Specjalista psycholog kliniczny

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży
Psychoterapeuta osób dorosłych

Badania psychologiczne

Poradnictwo psychologiczne, interwencja kryzysowa

Możliwość wizyty w domu pacjenta

Wizyty u p dr niestety nie wniosły niczego pozytywnego. Dużo milczenia, jedyne, co zapamiętałam to to, że w zasadzie p dr nie wie jak mi pomóc. Wizyty odbywały się na NFZ, może prywatnie jest inaczej.

Pani Agnieszka Suwada-Całus to wspaniały specjalista w dziedzinie psychologii. Mimo bardzo skomplikowanej sytuacji w moim życiu i ciężkich przeżyć, jakie się z tym wiązały, Pani Agnieszka pomogła mi stanąć na nogi. W sposób konsekwentny, a równocześnie delikatny, pomagała mi rozpracować poszczególne problemy z różnych etapów mojego życia. Dzięki dużej wyrozumiałości i fachowemu podejściu czułam się bardzo zaopiekowana w moim zagubieniu. Małymi krokami, dzięki niezliczonej ilości spotkań, zaczęłam rozumieć jak radzić sobie z emocjami i demonami przeszłości. Wsparcie i cotygodniowa praca z Panią psycholog pozwoliła mi na odstawienie leków i wygranie z depresją, mimo że niejednokrotnie miałam chwile zwątpienia czy dam radę to udźwignąć.
Nie potrafię wyrazić słowami mojej wdzięczności! Bardzo polecam.

Pani Agnieszka była już ostatnią osobą, do której zwróciłem się o pomoc. Natomiast pierwszą, która pomogła zdiagnozować odpowiednio problemy i poprowadzić cały proces terapii aż do szczęśliwego zakończenia. Choć trwało to u mnie dobrych kilka lat. Terapię zaczęła ze mną gdy nie radziłem sobie nawet z wyjściem z domu, byłem bez pracy i znajomych. Czułem, że nic dobrego już mnie nie spotka. Na szczęście z pomocą pani psycholog udało mi się zacząć przełamywać kolejne bariery, w końcu podjąć zatrudnienie, otworzyć nieco na ludzi, a ostatecznie założyć nawet rodzinę. Gdzie kilka lat wcześniej naprawdę z trudem szedłem do sklepu.

Pani Agnieszka jest spostrzegawcza, pomocna i bardzo cierpliwa, ale też wymagająca od "pacjenta" działania. Naprawdę jestem jej wdzięczny za poświęcony przez nią czas i cierpliwość właśnie, zwłaszcza gdy z niektórymi problemami wracałem do niej kolejny raz. Choć do dzisiaj zdarza mi się odczuwać różnego rodzaju lęki, stany zdołowania i inne zaburzenia to radzę sobie z nimi, ponieważ pani psycholog nie tyle rozwiązywała moje problemy. Ona dawała narzędzia, bym radził sobie z nimi na co dzień. I staram się z tego korzystać każdego dnia będąc wdzięcznym, że dzięki niej "wróciłem do życia".

Pani psycholog jest zdecydowanie ekspertem w swojej klasie. Jej podejście do człowieka zasługuje na wyróżnienie, naprawdę pomaga zajrzeć w głąb siebie. Jeśli ktoś szuka fachowej pomocy - gorąco polecam usługi pani psycholog Agnieszki Suwady-Całus.

Pani psycholog Agnieszka Suwada - Całus jest rzetelnym, zaangażowanym i skutecznym specjalistą. Wyróżnia się empatią, jest bardzo miła, a spotkania z nią to pełen profesjonalizm. Pomoże w najtrudniejszych problemach.

Pani Psycholog Agnieszka pomaga dotrzeć do sedna problemu i małymi kroczkami rozwikłać przyczyny. Terapia dostosowana indywidualnie do pacjenta pozwala uwierzyć w siebie i własne możliwości. Dziękuję

Terapia, którą prowadziła Pani psycholog Agnieszka Suwada-Całus była dla mnie czasem, kiedy mogłam w życzliwej atmosferze poukładać sprawy, emocje, lęki, o których nie miałam pojęcia, bo mocno ukrywałam je przed innymi i samą sobą. Dzięki fachowej pomocy, wsparciu, ale przede wszystkim trafnym uwagom czy rzeczowej diagnozie mogłam dotrzeć do sedna problemu i zacząć leczenie tego, co przeszkadzało w pełni cieszyć się życiem. Za trudną pracę i życzliwość -wielkie dzięki!

Pragnę wyrazić moją osobistą opinię o pracy Pani Agnieszki Suwada-Całus. Uważam że jest to najlepszy psycholog i wysokiej klasy fachowiec. Jest osobą wzbudzającą zaufanie poprzez niezwykłą delikatność i wyczucie. Pani Agnieszka pomogła mi przetrwać najtrudniejszy czas, jakiego dane mi było doświadczyć w moim życiu. Pani psycholog w profesjonalny sposób zdiagnozowała mój stan psychiczny. Wskazała jak radzić sobie z lękiem i jak prawidłowo funkcjonować. Wszystkie słowa które kierowała do mnie były dla mnie cudownym lekarstwem. Pani Agnieszka to osoba wyjątkowa a jej pomoc w terapii jest nieoceniona. Polecam. Wdzięczna pacjentka Urszula.

Wdzięczna pacjentka Urszula.

Na ręce Pani Doktor pragnę złożyć ogromne podziękowania i wyrazić wdzięczność, którą nie sposób opisać słowami. Przebywając na Oddziale Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie opiekowała się mną Pani Doktor Agnieszka Suwada-Całus, zetknęłam się z niespotykaną wysoką kulturą, szacunkiem oraz opieką wykraczającą dalece poza standardy, które dotychczas było mi dane poznać. Chciałabym podkreślić, iż na każdym etapie kontaktu z Panią Doktor, począwszy od diagnozy a skończywszy na leczeniu/psychoterapii, odczuwałam głęboką życzliwość i troskę. Gratuluję Pani Doktor tego, że istnieją jeszcze dla niej ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa ...

Gratuluję Pani Doktor tego, że istnieją jeszcze dla niej ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Starania i zabiegi Pani doktor w trosce o mój stan zdrowia są dla mnie gestem dzisiaj nierzeczywistym, dlatego darzę Panią Doktor wielkim podziwem. Pani Doktor Agnieszka Suwada-Całus to wybitny fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie, szanujący człowieka i swoją pracę. Warto ową fachowość podkreślić życząc dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.
Jeszcze raz składam ogromne podziękowania za okazane serce i wspaniałą opiekę medyczną z wyrazami uznania za Pani ciężką pracę.
Wraz z rodziną modlę się, by Pani Doktor już na zawsze otaczała mnie opieką...

Chciałem wyrazić pozytywną opinię o pracy pani magister Agnieszce Suwada Całus, którą znam od kilku lat. Korzystam z jej profesjonalnej pomocy, która przynosi konkretne efekty. W czasie wizyt w spokojnej, serdecznej atmosferze rozwiązujemy czasem bardzo skomplikowane problemy. Spotkania z panią magister napawają mnie optymizmem i pozwalają przezwyciężyć trudności. Tą skromną opinią wyrażam swoją wdzięczność. Pacjent

Tą skromną opinią wyrażam swoją wdzięczność.
Pacjent

Pani psycholog jest osoba bardzo kompetentna i zaangazowana w terapie z pacjentem. Wzbudza zaufanie, nie ocenia, pomaga i wspiera. Bardzo mi pomaga - polecam. Jadwiga