lekarz Agnieszka Szpanowska-Wohn

Internista, Diabetolog

Po dzisiejszej wizycie u Pani doktor odzyskałam nadzieję na to że mogę być zdrowa. Bardzo rzeczowa i kulturlana osoba. Od dziś wizyty tylko u Pani doktor . Bardzo Polecam.

Od dziś wizyty tylko u Pani doktor .

Bardzo Polecam.

Wyjątkowo niesympatyczna wizyta. Nie pierwsza, ale jeśli mi się uda - to ostatnia. Pani nie zaszczyciła mnie nawet spojrzeniem

Bardzo przykre doświadczenie po wizycie u Pani doktor. Posiadam cukrzycę typu2. Pani doktor w żaden sposób nie powiedziała mi jak przeliczać węglowodany i podawać insuline. Nie chciała słuchać że nie mogę przyjmować tabletek. Wzięła do ręki telefon z odczytami cukrów zobaczyła może ostatni tydzień. Miała gdzieś co mam do powiedzenia twierdząc że w chodzę jej w każde słowo. Bardzo źle wyrażała się o szpitalu w którym byłem leczony przez innych lekarzy. Powiedziała że dostaje bardzo stara insuline której się już nie podaje. Zapisała mi nową nie mówiąc dokładnie jak ja ...

Bardzo przykre doświadczenie po wizycie u Pani doktor. Posiadam cukrzycę typu2.
Bardzo źle wyrażała się o szpitalu w którym byłem leczony przez innych lekarzy.
Powiedziała że dostaje bardzo stara insuline której się już nie podaje. Zapisała mi nową nie mówiąc dokładnie jak ja przyjmować. Tylko z godnie z zapisem na recepcie. Tak zwana nocna N pozostawiona została stara insulina. Trzymać się z daleka od tej Pani Doktor. Bo może zrobić krzywdę.
Mam świeżo wykryta cukrzycę i po wizycie myślałem że ktoś mi powie co to za choroba skąd się wzięła i jak dobrze ją leczyć.
Jej słowa to: Proszę poczytać w internecie. Pani doktor liczyła chyba na prywatną wizytę.
To była ostatnia moja wizyta u tej Pani i przestrzegam wszystkich.
Oczywiście napisze również skargę do zakładu opieki zdrowotnej oraz rzecznika praw pacjenta.

Polecam Panią doktor. Uważnie słucha, kieruje na badania i tłumaczy wszelkie wątpliwości. Nie wierzy ślepo w widełki TSH tylko pyta o samopoczucie, poziom stresu, zmiany w miesiączkowaniu. Miła odmiana po zwykłym chodzeniu po recepty u innych lekarzy.