Lekarze Internista Legionowo

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

Internista, Gastrolog

05-120 Legionowo

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Zbigniew Kania

Zakład Opieki Zdrowotnej "Legionowo"
Sowińskiego 4
05-120 Legionowo

To była teleporada. Miły, uprzejmy głos. Może ten lekarz uratował mi życie. Nie wiem. Ale lek, który mi przepisał oraz ziołowe kapsułki a także przepis na naturalny syrop spowodowaly, że pokonalam covida w 3 dni od zastosowania przepisanych leków. Jestem szczęśliwa, że w tym trudnym czasie udało mi się trafić na wspaniałego lekarza!!!! Polecam w 100%

lekarz Violetta Perzyna

PULS V.PERZYNA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Zegrzyńska 27
05-119 Legionowo

Wszystko Przekazałam W Gwiazdach Opini Które Znajdują Się Wyżej. Jeszcze Nie Miałam Okazji Osobiście Spotkać Się Z Panią Doktor : Violetta Perzyna - Ale Mój Narzyczony Chwali Tego Lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Wojciech Braksator

Internista, Kardiolog

05-120 Legionowo

Doktor bardzo dokładnie robi badania, wszystko tłumacząc. Badanie jest bardzo dokładnie opisane. Polecam.
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Sławomir Traczyk

Sobieskiego 29/20
05-120 Legionowo

Wspaniały lekarz. godny polecenia. Leczymy się u niego całą rodziną. Dojeżdżamy z Warszawy do Legionowa, co jest na pewno utrudnieniem ale warto!!!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maria Ćwiklińska

medica perfect
05-120 Legionowo

Bardzo uprzejma, kompetentna. Zainteresowana pacjentem, wypytała o wszystko. Wystarczyła jedna wizyta u pani doktor by zwalczyć problem trwający ponad pół roku, którego mój wcześniejszy lekarz nie był w stanie wyleczyć. Polecam każdemu

lekarz Paweł Komar

05-120 Legionowo

Lekarz nie rozpoznał u mnie zapalenia płuc czego skutkiem był defakto pobyt w szpitalu. Straciłam do niego zaufanie a gdy dolegliwości wróciły, nie miał czasu aby mnie przyjać nawet na pięć minut choć wiedział jaką chorobę przebyłam. Obecnie jestem na etapie zmiany lekarza i robię właśnie rozeznanie. Przykro mi gdyż leczyłam sie u tego lekarza przez dłuższy okres czasu.
Prawdopodobnie pani doktor Anita Kunicka przez szybkie postawienie właściwej diagnozy kardiologicznej uratowała mnie przed poważnymi konsekwencjami choroby serca. Jej decyzja spowodowała w rezultacie operację wymiany zastawki aortalnej. Może być wzorem dla młodych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ludwik

lekarz Włodzimierz Janicki

Marysieńki 1
05-120 Legionowo

Kompetentny, bardzo dokładnie przeprowadza badanie, bez pośpiechu, przy tym bardzo życzliwy

lekarz Jolanta Gawrzyńska

Kardiolog, Diabetolog

Gabinet lekarski Jolanta Gawrzyńska-Balejko
Kolejowa 104a
05-120 Legionowo

Do Pani Doktor trafiłam po uprzednich wizytach u innego lekarza, który tylko mnie osłuchał i od razu wypisał leki. Pani Doktor jest osobą z bardzo dobrym i miłym podejściem do pacjenta. 100% zaangażowana w problemy pacjenta. Porobiła mi wszystkie badania kompleksowo, a wizyta trwała ponad 1 godziny, a nie jak w poniektórych gabinetach przysłowiowe 15 min. Jak najbardziej Pani Doktor godna polecenia!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Agnieszka Szpanowska-Wohn

Internista, Diabetolog

05-120 Legionowo

Bardzo przykre doświadczenie po wizycie u Pani doktor. Posiadam cukrzycę typu2. Pani doktor w żaden sposób nie powiedziała mi jak przeliczać węglowodany i podawać insuline. Nie chciała słuchać że nie mogę przyjmować tabletek. Wzięła do ręki telefon z odczytami cukrów zobaczyła może ostatni tydzień. Miała gdzieś co mam do powiedzenia twierdząc że w chodzę jej w każde słowo. Bardzo źle wyrażała się o szpitalu w którym byłem leczony przez innych ...
Opinia dodana przez: Arkadiisz

lekarz Jacek Komorowski

05-120 Legionowo

Miałam styczność z dr Komorowskim dwa razy. Za każdym razem wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze. Lekarz nie słucha, podważa to co mówi pacjent, obraża i podnosi głos. Do tego złośliwe żarty na temat stanu zdrowia pacjenta są na porządku dziennym. Jednym słowem arogancja i brak szacunku.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Teresa Budzyńska

05-120 Legionowo

Pani Teresa Budzyńska minęła się z powołaniem. Bardzo nie miła, przez to ma coraz mniej pacjentów. Mojemu tacie zaleciła Melisę na raka(zero skierowań na badania), a mamie na pęknięte naczynko pod okiem zaleciła, żeby mąż przestał ją bić(dodam, że rodzice są ze sobą przeszło 40 lat i tata nigdy nie podniósł ręki na moją mamę). Wszyscy z mojej rodziny i znajomych wypisali się od niej.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Dariusz Rękawik

Piaskowa 53/7
05-119 Legionowo

Tak nieuprzejmego lekarza jeszcze nie spotkałam. Przede wszystkim lekarz był zły że w ogóle przyszłam o 7 na dyżur który trwa do 8. Tak jakby pacjent przychodził tutaj dla przyjemności. Nic nie tłumaczył poza tym że od ósmej działają już lekarze rodzinni i zamiast do niego powinnam iść tam. Bałam sie odezwać. Zadawał głupie pytania. Nie zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: bozena

lekarz Cecylia Kozłowska