lek. dent. Agnieszka Trześniewska-Leśniak

3,9

Super dentysta. Pomimo strachu, który towarzyszył mi na początku mam bardzo dobre wspomnienia. Profesjonalnie, rzeczowo a przy tym w miłej atmosferze. Polecam wszystkim.

Najlepsza dentystka w Radomiu! Przede wszystkim nie naciąga, leczenie w przystępnej cenie i do tego profesjonalnie. Oprócz tego zero stresu, bo pani Agnieszka zawsze potrafi zawodowo rozładować napięcie. Miła, uprzejma i dowcipna. Daleko jej do sadystki. Jak przeczytałem niektóre komentarze to chciało mi się śmiać :) Jak najbardziej polecam!

Pani doktor zawsze rozładuje stres przed borowaniem, profesjonalnie doradza i przede wszystkim NIE NACIĄGA i ma przystępne ceny! świetna kobieta! zdecydowanie polecam osobom, które nie lubią lekarzy na których od samego patrzenia bolą zęby

Totalna porażka i brak poszanowania czasu pacjenta, ciągłe gadulstwo i lekceważenie pacjenta, a leczenie masakra boleśnie boruje, to wręcz sadystka a nie dentystka. Przestrzegam i nie polecam

Beznadziejna kobieta ktora robi plombę 3 godz.bo musi sobie pogadać,w dodatku plomby wypadają po mies. Czeka sie dlugo na wizytę bo umawia za dużo pacjentów.Nie wiem kto jej dal dyplom.powinna zmienić profesje.odradzam

Bardzo zaangażowana i pomocna. Zawsze stara się znaleźć najlepszy sposób leczenia dostosowany do możliwości finansowych pacjenta. Polecam!!!

Doskonały stomatolog.Polecam serdecznie wszystkim.Od wielu lat leczę zęby i zawsze z przyjemnością wracam do gabinetu Pani Doktor. Zawsze fachowa i uśmiechnieta, a w gabinecie miła, wręcz rodzinna atmosfera.

Bardzo miła Pani, z poczuciem humoru ;) Bezbolesna w leczeniu :) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w to co robi ;) Te negatywne opinie to jakieś nieporozumienie!! POLECAM!!!!

Bardzo miła Pani, z poczuciem humoru ;)
Bezbolesna w leczeniu :)
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w to co robi ;)
Te negatywne opinie to jakieś nieporozumienie!!

POLECAM!!!!

Bardzo fachowa i delikatna. Jednocześnie sympatyczna i z poczuciem humoru .Wizyty zawsze bez stresu.

Kompetentna, zdecydowanie zmniejsza poziom stresu u pacjenta, nie naciąga na drogie leczenie. Polecam