Internista Legionowo

MM-DENT Zegrzyńska
Zegrzyńska 81A/9
05-119 Legionowo

Legionowo

Prawdopodobnie pani doktor Anita Kunicka przez szybkie postawienie właściwej diagnozy kardiologicznej uratowała mnie przed poważnymi konsekwencjami choroby serca. Jej decyzja spowodowała w rezultacie operację wymiany zastawki aortalnej. Może być wzorem dla młodych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ludwik

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Lekarz, który robi dokładny wywiad i b. dokładnie zbada. W przypadku koniecznej szybkiej interwencji, np. badania kolonoskopii na cito,pomaga znaleźć pracownię endoskopową.

Sobieskiego 29/20
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz. godny polecenia. Leczymy się u niego całą rodziną. Dojeżdżamy z Warszawy do Legionowa, co jest na pewno utrudnieniem ale warto!!!
Opinia dodana przez: Paweł

medica perfect

05-120 Legionowo

Bardzo uprzejma, kompetentna. Zainteresowana pacjentem, wypytała o wszystko. Wystarczyła jedna wizyta u pani doktor by zwalczyć problem trwający ponad pół roku, którego mój wcześniejszy lekarz nie był w stanie wyleczyć. Polecam każdemu

LEGIO-MED
husarska 14, legionowo
05-120 Legionowo

Znakomity lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego zawsze najważniejsze. Wielu pacjentów -szczególnie starszych-przychodzi tylko po to, by usłyszeć dobre słowo, słowo wsparcia i nadziei, o które coraz trudniej w życiu codziennym...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Marysieńki 1
05-120 Legionowo

Kompetentny, bardzo dokładnie przeprowadza badanie, bez pośpiechu, przy tym bardzo życzliwy

lekarz Jolanta Gawrzyńska

Kardiolog, Internista

Gabinet lekarski Jolanta Gawrzyńska-Balejko
Kolejowa 104a
05-120 Legionowo

Wszystkie poprzednie opinie pisała ta sama osoba,tak wynika ze stylu i pisowni,do tego wszystkie one to bzdura,leczę się u Pani Doktor od długiego czasu.Pani Doktor uratowała mi życie kierując mnie na wszczepienie kardiowertera,jestem Jej za to bardzo wdzięczny. Romuald Woliński.
Opinia dodana przez: Romuald

LEGIO-MED
husarska 14, legionowo
05-120 Legionowo

lekarz nie leczy tylko pyta "co potrzeba". odpowiedź pozostawia zresztą wyłącznie dla siebie ponieważ i tak wychodzi z założenia, że wszystko z pacjentem jest w porządku. przez 3 lata "leczenia" u niego, a właściwie tylko bycia zapisanym w statystyce, ani razu nie dostałem skierowania na jakiekolwiek, nawet podstawowe badania. moja ostatnia wizyta u niego - z gorączką, a on stwierdza, że ładnie wyglądam i to pewnie zmęczenie. zabrałem kartę i ...

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/5-6
05-120 Legionowo

Masakra ,zwykly cham nie lekarz.bylem na jednej i ostatniej wizycie ten czlowiek robi sobie jaja ze swojego fachu
Opinia dodana przez: Dariusz

Interniści w Legionowie