Pediatra Tarnów

Jest wspaniałym lekarzem, godnym polecenia. Pediatra z powołania. Dzięki niej Moj synek uwielbia chodzić do przychodni. Życzę każdemu takiego lekarza.

Tarnów

Lekarz profesjonalista .Wspaniały fachowiec, o złotym sercu.
Dobrze ,że leczy w naszej przychodni w Wierzchosławicach.

Lekarz profesjonalista .Wspaniały fachowiec, o złotym sercu.
Dobrze ,że leczy w naszej przychodni w Wierzchosławicach.

Buczka 37
33-100 Tarnów

Miła, kompetentna pani doktor, tłumaczy spokojnie, bada dokładnie. Super podejście do dzieci i rodziców.

Opinia dodana przez: Gabriela

Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
33-100 Tarnów

jako dziecko leczyłam sie u tej Pani doktor i mile wspominam jako jedyny pediatra 20 lat temu wyznała sie ze mam wade serca..i miala rację...już jako dorosła osoba przeszłam operację...pozdrawiam

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem mogę polecić panią L. Dziadoń jako kompetentnego i uprzejmego lekarza. Bada dzieci niezwykle starannie, zleca potrzebne badania, stawia trafne diagnozy i oczywiście wdraża skuteczne leczenie :) W stosunku do dzieci delikatna i ciepła. Już niestety kilka różnych chorób sprawiło, że musieliśmy odwiedzić z dziećmi zarówno poradnię chorób zakaźnych, jak i oddział szpitalny, i za każdym razem opieka pani dr była na najwyższym poziomie. Krótko mówiąc - lekarz z powołania.
Podobne opinie słyszałam zresztą z ust znajomych mam.

Opinia dodana przez: Aga

Towarowa 5
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz, pełen zaangażowania i poświęcenia. Pani Doktor okazała mnie i mojej córeczce wiele serca, nigdy wczesniej nie doświadczyłam takiej fachowej i zarazem serdecznej opieki ze strony lekarza. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Sylwia

ulica 11 Listopada 27
33-100 Tarnów

Pani doktor uratowała mnie gdy byłam dzieckiem, na którym inni lekarze "testowali" tonę antybiotyków i żadnej nie był w stanie mi pomóc. W bardzo złym stanie wylądowałam na szczęście u pani doktor Kukułki która natychmiastowo wysłała mnie do szpitala, zamiast znó podawac mi kolejne antybiotyki, tak jak robili to inni " lekarze". Jestem jej bardzo wdzięczna.

Opinia dodana przez: Agata

ulica Wojtarowicza 41/22
33-100 Tarnów

Numer 1 lekarzy dla dzieci w Tarnowie. Polecam to mało powiedziane.Jeśli dziecko kaszle,ma gorączkę,panują wirusy i wszyscy lekarze przypisują schemat to trzeba zmienić lekarza i udać się do Pani doktor Bugdalskiej.

Opinia dodana przez: PAWEŁ

ulica Ostrogskich 3
33-100 Tarnów

Polecam serdecznie. Najlepszy pediatra. Indywidualne podejście do każdego, bardzo sympatyczna Pani. Skarb

Opinia dodana przez: Marynka

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Najlepszy lekarz pediatra w Tarnowie. Zawsze odbiera telefony nawet w niedziele, zostaje po godzinach w gabinecie prywatnym doradzi nie naciąga i ma ogromna wiedzę nie to co inny po 3 antybiotyki dają przy jednej infekcji bo nie potrafią trafić z dobrym i kończy się szpitalem. Ja jej bardzo ufam bo nigdy się nie zawiodłam na jej leczeniu.

Opinia dodana przez: Anna

Pediatrzy w mieście Tarnów