabieg który sam źle wykonał. Operacja musi teraz być poprawiona przez innego chirurga. Zmarnowane zdrowie i czas.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Cezary Lewandowski

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry specjalista, widać, że zna swój fach, przy tym bardzo życzliwy i uprzejmy.

dr n. med. Marek Dąbrowski

bufon..................
..to nie lekarz to padalec, po operacji uzdrowił chorego męża w 1 dzień wyganiając go do domu, bez zaleceń itp teraz mąż musi prywatnie sie leczyć aby naprawic to co on zawalił, bo w przychodzni przyszpitalnej na wizycie pooperacyjnej zaleconej stwierdził do męża ze nie ma on co tu więcej szukać, i bez badania z bolacym brzuchem wygonił!!!!!też niepolecam na 100%

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji ,
kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac
-tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Prawdziwy lekarz, dla którego najważniejszy jest pacjent! Kompetentny, dobrze zorganizowany, z właściwym podejściem do chorego - w dzisiejszych czasach rzadkość.
Serdeczne podziękowania od Natalii "z deską".
Opinia dodana przez: DOROTA

dr n. med. Jacek Mróz

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z ciezkiej nadczynnosci tarczycy gdzie inni doktorzy chcieli mnie wziasc pod noz

Marek Ludwikowski

NZOZ LUMO-MED

41-303 Dąbrowa Górnicza

Fantastyczny pan doktor. Kompetentny i pomocny! Taki lekarz dziś to rzadkość! Nastawiony na pacjenta a nie zysk! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
Opinia dodana przez: Oktawia

lek. med. Andrzej Baran

Uthkego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wydłużył mi znacznie leczenie i połamał paznokieć, tragedia odradzam. Omijać szerokim łukiem. Zero uprzejmości, ból straszny nawet ze znieczuleniem. Niebo a ziemia jeśli chodzi o następnego lekarza do którego trafiłem
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Karol Warwas

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam.
Bardzo kompetentny. Pomocny.
Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

Chirurdzy ogólni w mieście Dąbrowa Górnicza