dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Pełna profesja pod każdym względem. Kompletnie bezbolesna resekcja. 7 i 8 usunięta w minutkę...po prostu poezja.

Pełna profesja pod każdym względem.
Kompletnie bezbolesna resekcja.
7 i 8 usunięta w minutkę...po prostu poezja.

Byłam u doktora w dąbrowie górnicze na nfz wyrywać 8 trwało może 15sekund i po kłopocie , a w wcześniejszym przypadku miałam rwaną 8 u innego dentysty ponad 2h więc mam porównanie . O bólu nie ma mowy , najlepszy dentysta- chirurg z jakim miała do czynienia miły , sympatyczny , próbuje załagodzić strach z całym sercem mogę polecić każdemu wraz z bardzo miłą asystentką ;) jeszcze raz dziękuję za bezstresową i błyskawiczną wizytę

Zajebisty Dentysta wiem co mówię bo boję się strasznie dentysty wyrwał dwa ząbki i zajęło mu to może 40 sekund a miałem same korzenie nawet nie wiem kiedy i było po wszystkim dla bojacych się dentystów polecam gościa ma gość rękę do tego i uspokoji

Świetny chirurg! Konkretny i zdecydowany w działaniu. Zabieg przeprowadzony w ekspresowym tempie i, co najważniejsze, bezboleśnie. Rana goi się bez żadnych powikłań.

Korzystałem w Elamadent Dąbrowa Górnicza. Zabieg w Internecie opisywany dość często jako skomplikowany i dość bolesny szczególnie w pierwszych dobach po zabiegu (ekstrakcja ósemki). Jestem dobę po zabiegu u doktora. Czuję się świetnie. W zasadzie nawet muszę się zastanowić by sobie przypomnieć, ze byłem u dentysty :). Pana Doktora polecam w 200%. Dziękuję doktorze !!!

Tak, jak pisałam wcześniej, miałam usunąć dwa zęby, ale na szczęście okazało się, że piątkę można uratować. W związku z tym kolejna wizyta u dr Adeeba. Ekstrakcja górnej czwórki przebiegła szybko i naprawdę bezboleśnie, chociaż bałam się wręcz panicznie. Doktor okazał się znów wspaniałym fachowcem. Tak, jak obiecał, ani przez moment nie czułam bólu, a rana zagoiła się błyskawiczne. Każdemu, kto niestety musi usunąć zęby, uczciwie polecam dr Adeeba!

dołączam do grona zadowolonych klientów profesjonalnie, świetny fachowiec, najlepszy chirurg! POLECAM

dołączam do grona zadowolonych klientów
profesjonalnie, świetny fachowiec, najlepszy chirurg! POLECAM

Znakomity fachowiec, szybko i sprawnie oraz rzeczowo (wywiad lekarski przed usunięciem zęba) dokonuje nawet najtrudniejszych zabiegów, pomaga w rekonwalescencji, dba cały czas o zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta.

Skuteczne, bezbolesne rwanie zębów. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam bardzo serdecznie !

Trafiłam do Pana Doktora w sytuacji kryzysowej z ropniem zęba. Wcześniej byłam u trzech lekarzy. Jednak dr Adeeb przywrócił mnie z powrotem do zdrowia fizycznego i psychicznego rownież. Tak, jak Pan Doktor obiecał, już po jednym dniu od wizyty nastąpiła poprawa i ulga w bólu, a po dwóch dniach było już dużo lepiej. Przesympatyczny, miły i profesjonalny człowiek. No właśnie, nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek, a to rzadko idzie w parze. Nie mogłam trafić lepiej. Mam niestety do usunięcia dwa zęby. Czekam na kolejną wizytę i mam nadzieję, że znów Pan Doktor dotrzyma obietnicy i nie będzie komplikacji, a co najważniejsze-nie będzie bolało. Dam znać. Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora, a ja BARDZO DZIĘKUJĘ!