dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Dziś byłem u Pana Doktora bo mnie już ból złamał, byłem przerażony ,okazało się że mam 3 zęby do wyrwania dostałem znieczulenie czekam ,czekam masakra w końcu mnie zawołali iii to co sie stało to szok nic ale zupełnie nic nie czułem , super kilka minut i po zębach. Ja unikam dentystów jak ognia ale do Pana Doktora W ciemno. Polecam wszystkim którzy się boją, Super Doktor Super podejście Super kontakt przed i po zabiegu .Bardzo dziękuje Panu. Zdecydowanie polecam

Cudowny lekarz. Dzisiaj pierwszy raz w życiu usuwałam zęba. Przed wejściem do gabinetu panicznie się bałam jednak już po chwili poczułam się, że jestem w dobrych rękach. Cały zabieg przebiegł bezboleśnie, co chwile padały pytania czy dobrze się czuje oraz czy czuję ból. Usuwanie zęba to nic przyjemnego, ale z Panem doktorem zabieg staje się dużo mniej dramatyczny:)

Zdecydowanie polecam tego lekarza.W ciągu pięciu lat wyrywałem u niego trzy zęby,wszystkie ekstrakcje szybkie i bezbolesne.

U Pana Doktora wyrywałam ósemkę. Zabieg przeprowadzony szybko i co najważniejsze - bezboleśnie. Po wizycie otrzymałam szczegółowe instrukcje jak postępować z raną poekstrakcyjną. Lekarza bardzo polecam.

Gorąco polecam Pana doktora. Pełen profesjonalizm, mila atosfera, świetny lekarz specjalista, ósemka usunięta bezboleśnie w pare minut:) Świetny chirurg!!

Dziś byłem u tego specjalisty. Strasznie boję się dentystów i przed wizytą u Pana Wahaba byłem przerażony. Na szczęście Pan Wahab to świetny specjalista i człowiek. Dwa wyrwane zęby zupełnie bezboleśnie. Dodatkowo cały czas pytał czy wszystko w porządku i na koniec dokładnie poinformował co dalej robić. Zdecydowanie polecam !!!

Bardzo jestem zadowolony z pana lekarza chirurga stomatologa szybko sprawnie wyrwane korzenie bez bólu miło i przyjemnie dobre podejście do pacjenta dzięki temu lekarzowi przestałem bać się dentysty polecam pana doktora

Na początku września usuwałem dolną ,,ósemkę". Zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem. Gorąco polecam I rekomenduję☺.

Wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie, chociaż ząb ponoć tkwił głeboko. Miła, profesjonalna atmosfera. Polecam

Polecam doktora każdemu,a przede wszystkim temu kto odczuwa stres przed wizytą u stomatologa. Mój przypadek był trudny.Do usunięcia resztki korzenia po niedokończonym zabiegu u lekarza z innego gabinetu, dodatkowo odsłonięta część kości szczęki...Wydawało mi się, że wizyta będzie w stylu ,,Teksańskiej masakry piłą mechaniczną"...Poszło BEZBOLEŚNIE.Ma facet rękę do tej roboty! Szczerze polecam.