Od lat leczę sie u Doktor Witkowskiej :) jest znakomita, moje dzieci a/ a co najważniejsze ) nie boją się wizyty a wręcz przeciwnie uwielbiają chodzić do Niej ;) mój synek bardzo chorował chodziłam do wielu specjalistów bo nie wiadomo było co mu jest... I dopiero Pani Doctor nam pomogła ;) jestem bardzo wdzieczna za opiekę nad moja rodzina. Edyta T.

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, potrafi wytłumaczyc na co jestem chory, dokładnie powie jak zazywac lekarstwa ;) Bada bardzo dokładnie !! co sie teraz rzadko zdarza ! ma dobre podejscie do moich dzieci, Cała moja rodzina leczy sei u Pani Doktor Witkowskiej ;) aaa do tego wszystkiego jest bardzo ładna!

Moje odczucia są średnie.... Może jako pediatra jest dobra ale jako lekarz rodzinny średnio....Owszem, jest bardzo miła. Lecz prosząc o standardowe badania odmawia nie widząc powodów.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Tarnów"?

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11