lekarz Agnieszka Żukiewicz

2,6
2,5

Nie polecam tej lekarki!!!!!!!Nie tłumaczy co dzieje się z pacjentem.Zadając pytanie odpowiada nie mile i z niechęcią tak jak by przyjmowała pacjenta z przymusu i za kare.

Bardzo dobry Lekarz, pomógł memu dziecku w fachowy sposób

Bardzo dobry Lekarz, pomógł memu dziecku w fachowy sposób

Bezczelna kobieta. Służbistka i formalistka. Złośliwie przycina. Nie polecam !!!!!

Pani doktor bardzo nie miła, jakby do pracy za karę przyszła, nie ma podejścia do dzieci, odradzam każdemu.

Uważnie słucha pacjenta,prowadzi dialog. Bardzo pomogła mojej córce sugerując odpowiednie zmiany w nawykach żywieniowych. Po każdej wizycie jestem usatysfakcjonowania. Mam pewność, że zarówno moje dziecko jak i ja jesteśmy pod profesjonalną opieką.

Nie przyjeła mnie z 6miesięcznym dzieckiem które miało gorączke nie wiadomo z czego i nie pomagały żadne czopki! wylądowałam w zdrojach w szpitalu z bakterią koli!!!!!!!!!!!!!!

co tutaj duo pisac po prostu swietny lekarz

co tutaj duo pisac po prostu swietny lekarz