lekarz Agnieszka Stobiecka

1,8
1,8
2,2

Pani Doktor wyniosła, nie polecam . Nie ma podejscia do pacjenta. Ma problem z wypisaniem recepty. Nie widzi wskazań do badan, Nie mówiąc o tym aby dokonac pomiaru podstawowych parametrów;

Ogólnie popracował bym na Pani miejscu nad uprzejmością względem pacjentów. Widziałem Panią w mało interesujących i przykrych sytuacjach jak brak szacunku do starszych osób albo atakowanie kogoś ze względu na brak szczepienia. Było to bardzo nie na miejscu.

Nie miła i arogancka kobieta. Traktuje pacjentów jak naprzykrzających się natretów. Miałem ranki na dłoniach i zamiast mi cos poradzić wysłała mnie do apteki gdzie powinni doradzić mi jakąs maść. Pani farmaceutka w przeciwieństwie do pani doktor była kompetentna i sympatyczna i mi pomogła

Lekarz nie chce wypisać skierowania na podstawowe badania w celu kontroli stanu zdrowia. Aroganckie zachowanie w stosunku do pacjenta.

Aroganckie zachowanie w stosunku do pacjenta.

Absolutnie nie polecam. Pani myśli że pozjadała już wszystkie rozumy a starszej osobie odmówiła nawet zmierzenia ciśnienia. Nie widzi wskazań do skierowania na jakiekolwiek badania. Wszystko tłumaczy grypą. Wysłać na Kaukaz na nauki. Zapomniała po co została lekarzem.

Świetny lekarz! Ciepły i z ludzkim podejściem. Trafna diagnoza pomogła i uspokoiła. Oby więcej takich lekarzy!