lekarz Anna Szarek

Pediatra

3,7

Rzeczywiście wspaniała Pani Doktor rzeczowa konkretna, mnóstwo wiedzy, dużo rozmawia, no pełen szacunek za całokształt nie znam drugiego takiego lekarza. Normalnie aż fajnie iść z dzieckiem do Pani , niech żyje milion lat

W szpitalu w bardzo niemiły sposób i z podniesionym głosem wyprosiła mnie z dzieckiem z sali obok,gdzie dzieci grzecznie sie bawiły

Wspaniała lekarka! Dzieci u p.Doktor lecze odkąd jest w SKOMED-zie i od razu zdobyła moje zaufanie! Jest dokładna, kompetentna, jeśli coś ja niepokoi sama proponuje badania, ma trafne diagnozy a do tego świetne podejście do dzieci! Agnieszka I.