lekarz Agnieszka Wesołowska-Rogozik

Byłam pierwszy raz z Mamą. Lekarz, jak ją można tak nazwać,bo empatii ta kobieta wogóle w sobie nie ma. Długo by opowiadać ale ta wizyta to tragedia. Jak najmniej takich lekarzy,szczególnie dla starszych osób. Nie polecam.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone klarownie. Pani raczej stara się kompleksowo podejść do sprawy. Osobiście polecam

Jako lekarz w Ośrodku zdrowia to tragedia.Musialam iść do tej Pani, gdyż moj lekarz rodzinny byl chory. Mozliwe, że jak przyjmuje prywatnie to jest inna. Bardzo niesympatyczna, arogancka osoba. Nie tłumaczy choroby, podnosi głos rozmawiając z pacjentem, aż strach zapytać o cokolwiek. Odradzam, jeśli ktoś nie chce dodatkowo podnieść sobie ciśnienia.Dawno już nie spotkałam takiego beznadziejnego lekarza. Jakby za kare do pracy przyszła i robi łaske, że kogoś wogole raczy przyjąć. Poprzednie 3 komentarze, to ten sam pan Waldek więc raczej chyba ktoś znajomy.

Poprzednie 3 komentarze, to ten sam pan Waldek więc raczej chyba ktoś znajomy.

Wspaniały lekarz,kompetentny, cierpliwy.poświęcający nawet swój prywatny czas pacjentowi,wyrozumiały oczywiście godny polecenia. Korzystam często z pomocy lekarskiej ale dopiero gdy spotkałem Panią Rogozik to wiem ,że lekarze mogą być naprawdę wspaniali. Waldek

Super lekarz.Takich potrzeba więcej.Miła , uprzejma, cierpliwa nawet do takich upierdliwych pacjentów jakim ja jestem. Nigdy nie odmawia pomocy. Często korzystam z pomocy lekarskiej ale ta lekarka jest wyjątkowa. Waldek

Super lekarz takich więcej będzie super służba zdrowia bo podobno wracamy do starej nazwy. Uprzejma ,miła ,cierpliwa.Cieszy mnie ,że właśnie na nią trafiłem.Zawsze uśmiechnięta. Więcej takich lekarzy.Waldek