lekarz Agnieszka Tryniecka

Internista

Przychodząc na wizytę do Pani doktor czuje się, ze człowiek jest w dobrych „rękach”! Kompetentna, godna zaufania, empatyczna i w pełni profesjonalna! Widać, ze to lekarz z powołania. Szkoda tylko, ze numerki do Pani dr rozchodzą się tak szybko, ale z drugiej strony - nic dziwnego! Najwyższe noty!

wspaniala dr, polecam, cierpliwa, dokladna, bardzo kompetentna, nie spieszy sie, dokladna, daje piec gwiazdek :)

Uważam ze Pani Doktor jest z powolania bardzo mila życzliwą i przede wszystkim dobra w tym co robi. Bardzo pomogla mojej rodzinie co z reszta nadal to robi.

Mistrz wsrod lekarzy! Nie spotkalam nigdy lepszego lekarza! Do kazdego podchodzi indywidualnie i nikogo nie zbywa

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego kiedykolwiek miałam . Profesjonalne podejście i bardzo duża wiedza.

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego kiedykolwiek miałam .
Profesjonalne podejście i bardzo duża wiedza.

Dała bym zero ale nie ma takiej możliwość. Jest to osoba nie życzliwa chorym. I jak dla mnie nie jest godna polecenia.