lekarz Danuta Agaś-Sypień

Lekarz agaś-sypień odmówiła wystawienia recepty mimo, iż była to kontynuacja leczenia mojego dziecka przez innego lekarza, (który był akurat nieobecny). Fatalne, bezduszne, aroganckie podejście do pacjenta. Swoim zachowaniem lekarz agaś podważyła kompetencje innego lekarza, i odmówiła nam przepisania kolejnej dawki leku. Oczywiście po interwencji w placówce medycznej zostaliśmy przeproszeni za zachowanie lekarza i w ciągu kilku minut zadzwonił kompetentny lekarz z numerem recepty. Jako rodzice, nie polecamy i jesteśmy zażenowani zachowaniem osoby, której priorytetem powinno być niesienie pomocy. W naszym mniemaniu- bardzo niska kultura osobista

Pooleecaam!!PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Pani doktor bardzo niemiła. Kiedy poprosiłam o przyjęcie dziecka z duszacym kaszlem odmówiła tłumacząc brakiem miejsc, odesłała do lekarza prowadzącego który akurat w tym dniu nie przyjmował. Kiedy o tym poinformowałam Panią doktor usłyszałam że "to nie jej problem". Z całego serca odradzam.

PANI KTORA chyba przypadkiem nazywa sie doktor nie ma zadnych odruchow ludzkich. Bylam dzisiaj z corka u niej z prosba o przyjecie zachowala sie arogancko. Grzecznie zapytalam czy przyjmie 5letnia corke bo sie dusi kaszlem co sama widziala bo dziecko weszlo ze mna to po chamsku odmowila usprawiedliwiajac sie tym ze ma pelny grafik. tym bardziej mnie to zdziwilo bo przed gabinetem byl jeden pacjent. Wytlumaczylam ze corka naprawde potrzebuje zbadania to nas wyprosila z gabinetu. Potraktowala nas jak zwierzeta a tu przeciez chodzi o dziecko. Zarzadalam od niej oswiadczenia o nie przyjeciu to powiedziala ze nie ma takiego obowiazku. Jestem daleka od skladania skarg ale niestety po zachowaniu PANI NIBY DOKTOR sprawa idzie dalej.

Lekarz ma przedewszystkim dobrze leczyć!Jest świetnym fachowcem.....to jest najważniejsze!Mój syn ją uwielbia..... Wole poczekać jeden dzień dłużej i dostać sie na wizyte do pani doktor niż iść do kogokolwiek innego!

WItam, Pani doktor jest bez serca. Przyszłam do niej z niemowlakiem na ręku prosząc o przyjęcie a co za tym idzie o pomoc. Ona jednak kazała mi sie wynosić z gabinetu ponieważ nie ma już miejsc i nie przyjmie dziecka, nie pozwoliła zaczekać, nie dała alternatywy. Powiedziała że jak sie nie podoba proszę zmienić lekarza. Dziwić się że dzieci umieraja ponieważ lekarz nie udzieli pomocy. Teraz ja sie nie dziwie bo to mogło też spotkac moje dziecko. Pani Agaś jest tylko miłą gdy przychodzi sie na szczepienie i każdorazowo wyciąga ...

WItam,
Pani doktor jest bez serca. Przyszłam do niej z niemowlakiem na ręku prosząc o przyjęcie a co za tym idzie o pomoc. Ona jednak kazała mi sie wynosić z gabinetu ponieważ nie ma już miejsc i nie przyjmie dziecka, nie pozwoliła zaczekać, nie dała alternatywy. Powiedziała że jak sie nie podoba proszę zmienić lekarza. Dziwić się że dzieci umieraja ponieważ lekarz nie udzieli pomocy. Teraz ja sie nie dziwie bo to mogło też spotkac moje dziecko. Pani Agaś jest tylko miłą gdy przychodzi sie na szczepienie i każdorazowo wyciąga się 800zł. Wtedy jest miła i kulturalna.

mam dwoch synow i od samego poczatku chodze tylko do Pani doktor:) polecila mi ja moja sasiadka jestem bardzo z niej zadowolona:) polecam

mam dwoch synow i od samego poczatku chodze tylko do Pani doktor:)
polecila mi ja moja sasiadka jestem bardzo z niej zadowolona:) polecam

Pani Doktor stara się fachowo podchodzić do małego pacjenta, niestety nawet po prywatnej wizycie w godzinach, jakie nie bardzo jej pasują nie odbiera telefonu, w weekendy to już można zapomnieć o jakiejkolwiek konsultacji, a przecież pacjentem jest nasze dziecko.

bardzo ją lubiałam, ale neisety czas polecial do przodu i musialm zmienic lekarza. polecam, jest mila i fachowa!

BEZ SERCA! Brak uczuć ludzkich. Jak nie radzi sobie z problemem nie potrafi pomóc. Nie zna procedur. Same negatywy.