lekarz Danuta Agaś-Sypień

Pediatra

3,5
3,2
3,4

PANI KTORA chyba przypadkiem nazywa sie doktor nie ma zadnych odruchow ludzkich. Bylam dzisiaj z corka u niej z prosba o przyjecie zachowala sie arogancko. Grzecznie zapytalam czy przyjmie 5letnia corke bo sie dusi kaszlem co sama widziala bo dziecko weszlo ze mna to po chamsku odmowila usprawiedliwiajac sie tym ze ma pelny grafik. tym bardziej mnie to zdziwilo bo przed gabinetem byl jeden pacjent. Wytlumaczylam ze corka naprawde potrzebuje zbadania to nas wyprosila z gabinetu. Potraktowala nas jak zwierzeta a tu przeciez chodzi o dziecko. Zarzadalam od niej oswiadczenia o nie przyjeciu to powiedziala ze nie ma takiego obowiazku. Jestem daleka od skladania skarg ale niestety po zachowaniu PANI NIBY DOKTOR sprawa idzie dalej.

Pooleecaam!!PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WItam, Pani doktor jest bez serca. Przyszłam do niej z niemowlakiem na ręku prosząc o przyjęcie a co za tym idzie o pomoc. Ona jednak kazała mi sie wynosić z gabinetu ponieważ nie ma już miejsc i nie przyjmie dziecka, nie pozwoliła zaczekać, nie dała alternatywy. Powiedziała że jak sie nie podoba proszę zmienić lekarza. Dziwić się że dzieci umieraja ponieważ lekarz nie udzieli pomocy. Teraz ja sie nie dziwie bo to mogło też spotkac moje dziecko. Pani Agaś jest tylko miłą gdy przychodzi sie na szczepienie i każdorazowo wyciąga ...

WItam,
Pani doktor jest bez serca. Przyszłam do niej z niemowlakiem na ręku prosząc o przyjęcie a co za tym idzie o pomoc. Ona jednak kazała mi sie wynosić z gabinetu ponieważ nie ma już miejsc i nie przyjmie dziecka, nie pozwoliła zaczekać, nie dała alternatywy. Powiedziała że jak sie nie podoba proszę zmienić lekarza. Dziwić się że dzieci umieraja ponieważ lekarz nie udzieli pomocy. Teraz ja sie nie dziwie bo to mogło też spotkac moje dziecko. Pani Agaś jest tylko miłą gdy przychodzi sie na szczepienie i każdorazowo wyciąga się 800zł. Wtedy jest miła i kulturalna.

Lekarz ma przedewszystkim dobrze leczyć!Jest świetnym fachowcem.....to jest najważniejsze!Mój syn ją uwielbia..... Wole poczekać jeden dzień dłużej i dostać sie na wizyte do pani doktor niż iść do kogokolwiek innego!

Nie polecam. Pani doktor bardzo niemiła. Kiedy poprosiłam o przyjęcie dziecka z duszacym kaszlem odmówiła tłumacząc brakiem miejsc, odesłała do lekarza prowadzącego który akurat w tym dniu nie przyjmował. Kiedy o tym poinformowałam Panią doktor usłyszałam że "to nie jej problem". Z całego serca odradzam.

mam dwoch synow i od samego poczatku chodze tylko do Pani doktor:) polecila mi ja moja sasiadka jestem bardzo z niej zadowolona:) polecam

mam dwoch synow i od samego poczatku chodze tylko do Pani doktor:)
polecila mi ja moja sasiadka jestem bardzo z niej zadowolona:) polecam

Rewalacyjny pediatra - wszystkim polecam!! Mam troje dzieci i mieszkałam w trzech DUZYCH miastach, miałam rózne przypadki zwiazane z leczeniem dzieci i nigdzie nie spotkałam tak fachowego podejścia. Kobieta zna sie na rzeczy i wie doskonalae co robić w kazdym przypadku !!! Bardzo, BARDZO POLECAM

Pani Doktor stara się fachowo podchodzić do małego pacjenta, niestety nawet po prywatnej wizycie w godzinach, jakie nie bardzo jej pasują nie odbiera telefonu, w weekendy to już można zapomnieć o jakiejkolwiek konsultacji, a przecież pacjentem jest nasze dziecko.

bardzo ją lubiałam, ale neisety czas polecial do przodu i musialm zmienic lekarza. polecam, jest mila i fachowa!

bardzo miło wspominam czasy kiedy leczyłam sie u tej pani doktor, żałuję, że nie ma specjalizacji z medycyny rodzinnej, bo nie byłoby problemu z wyborem lekarza pierwszego kontaktu. Jak najbardziej polecam!