dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Miałam problem z zanikiem kości przy jedynkach i dwojkach górnej szczęki Pan doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu wyrwanie czterech zębów, oczyszczenie i wlanie materiały kosciotworczego w znieczuleniu miejscowym potem założenie natychmiastowej protezy normalnie cud a wszystko okolo 30 minut. Naprawdę godny polecenia i do tego dobrze zorganizowany i kulturalny taka złota rączka. Polecam fachowiec jakich teraz mało.

Pan Doktor jest rewelacyjny, wyrwanie zęba ze stanem zapalnym zero bólu, błyskawiczne nie będzie przesada jak powiem że trwało to od 10-15 sekund, bez stresu. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka kultura powoduje że do innego dentysty już nie pójdę , tylko do Pana Doktora. Bałam się chodzić do dentysty, do pana Doktora mogę chodzić codziennie. Polecam wszystkim!!!

Wyrwanie zeba trwalo max minute, bezbolesnie. Widac ze wie co robi, po chwili rozmowy wiedzialem ze trafilem do dobrego dentysty! Polecam 5/5

Witam wszystkich którzy szukają bardzo dobrego stomatologa. Polecam wszystkim doktora zna się na swojej pracy. Bardzo miły i uprzejmy. Usuwanie zębów bez bólu mgnieniu oka. jestem bardzo zadowolona to już kolejna wizyta z sukcesem.

Super doktor. Polecam wszystkim pana doktora którzy boją się dentysty tak jak ja. usuwanie zębów bez bólu w wszybkim tępie

Wspaniały fachowiec. Mistrz w swoim zawodzie. Konkretny i kompetentny lekarz. Całkowicie panuje nad tym, co robi, dzięki temu lęk mija i człowiek czuje się bezpiecznie. W moim przypadku usunięcie korzenia zęba (dolna siódemka) trwało ok. 10 sekund, nawet się nie zorientowałam, że już jest po wszystkim. Zabieg wykonany był profesjonalnie i bezboleśnie. Dziąsło zagoiło się szybko i bez problemu. Pana Wahaba polecili mi znajomi, a także lekarze stomatolodzy (okazało się, że w Dąbrowie jest znany i ceniony). Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego ...

Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Wspaniały specjalista konkretny i bardzo sympatyczny ..polecam z własnego doświadczenia ..fachowiec w minutę ocenił stan faktyczny ..krótko profesjonalnie i miło ..takich specjalistów potrzeba nam pacjentom .wyrozumiały i konkretyny ..Opinia moja bardzo pozytywna ..Polecam wdzięczna źe miałam możliwość trafić na pana doktora ..pozdrawiam p. Wahab Adeeb =D

Nigdy bym nie pomyslala, ze wyrwanie zeba moze nie bolec. Do dr Wahaba przyszlam przerazona, obiecal, ze nie bedzie bolec i nie bolalo. Dr Wahab nawet znieczulenie podał tak umiejętnie, ze prawie nic nie poczułam. Naprawde zlota ręka. Rowniez musze pochwalic Pania do pomocy, przesympatyczna Pani ktora skutecznie rozluznila moj strach :) Polecam !!!!

Profesjonalne podejście do sprawy, Pan Doktor usunął zęby bezboleśnie i szybko. Wszystkie kwestie związane z zabiegiem zostały omówione na wcześniejszych konsultacjach. Pan Doktor to bardzo miły i kulturalny człowiek. Polecam każdemu tego specjalistę.

Bardzo mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta a przy tym kompetentny lekarz . Mozna powiedziec, ze bezstresowo i bezbolesnie. Lekarz godny polecenia 5/5

Lekarz godny polecenia 5/5