Internista Legionowo

Legionowo

Bardzo miła i konkretna. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Naprawdę polecam. Michał

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Lekarz, który robi dokładny wywiad i b. dokładnie zbada. W przypadku koniecznej szybkiej interwencji, np. badania kolonoskopii na cito,pomaga znaleźć pracownię endoskopową.

Sobieskiego 29/20
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz. godny polecenia. Leczymy się u niego całą rodziną. Dojeżdżamy z Warszawy do Legionowa, co jest na pewno utrudnieniem ale warto!!!
Opinia dodana przez: Paweł

medica perfect

05-120 Legionowo

Bardzo uprzejma, kompetentna. Zainteresowana pacjentem, wypytała o wszystko. Wystarczyła jedna wizyta u pani doktor by zwalczyć problem trwający ponad pół roku, którego mój wcześniejszy lekarz nie był w stanie wyleczyć. Polecam każdemu

05-120 Legionowo

Znakomity lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego zawsze najważniejsze. Wielu pacjentów -szczególnie starszych-przychodzi tylko po to, by usłyszeć dobre słowo, słowo wsparcia i nadziei, o które coraz trudniej w życiu codziennym...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Marysieńki 1
05-120 Legionowo

Kompetentny, bardzo dokładnie przeprowadza badanie, bez pośpiechu, przy tym bardzo życzliwy

lekarz Jolanta Gawrzyńska

Kardiolog, Internista

Gabinet lekarski Jolanta Gawrzyńska-Balejko
Kolejowa 104a
05-120 Legionowo

Wszystkie poprzednie opinie pisała ta sama osoba,tak wynika ze stylu i pisowni,do tego wszystkie one to bzdura,leczę się u Pani Doktor od długiego czasu.Pani Doktor uratowała mi życie kierując mnie na wszczepienie kardiowertera,jestem Jej za to bardzo wdzięczny. Romuald Woliński.
Opinia dodana przez: Romuald

05-120 Legionowo

lekarz nie leczy tylko pyta "co potrzeba". odpowiedź pozostawia zresztą wyłącznie dla siebie ponieważ i tak wychodzi z założenia, że wszystko z pacjentem jest w porządku. przez 3 lata "leczenia" u niego, a właściwie tylko bycia zapisanym w statystyce, ani razu nie dostałem skierowania na jakiekolwiek, nawet podstawowe badania. moja ostatnia wizyta u niego - z gorączką, a on stwierdza, że ładnie wyglądam i to pewnie zmęczenie. zabrałem kartę i ...

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/5-6
05-120 Legionowo

Masakra ,zwykly cham nie lekarz.bylem na jednej i ostatniej wizycie ten czlowiek robi sobie jaja ze swojego fachu
Opinia dodana przez: Dariusz

05-120 Legionowo

Pani Teresa Budzyńska minęła się z powołaniem.
Bardzo nie miła, przez to ma coraz mniej pacjentów.
Mojemu tacie zaleciła Melisę na raka(zero skierowań na badania), a mamie na pęknięte naczynko pod okiem zaleciła, żeby mąż przestał ją bić(dodam, że rodzice są ze sobą przeszło 40 lat i tata nigdy nie podniósł ręki na moją mamę). Wszyscy z mojej rodziny i znajomych wypisali się od niej.
Opinia dodana przez: Weronika

Interniści w Legionowie