Chirurg Ogólny Dąbrowa Górnicza

dr n. med. Krzysztof Jędrosz

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

Beznadziejny chirurg proktolog. Skierowal na niepotrzebny zabieg który sam źle wykonał. Operacja musi teraz być poprawiona przez innego chirurga. Zmarnowane zdrowie i czas.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Cezary Lewandowski

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz bardzo uprzejmy i na tym koniec. Pan doktor usunął mężowi kaszaka na plecach. Mąż gorączkował i źle się czuł, ale zgodnie z zaleceniem Pana doktora przedłużył zażywanie antybiotyku. Przy ściągnięciu szwów Pan doktor stwierdził, że jest stan zapalny i rozchylił bliznę i zaczął przyciskać ranę aby usnąć ropę. Cierpienie męża i nieprzespana noc sprawiły , że nie poszliśmy na kolejną rzecz jasna płatną wizytę. Pojechaliśmy do innego chirurga, który ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Marek Dąbrowski

bufon..................
..to nie lekarz to padalec, po operacji uzdrowił chorego męża w 1 dzień wyganiając go do domu, bez zaleceń itp teraz mąż musi prywatnie sie leczyć aby naprawic to co on zawalił, bo w przychodzni przyszpitalnej na wizycie pooperacyjnej zaleconej stwierdził do męża ze nie ma on co tu więcej szukać, i bez badania z bolacym brzuchem wygonił!!!!!też niepolecam na 100%

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

kompletnie mi nie pomogl z zylakami ,dla mnie bardzo slaby specjalista,ponczochy i unikanie siedzenia to zadna recepta,oceniam bardzo slabo pana lenkiewicza
Opinia dodana przez: Kleofas

dr n. med. Jacek Mróz

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z ciezkiej nadczynnosci tarczycy gdzie inni doktorzy chcieli mnie wziasc pod noz

lekarz Dariusz Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Prawdziwy lekarz, dla którego najważniejszy jest pacjent! Kompetentny, dobrze zorganizowany, z właściwym podejściem do chorego - w dzisiejszych czasach rzadkość.
Serdeczne podziękowania od Natalii "z deską".
Opinia dodana przez: DOROTA

lek. med. Andrzej Baran

Uthkego 13

wizyta już od 100
Tragedia!!! Na wejściu wzdycha ze kolejnego pacjenta musi przyjąć. Nigdy więcej do tego Pana nie pójdę! Zrywa opatrunek po wyrwanym paznokciu bez żadnego znieczulenia , wysługuje się pielęgniarkami! Każe się kłaść na brudnym leżaku zaplamionym krwią po poprzednim pacjencie. Żadnych leków nie przepisze ! Widać ze to jest człowiek który nienawidzi swojej pracy....

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Karol Warwas

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam.
Bardzo kompetentny. Pomocny.
Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

Marek Ludwikowski

NZOZ LUMO-MED

41-303 Dąbrowa Górnicza

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w swoim życiu! Pijany przyjmował pacjentów w przychodni na ul.Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej.
Opinia dodana przez: Dagmara L.

Chirurdzy ogólni w Dąbrowie Górniczej