lekarz Anna Szarek

Pani Doktor Ania jest najlepszym Pediatrą jakiego spotkalismy na naszej drodze, gdy chorują dzieciaki. O Pani Doktor dowiedzialam sie niedawno - hmmm ktos nowy w przychodni - idziemy... i to... byl najlepszy wybór :) Kiedy zaczyna chorować dziecko każdy rodzic stresuje sie, jednak jak wie, że w przychodni jest świetny Pediatra (Pani Dr Ania) , ktory dokładnie bada małego pacjenta, wyjaśnia wszystko, nie bagatelizuje żadnego problemu, zwraca uwagę na wszystko (kazdy szczegol) u naszych Skarbów jestesmy spokojniejsi. Dodatkowo Pani Doktor jest usmiechnieta, sympatyczna i cierpliwa, rozmawia z rodzicem ale rowniez z malym pacjentem. Moja córeczka bawiac sie lalkami mowi "idziemy do Pani Doktol Ani Szalek - ona na pewno was wyleczy". Polecamy z calego serca Panią Doktor.

Lekarz z powołaniem. Pani Doktor jest bardzo kompetentną, miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do dziecka i dużym doświadczeniem. Trafne diagnozy, dobrze dobrana farmakologia. Polecam.

Chodzimy do Pani Doktor jedynie ze względu na zazwyczaj trafne diagnozy. Z tego, najważniejszego dla mnie powodu, polecam. Natomiast jeśli chodzi o kontaktowość, sposób traktowania klienta (rodzica dziecka) to zawsze pozostaje duży niesmak. Brak życzliwego zwykłego ludzkiego podejścia.. Zawsze spotykałam się z jej strony z opryskliwością, często wręcz atakiem. Szkoda, bo dobry fachowiec, brak jednak podejścia do klienta i umiejętności interpersonalnych. Wielu znajomych niestety podziela moje spostrzeżenia. Kolejne spostrzeżenie (podzielane z innymi) to jeśli możecie to wyślijcie tatę z dzieckiem - mężczyzn traktuje o niebo lepiej, życzliwa pomocną. Byłam świadkiem dwóch identycznych sytuacji, z udziałem kobiety-matki a drugiej z udziałem mężczyzny-taty. Pani Doktor bardzo życzliwie potraktowała mężczyznę i zgodziła się na przyjęcie jego dziecka z życzliwością, uśmiechem, zaangażowaniem, a w bardzo podobnej sytuacji kobiecie-matce odmówiła w sposób zimny, opryskiwy. Nie będę już korzystać z jej pomocy, mimo trafnych diagnoz, ponieważ zawsze wychodzę zniesmaczona i rozgoryczona. Boje się zapytać o cokolwiek, żeby Pani Doktor mnie nie potraktowała jak ciemną masę..

Niemiła. Opryskliwe odpowiedzi na pytania.Niestosowne komentarze.Kamienny wyraz twarzy przez całą wizytę.Nerwowość w trakcie trwania szybkiej wizyty.

Pani Doktor nie miła zalecała inhalacje jednodniową dziecka 3 miesięcznego po czym kazuje przyjść na wizyta na drugi dzień. Jak człowiek się sprzeciwia bo ponieważ nie stać go w tym momencie na kupno inhalatora mówi że rodzic chce narażać dziecko na wizytę w przychodni podczas koronawirusa podaje godzinę wizyty i rzuca słuchawką bez słowa.

W szpitalu w bardzo niemiły sposób i z podniesionym głosem wyprosiła mnie z dzieckiem z sali obok,gdzie dzieci grzecznie sie bawiły

Rzeczywiście wspaniała Pani Doktor rzeczowa konkretna, mnóstwo wiedzy, dużo rozmawia, no pełen szacunek za całokształt nie znam drugiego takiego lekarza. Normalnie aż fajnie iść z dzieckiem do Pani , niech żyje milion lat

Wspaniała lekarka! Dzieci u p.Doktor lecze odkąd jest w SKOMED-zie i od razu zdobyła moje zaufanie! Jest dokładna, kompetentna, jeśli coś ja niepokoi sama proponuje badania, ma trafne diagnozy a do tego świetne podejście do dzieci! Agnieszka I.