dr n. med. Krzysztof Jędrosz

2,8
2,9
3,5
3,1

Beznadziejny chirurg proktolog. Skierowal na niepotrzebny zabieg który sam źle wykonał. Operacja musi teraz być poprawiona przez innego chirurga. Zmarnowane zdrowie i czas.

Polecam wszystkim! Wiedza, umiejętności i pełen profesjonalizm podczas operacji.

Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Nie ma co się wstydzić tylko iść do niego po pomoc :)

SUPER LEKARZ. JEDYNY KTÓRY POMÓGŁ MOJEMU SYNOWI. POLECAM KAŻDEMU

SUPER LEKARZ. JEDYNY KTÓRY POMÓGŁ MOJEMU SYNOWI. POLECAM KAŻDEMU

Zdecydowanie jestem zadowolony z leczenia u tego doktora,polecam innym.Wojciech J.

Z wizyty i z efektów leczenia jestem bardzo zadowolony.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecic dr Jędrosza innym pacjentom

Pan doktor nie potrzebnie zrobił mi operację. Moja choroba dotyczyła czegoś innego. Nie polecam.

nie mam miłych wspomnień po operacji , mam zastrzeżenia do jej wykonania a skutki odczuwam jeszcze po 1,5roku

Kolejny pseudodoktorek, który przyjmuje 25 pacjentów w 1 godzinę, arogancki w stosunku do oczekujących w kolejce pacjentów, nie chce odpowiadać na pytania na temat choroby. Już dawno przestał traktować swój zawód jak powołanie, albo nigdy tego nie robił, męką dla niego jest przyjmowanie pacjentów z NFZ bo nie zapełniają mu kieszonek. Nikomu bym nie polecił tego jegomościa.

zdecydowanie nie polecam, brak uprzejmości,

zdecydowanie nie polecam, brak uprzejmości,