Internista Legionowo

Kardiolog, Internista

Gabinet lekarski Jolanta Gawrzyńska-Balejko
Kolejowa 104a
05-120 Legionowo

Do Pani Doktor trafiłam po uprzednich wizytach u innego lekarza, który tylko mnie osłuchał i od razu wypisał leki.
Pani Doktor jest osobą z bardzo dobrym i miłym podejściem do pacjenta. 100% zaangażowana w problemy pacjenta. Porobiła mi wszystkie badania kompleksowo, a wizyta trwała ponad 1 godziny, a nie jak w poniektórych gabinetach przysłowiowe 15 min.
Jak najbardziej Pani Doktor godna polecenia!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Teresa Budzyńska

05-120 Legionowo

Pani Teresa Budzyńska minęła się z powołaniem.
Bardzo nie miła, przez to ma coraz mniej pacjentów.
Mojemu tacie zaleciła Melisę na raka(zero skierowań na badania), a mamie na pęknięte naczynko pod okiem zaleciła, żeby mąż przestał ją bić(dodam, że rodzice są ze sobą przeszło 40 lat i tata nigdy nie podniósł ręki na moją mamę). Wszyscy z mojej rodziny i znajomych wypisali się od niej.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Jacek Komorowski

05-120 Legionowo

lekarz nie leczy tylko pyta "co potrzeba". odpowiedź pozostawia zresztą wyłącznie dla siebie ponieważ i tak wychodzi z założenia, że wszystko z pacjentem jest w porządku. przez 3 lata "leczenia" u niego, a właściwie tylko bycia zapisanym w statystyce, ani razu nie dostałem skierowania na jakiekolwiek, nawet podstawowe badania. moja ostatnia wizyta u niego - z gorączką, a on stwierdza, że ładnie wyglądam i to pewnie zmęczenie. zabrałem kartę i ...

lekarz Paweł Komar

05-120 Legionowo

Znakomity lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego zawsze najważniejsze. Wielu pacjentów -szczególnie starszych-przychodzi tylko po to, by usłyszeć dobre słowo, słowo wsparcia i nadziei, o które coraz trudniej w życiu codziennym...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Anita Kunicka

Legionowo

Prawdopodobnie pani doktor Anita Kunicka przez szybkie postawienie właściwej diagnozy kardiologicznej uratowała mnie przed poważnymi konsekwencjami choroby serca. Jej decyzja spowodowała w rezultacie operację wymiany zastawki aortalnej. Może być wzorem dla młodych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ludwik

lekarz Sławomir Traczyk

Sobieskiego 29/20
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz. godny polecenia. Leczymy się u niego całą rodziną. Dojeżdżamy z Warszawy do Legionowa, co jest na pewno utrudnieniem ale warto!!!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maria Ćwiklińska

medica perfect

05-120 Legionowo

Bardzo uprzejma, kompetentna. Zainteresowana pacjentem, wypytała o wszystko. Wystarczyła jedna wizyta u pani doktor by zwalczyć problem trwający ponad pół roku, którego mój wcześniejszy lekarz nie był w stanie wyleczyć. Polecam każdemu

lekarz Włodzimierz Janicki

Marysieńki 1
05-120 Legionowo

Kompetentny, bardzo dokładnie przeprowadza badanie, bez pośpiechu, przy tym bardzo życzliwy

lekarz Mariusz Hałaj

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/5-6
05-120 Legionowo

Masakra ,zwykly cham nie lekarz.bylem na jednej i ostatniej wizycie ten czlowiek robi sobie jaja ze swojego fachu
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Agnieszka Szpanowska-Wohn

Internista, Diabetolog

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Polecam Panią doktor. Uważnie słucha, kieruje na badania i tłumaczy wszelkie wątpliwości. Nie wierzy ślepo w widełki TSH tylko pyta o samopoczucie, poziom stresu, zmiany w miesiączkowaniu. Miła odmiana po zwykłym chodzeniu po recepty u innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ala

Interniści w Legionowie