dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Witam... ostatnio mialam wyrwywana osemke, sam zabieg przebiegl bezbolesnie i bardzo profesjonalnie!, bardzo mila atmosfera, i fachowosc :) jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Dr. med. Wahab Adeeb.

Doktora znam 15lat jest wspanialym czlowiekiem, zawsze usmiechnietym.Ma ogromna wiedze i stworzony jest do tego co robi, perfekcyjnie usuwa zeby,szybko i bez bolu.Ma duzo cierpliwosci,spokoju,moja cala rodzina i znajomi sa zachwyceni dr.Naprawde polecam pod kazdym wzgledem nawet cenowym.

Witam! Ja również mogę podzielić zdanie moich "przedmówców". Dzisiaj miałam robiony zabieg resekcji wierzchołka korzenia zęba, miałam ogromnego torbiela;( Przyznam szczerze, że jak tylko się dowiedziałam, ze czeka mnie zabieg chirurgiczny, byłam strasznie przerażona. Na szczęście Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył i uspokoił mnie w zupełności, że podeszłam do zabiegu bardzo spokojnie. Sam zabieg nic, a nic nie bolał, ponieważ był robiony pod znieczuleniem. Co prawda jak tylko znieczulenie przestało działać, to troche boli, ale da sie wytrzymać. Gorąco polecam Pana Doktora !!!

Witam!

Rewelacyjny lekarz. Zabieg usunięcia ósemki i zatrzymanej siódemki przeprowadzony szybko i profesjonalnie. Znakomite podejście do pacjenta, perfekcyjne planowanie leczenia. Gorąco polecam !!

Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych dolegliwości a rana goi się w mgnieniu oka. Nie zamieniłabym tego chirurga na żadnego innego ! :) English also : ...

English also :
I highly recommend this surgeon! He is a master in his profession! Tooth extraction takes no more than the song from the radio, which is about 4 minutes! I have heard many horror stories about removing the teeth, it took over half an hour, the doctor could not break a tooth and so on. Here there is no such situation! I'm after surgery to remove the second eight already. I have no complaints and wound healing very quickly. I would not trade him for any other surgeon! :)

Goraco polecam!!! Mialam usunieta zatrzymana dolna osemke, zabieg wykonany w 100% bezboleśnie, doskonala precyzja jak rowniez podejcscie do pacjentów.

Dr Wahab jest bardzo dobrym chirurgiem. Usuwałem u niego dwie zatrzymane ósemki i torbiela. Zabiegi te wykonał bardzo dobrze. Polecam doktora Wahaba.

Wszystkim gorąco polecam Pana Doktora ! Ogromna precyzja, niezwykłe podejście do pacjenta, anielska cierpliwość, pełne zaangażowanie, miły personel - wszystko świadczy o pełnym profesjonalizmie. Cudowna osoba i stomatolog, która z przyjemnością robi, to co lubi i z serdecznym uśmiechem na twarzy wita swoich pacjentów. Jeszcze raz pięknie dziękuję, jednocześnie łączę serdeczne pozdrowienia.

Jeszcze raz pięknie dziękuję, jednocześnie łączę serdeczne pozdrowienia.

BARDZO POLECAM!! Pan dr Wahab usunal mi lewa dolna ósemke chirurgicznie. Zab byl duzy i mocno ukorzeniony wiec balem sie wyrwania, jednak niepotrzebnie bo dr Wahab wykonal zabieg w 100%bezbolesnie i szybko.. Po kilku dniach mialem wykonywany rowniez zabieg resekcji wierzcholka korzenia. Bardzo balem sie tego zabiegu bo znajomy mnie nastraszyl, w koncu nie chodzi o zwykle wyleczenie zeba, ale o rozciecie dziasla i usuniecia fragmentu korzenia; balam sie szwów, opuchlizny, bólu... Tymczasem pan doktor wykonal zabieg mistrzowsko i dzisiaj wszystko jest w porzadku. Jestem bardzo zadowolony, to najwyzszej klasy ...

Jestem bardzo zadowolony, to najwyzszej klasy specjalista, bardzo mily, sympatyczny pan. Cenie Jego doswiadczenie oraz profesjonalizm. Dzieki niemu mam juz spokój... Szczerze polecam!

Usuwałam dzisiaj zęba był prawie sam korzeń myslałam że będe miała rozcinane dziąsło ale obeszło sie bez Dr.Wahab usunął żab bez rozcinania i bezbolesnie usuwałam u niego już dwa zęby ten był trzeci jestem z niego bardzo zadowolona i dziekuje bardzo. Polecam wszystkim takiego wspaniałego chirurga Wyrywac zęby to tylko u Dr. Wahaba Pozdrawiam