dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Lekarz godny polecenia, mistrz w swoim fachu, usunięcie korzenia bez bólu, błyskawiczne. Po wyjściu z gabinetu napisałam do męża sms : " doktor Wahab Adeeb to cudotwórca" i to prawda. Bardzo dziękuję. Lekarz godny polecenia z ręką na sercu. Dwóch moich synów także miało usuwane zęby i wychodzili z gabinetu z kciukiem do góry. :)

Miałem usuwaną lewą ósemkę szybko i bez bólu pan Doktor godny polecenia jednym słowem profesjonalista :)

Wszystko super,bezboleśnie.Polecam wszystkim którzy boją się dentysty i usuwania zęba,w rękach doktora to jest bajka.

W jednym słowie to zabieg-super.A więcej to usunięcie zęba bezboleśnie.Bardzo polecam z uwagi na fachowość i doświadczenie Doktora,nawet tym, co mają duszę na ramieniu przed rwaniem.

profesjonalizm w 100 % , podejście i porada 100 % polecam . Ekstrakcja w rękach pana doktora to czysta przyjemność zero bólu. Polecam w 100 % .

Polecam w 100 % .

Pełny profesjonalizm w dziedzinie chirurgi stomatologicznej , zabieg usunięcia ósemki wraz z torbielem ,bezbolesny. Pan doktor godny POLECENIA , nawet dla tych którzy boją się dentysty.

Pan doktor godny POLECENIA , nawet dla tych którzy boją się dentysty.

Perfekcjonista w swoim fachu, wszystko szybko i sprawnie POLECAM !!! jeśli tylko ząb dokucza to Pan doktor na pewno wam pomoże.

Bardzo dobry chirurg, usuwa zęby szybko, bezboleśnie., posiada bardzo dobre znieczulenie...polecam w 100 procentach.. Pozdrawiam

Super stomatolog wyrwać u niego ósemkę to sama przyjemność,bez bólu i bez stresu ,usunął zęba nawet nie wiedziałam kiedy nie czułam nic nie jest drogi w porównaniu z innymi stomatologami chirurgii szczękowej .Polecam

Ekstrakcja u Pana doktora to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, zero jakiegokolwiek bulu. Polecam serdecznie !!!